Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@onlinemarketinges: Premier Pro Ingyen 🌝 @simplydigital
Onlinemarketinges
Open In TikTok:
Region: HU
Saturday 12 June 2021 10:09:20 GMT
40680
4481
81
153
Music
Download
No Watermark .mp4 (
6.25MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
6.54MB
)
Watermark .mp4 (
6.18MB
)
Music .mp3
Comments
Link in bio💸🤑 :
Photoshopot lehet ingyen?
2021-06-12 15:25:53
0
tamás :
inkább vegas
2021-06-12 14:33:29
33
HejMajom :
nCore, inkább kalózkodik mint copy programot használjak
2021-06-12 15:37:51
10
p0ssi0 :
Fotó Shopot lehet tölteni onan?
2021-06-13 04:46:34
0
zsomb :
Maradok a torrentnél
2021-06-12 16:20:58
0
allcraft :
Nagyon laggos gyengébb gépeken, leváltottam vegas 16-ra
2021-06-12 15:26:49
5
Kecskefarmer :
Aztán ez legális?
2021-06-12 18:03:19
1
Gál Roland :
Ennél csak több jöhet
2021-06-12 17:43:26
25
Krisz :
Én is ezt használlom, csak ajánlom.
2021-06-12 20:29:54
12
deakdani :
én maradok a sony vegasnál nekem az jön be xd
2021-06-12 15:43:18
5
Máté Nagy :
Szerintem a davinci resolve jobb mint a premier pro de kinek mi
2021-06-12 15:51:57
5
Patrik Macsicza :
After effectet használok editre. Davinci nem tetszett nekem annyira,hogy azt használjam,és nem is lehet vele olyat elérni,amit az after effectel.
2021-07-27 14:21:40
0
Oriphoto :
Szerintem a Davinci a legjobb. 1.5 éve használom. Ráadásul premiere illetve after effects egyben. Az ingyenes is jó, de a fizetős többet tud.
2021-06-13 11:08:48
1
i am gergo :
Én is DaVinci Resolve-ot használok, bár halálom a videóvágás, így szeretem minél ritkábban használni. 😁
2021-06-12 21:29:38
1
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ :
És ezt, hogy kell használni?Mert régebben nekem le volt tötlve, de nem tudtam, hogy kell berakni a videót amit megakarok vágni
2021-06-14 11:56:40
1
✌🏼 :
Maradok a torrentelt PP-nal😂
2021-06-12 15:38:03
6
nandoradam :
Én Sony Vegas pro 15-öt használok nekem a premiere meg az after effects túl bonyolult.
2021-06-12 16:53:14
6
Jurák Kolos :
Mi a buktató?
2021-06-12 12:49:42
5
balazshun :
Sony Vegas
2021-06-12 13:24:54
4
Horváth Bálint :
Csak a final cut pro
2021-06-12 13:12:55
2
Tibor Magyari :
a Davinci szebben fényel, de proci helyett videokártyát használ, sokkal kevesebben használják.
2021-06-13 15:16:29
1
Sipgeraf :
Pinnacle Stúdió 22
2021-06-13 09:55:18
1
János Zsíros :
Letöltöttem, de kér " Activation key" - t. Ebben tud valaki segíteni pls? 😁
2021-06-15 16:57:20
1
xflesx :
Én akinek 5 éves munkája oda a youtube miatt 😬
2021-07-05 02:12:25
1
usernamedottxt :
Vegas Pro 18at ajánlom ugyan úgy van Motion trackinget viszont könnyebb lelopni
2021-06-12 20:18:27
1
Boti :
PowerDirector marad nálam
2021-06-12 16:29:39
1
Lakatos Miklós :
Én a getintopc.com rol töltöttem le
2021-08-21 12:44:56
0
fpeter :
De akkor nem azt kéne kiírni, hogy Premiere Pro ingyen, mert ez nem az
2021-08-12 19:19:49
0
hernyózás :
Ncore
2021-07-25 09:25:24
0
nyakonfoslak :
egy tutorial hasznalthoz kèrhetek? 😅
2021-07-24 15:06:05
0
ravenwav.music :
en after effects használok
2021-07-23 11:19:47
0
Erik Szegedi696 :
és wathermark van benne?
2021-07-08 03:31:52
0
szerbdomi :
Akkor nem mindegy h lekalózkodom a premiert vagy letöltöm ezt? Ha mindkettő ugyanaz?
2021-07-07 12:22:32
0
Andras:) :
Ez mar miota megvan xdd masreszt a vegast 5 perc letolteni ingyen...
2021-07-04 21:38:40
0
seanorrr :
@subnautica_players
2021-06-24 11:35:58
0
nem :
Igen, csak kur*a nehez hasznalni es nem tud annyit mint a premier pro. Szinezni viszont benne lehet a legjobban!
2021-06-21 23:01:35
0
_lehotaandraspeter_ :
Finul Cut Pro X -et használok inkább… nekem jobban bevált a Max szoftver miatt
2021-06-21 21:23:58
0
PepeGodzsó ☭︎ :
@j22kr420
2021-06-12 20:16:04
0
Egyed Csongi :
Valamit az adobe lightroom helyett?😁
2021-06-16 22:31:55
0
Nimrod P :
filmora
2021-06-12 15:26:52
0
Márk Szlovencsák :
@fortnite.best.2013
2021-06-14 15:04:07
0
Ab1ss W4tch3rs :
I use Filmora
2021-06-12 16:09:05
0
TaperingTunic :
Én aki Windows 10-en a 2012-es windows movie makert használom, de nagyon jó
2021-06-12 16:37:46
0
ciguzs :
Nem bírja a videókártyám ezért használok premiert
2021-06-13 09:38:22
0
Farkas Péter(Peter)🫡 :
Én Sony Vegas pro 18at használok apszolut nem elő fizus 100szor jobb mint a premier pro szerintem
2021-06-12 18:00:19
0
user1072865866009 :
mint a gimp2 a photoshop helyett. Lehet nem tud annyit de nem vérprofiknak bőven sokat tud
2021-06-12 21:14:54
0
Bokor Bence :
Nem tudom a premieré pontosan mennyi, de a Davinci-nek negyon nagy a gépigénye
2021-06-12 20:24:35
0
To see more videos from user @onlinemarketinges, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
bro- #fyp #ex #foryoupage #viral #indirecta
IA transformação #cr #futebol #fyp
foda-se o mundo #sematary #song #lyric #fyp
L’enfant que tu étais existe toujours…” #chansonfrancaise #celinedion
فرا رسیدن #تاسوعای_حسینی تسلیت عرض می کنم 🖤🖤🖤🖤 #تاسوعا #عاشورا #محرم #یا_ابوالفضل_عباس_علیه_السلام #رهبر #رهبر_انقلاب #خامنه_ای #سید_علی #سید_علی_خامنه_ای
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy