Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@pasiekofficial: To są bardzo ważne informacje dla osób piszących egzaminy!😱 Sam pisze maturę więc się ciesze❤️ Poinformuj znajomych😶#dlaciebie
PasiekOfficial
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 19 November 2020 13:39:11 GMT
1033177
175130
5888
27703
Music
Download
No Watermark .mp4 (
5.34MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
5.34MB
)
Watermark .mp4 (
5.68MB
)
Music .mp3
Comments
siusija :
06 najgorsze pamietacie? Teraz to my mamy nagrode😎
2020-11-19 14:39:35
2601
𝐆𝐚𝐛𝐢 🧞♂️🧞♂️🧞♂️ :
06 ma mniej materiału a 07 pisze dodatkowy przedmiot 👁💧👄💧👁
2020-11-19 16:13:23
3378
n.polanska :
To jest nie sprawiedliwe
2020-11-19 13:59:03
745
Kxmil.7 :
pozdro dla osób z 06😎
2020-11-19 16:13:45
1104
✨ 𝕯𝖗𝖆𝖐𝖊 ✨ :
jestem w 8 klasie i się mega cieszę 😁😁
2020-11-19 14:33:36
158
Stanisław Kazimierczak :
Może zdam w tym roku 😂
2020-11-19 14:27:42
100
Ig: krzychu.rr :
nosz kurna mogłem się rok wcześniej urodzić ehh🥺
2020-11-19 15:00:14
70
Skibidi Sigma :
no i essa. wygryw rocznik😂
2020-11-19 15:39:12
530
mikolaj.plaskowski :
No trochę nie fer to jest
2020-11-19 17:39:32
31
MOVI CARS :
Mówiłem ze 06 to najlepszy rocznik „Nazywali mnie szaleńcem”
2020-11-19 20:49:11
238
OSKAR👋 :
Pozdawiam 05 - a my i tak musieliśmy pisać NORMLNY egzamin
2020-11-19 16:35:14
491
Gosia🩷 :
7 klasy, które mają jeszcze dodatkowy przedmiot, a pewnie nikt ich nie weźmie pod uwage: 👁️💧👄💧👁️
2020-11-19 16:29:19
549
hania :
imagine ze 06 pisze egazmin 20-30% latwiejszy a 07 pisze jeszcze dodatkowy przedmiot
2020-11-19 14:31:34
492
Renee🖤 :
A 07 jak zwykle będzie mieć najgorzej XDDDD
2020-11-19 17:36:56
266
PasiekOfficial :
🤭 W B I J . n a. I g. N o w a f o t k a !😚
2020-11-19 13:39:38
125
Patrycja :
Nie ma obowiązku podawania lektury?! Co 😳 A co rozszerzeń. Czy to ma wpływ na uczelnie? Patrzą tylko na podstawę?! Co jak ktoś nastawił się na rozsz?
2020-11-19 13:42:24
85
Slime :
Jeeej jak się cieszę 😂
2020-11-19 20:22:52
70
melo__33 :
No i super będzie łatwiej
2020-11-19 13:43:13
58
odosobniona :
Dzień dobry matura
2020-11-19 16:08:55
40
Patrycja Cebula :
ja pisze za rok egzamin 😒😞
2020-11-19 13:54:37
31
madzia <3 :
Pozdrawiam 06 😎
2020-11-19 18:23:31
21
OSKAR :
Pozdro dla rocznika 06😎
2020-11-19 22:04:02
19
tak :
07 który będzie miał dodatkowy przedmiot bez żadnych z tych ułatwień 😶
2020-11-19 15:43:03
16
jagodka :
@wiktoria_wv O M G😻😻 JEŚLI TO PRAWDA TO YAAAS😻
2020-11-19 13:59:56
16
Smutne. a. prawdziwe :
Moja radość jest taka sama jak jego na końcu 😆
2020-11-19 14:58:33
14
guwno :
Ja będąca 07 👁👄👁
2020-11-19 16:32:24
13
tychon :
me uświadająca sobie że przecież ja piszę egzamin 8-klasisty w 2021👁️👄👁️
2020-11-20 07:02:06
11
Alex 🤍 ig:olapyzara :
Chce mature w tym roku 😳☹️
2020-11-19 15:59:13
10
ig:oczaczek :
@kornelia_budzilo coś tu nie gra
2020-11-19 14:05:26
9
Memiarz :
oby za rok też tak było
2020-11-21 15:12:46
8
Kinga Frączek772 :
pozdro dla 06 który poszli do szkoły rok wcześniej
2020-11-20 07:25:48
8
❤🤦♂️ :
jestem w 7 klasie ale żal za rok dopiero
2020-11-20 06:24:44
8
Griezi :
Pozdrawiam osoby z siódmej klasy xD
2020-11-19 22:09:45
8
SznycelWiedeński :
Jaki skam A co z tymi co piszą za rok? Oni już mogą się normalnie przygotować do matury? Co za paranoja
2020-11-19 17:37:59
8
Wera :
Przeginają z tym. 2 lata temu były strajki i wszystko było normalnie. Rok temu tez był wirus i odbyło się to normalnie. Nie ma co popadać w paranoje
2020-11-20 11:13:41
7
❤🇵🇱🇩🇪🇭🇺🇨🇿🇦🇹🇮🇹🇺🇸❤ :
nie da się nie zdać egzaminu ósmoklasisty 😅 ale maturzystom zazdroszczę
2020-11-19 23:01:03
7
🫀 :
No i super 06 pozdrawia😅😅
2020-11-19 17:56:17
7
Wisienkaa01 :
jeśli to prawda to się cieszę!!!🥰
2020-11-19 14:42:20
7
marianoki2 :
Kto 06 tak jak ja 😂😂?
2020-11-20 08:17:30
6
𝓵𝓪𝓾𝓻𝓪 ᶻ 𝗓 𐰁 :
dobra zazdroszczę im XD
2020-11-20 07:34:42
6
xdogett :
ja jestem rocznik 07 ale jestem w 8 klasie. XD
2020-11-20 05:52:49
6
Patrycja :
Nie wiem czy się bać czy cieszyć 😳
2020-11-19 13:43:00
6
Ksenia :
pozdrawiam 05:))
2020-11-21 09:34:26
5
To see more videos from user @pasiekofficial, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Hàm cá mập. Sắp chỉ còn là ký ức. 🥹🥹🥹🥹 #xh #phodibohoguom #langthangduongpho
Revenge ☠️🔥 #foryoupage #viratkohli #trending #viral #fyp
Dean Winchester Edit || Supernatural edit. #supernatural #supernaturaledit #spnedit #edit #deanwinchester
German shepard 👀 #fyp
#sofacover #sofaslipcover #plush #texture #nonslip
#follow #repost #dopaminelab7
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy