@pasiekofficial: To są bardzo ważne informacje dla osób piszących egzaminy!😱 Sam pisze maturę więc się ciesze❤️ Poinformuj znajomych😶#dlaciebie

PasiekOfficial
PasiekOfficial
Open In TikTok:
Region: PL
Thursday 19 November 2020 13:39:11 GMT
1033177
175130
5888
27703

Music

Download

Comments

siusija
siusija :
06 najgorsze pamietacie? Teraz to my mamy nagrode😎
2020-11-19 14:39:35
2601
cold.pastas
𝐆𝐚𝐛𝐢 🧞‍♂️🧞‍♂️🧞‍♂️ :
06 ma mniej materiału a 07 pisze dodatkowy przedmiot 👁💧👄💧👁
2020-11-19 16:13:23
3378
_nikola.polanska_
n.polanska :
To jest nie sprawiedliwe
2020-11-19 13:59:03
745
kxmil.71
Kxmil.7 :
pozdro dla osób z 06😎
2020-11-19 16:13:45
1104
_drake.holland_
✨ 𝕯𝖗𝖆𝖐𝖊 ✨ :
jestem w 8 klasie i się mega cieszę 😁😁
2020-11-19 14:33:36
158
kazimierczak_official
Stanisław Kazimierczak :
Może zdam w tym roku 😂
2020-11-19 14:27:42
100
krzysiu_sm
Ig: krzychu.rr :
nosz kurna mogłem się rok wcześniej urodzić ehh🥺
2020-11-19 15:00:14
70
lldbsbs2062
Skibidi Sigma :
no i essa. wygryw rocznik😂
2020-11-19 15:39:12
530
mikolaj.plaskowski
mikolaj.plaskowski :
No trochę nie fer to jest
2020-11-19 17:39:32
31
movi.cars
MOVI CARS :
Mówiłem ze 06 to najlepszy rocznik „Nazywali mnie szaleńcem”
2020-11-19 20:49:11
238
o2k4r_l
OSKAR👋 :
Pozdawiam 05 - a my i tak musieliśmy pisać NORMLNY egzamin
2020-11-19 16:35:14
491
mzmudaa
Gosia🩷 :
7 klasy, które mają jeszcze dodatkowy przedmiot, a pewnie nikt ich nie weźmie pod uwage: 👁️💧👄💧👁️
2020-11-19 16:29:19
549
urbanowicz__
hania :
imagine ze 06 pisze egazmin 20-30% latwiejszy a 07 pisze jeszcze dodatkowy przedmiot
2020-11-19 14:31:34
492
sallylover339
Renee🖤 :
A 07 jak zwykle będzie mieć najgorzej XDDDD
2020-11-19 17:36:56
266
pasiekofficial
PasiekOfficial :
🤭 W B I J . n a. I g. N o w a f o t k a !😚
2020-11-19 13:39:38
125
x_patka_
Patrycja :
Nie ma obowiązku podawania lektury?! Co 😳 A co rozszerzeń. Czy to ma wpływ na uczelnie? Patrzą tylko na podstawę?! Co jak ktoś nastawił się na rozsz?
2020-11-19 13:42:24
85
slime.pl.sml
Slime :
Jeeej jak się cieszę 😂
2020-11-19 20:22:52
70
krygg420
melo__33 :
No i super będzie łatwiej
2020-11-19 13:43:13
58
odosobniona
odosobniona :
Dzień dobry matura
2020-11-19 16:08:55
40
patrycjacebula1
Patrycja Cebula :
ja pisze za rok egzamin 😒😞
2020-11-19 13:54:37
31
zxctxz
madzia <3 :
Pozdrawiam 06 😎
2020-11-19 18:23:31
21
_0skarito_
OSKAR :
Pozdro dla rocznika 06😎
2020-11-19 22:04:02
19
migoociaa
tak :
07 który będzie miał dodatkowy przedmiot bez żadnych z tych ułatwień 😶
2020-11-19 15:43:03
16
idontcare910
jagodka :
@wiktoria_wv O M G😻😻 JEŚLI TO PRAWDA TO YAAAS😻
2020-11-19 13:59:56
16
zuzia.zuzia.roszkowska
Smutne. a. prawdziwe :
Moja radość jest taka sama jak jego na końcu 😆
2020-11-19 14:58:33
14
kochamkarmel097
guwno :
Ja będąca 07 👁👄👁
2020-11-19 16:32:24
13
maartyna1319
tychon :
me uświadająca sobie że przecież ja piszę egzamin 8-klasisty w 2021👁️👄👁️
2020-11-20 07:02:06
11
alexpyzara
Alex 🤍 ig:olapyzara :
Chce mature w tym roku 😳☹️
2020-11-19 15:59:13
10
kocie_uszka
ig:oczaczek :
@kornelia_budzilo coś tu nie gra
2020-11-19 14:05:26
9
dehael
Memiarz :
oby za rok też tak było
2020-11-21 15:12:46
8
konvaii
Kinga Frączek772 :
pozdro dla 06 który poszli do szkoły rok wcześniej
2020-11-20 07:25:48
8
user0.nic
❤🤦‍♂️ :
jestem w 7 klasie ale żal za rok dopiero
2020-11-20 06:24:44
8
grieziv2
Griezi :
Pozdrawiam osoby z siódmej klasy xD
2020-11-19 22:09:45
8
sznycelwiedenski
SznycelWiedeński :
Jaki skam A co z tymi co piszą za rok? Oni już mogą się normalnie przygotować do matury? Co za paranoja
2020-11-19 17:37:59
8
soltysiaq
Wera :
Przeginają z tym. 2 lata temu były strajki i wszystko było normalnie. Rok temu tez był wirus i odbyło się to normalnie. Nie ma co popadać w paranoje
2020-11-20 11:13:41
7
1.....3.....3.....7
❤🇵🇱🇩🇪🇭🇺🇨🇿🇦🇹🇮🇹🇺🇸❤ :
nie da się nie zdać egzaminu ósmoklasisty 😅 ale maturzystom zazdroszczę
2020-11-19 23:01:03
7
aneskq0
🫀 :
No i super 06 pozdrawia😅😅
2020-11-19 17:56:17
7
zwariowana_01
Wisienkaa01 :
jeśli to prawda to się cieszę!!!🥰
2020-11-19 14:42:20
7
marianoki2
marianoki2 :
Kto 06 tak jak ja 😂😂?
2020-11-20 08:17:30
6
ejniewiemno
𝓵𝓪𝓾𝓻𝓪 ᶻ 𝗓 𐰁 :
dobra zazdroszczę im XD
2020-11-20 07:34:42
6
xdogett
xdogett :
ja jestem rocznik 07 ale jestem w 8 klasie. XD
2020-11-20 05:52:49
6
x_patka_
Patrycja :
Nie wiem czy się bać czy cieszyć 😳
2020-11-19 13:43:00
6
xksymenax
Ksenia :
pozdrawiam 05:))
2020-11-21 09:34:26
5
To see more videos from user @pasiekofficial, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About