@imbudda.7: 2 400 000 PLN 😱 MAYBACH RULES 😎 #maybach #mercedes #amg #money #viral

ImBudda.7
ImBudda.7
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 04 August 2021 09:52:16 GMT
725431
52081
193
494

Music

Download

Comments

_aduc_0
Adus :
Nie masz psychy go kupić dla rodziny 😏
2021-08-04 10:03:17
1184
_miko236
Miko|Śpln :
kup
2021-09-19 09:36:43
6
big_cypek
cypek.big :
budda już dzwoni do taty😂
2021-08-04 18:09:29
6
xx_agni_anna_x
AgNi_An :
Jak to jest fajna felga to świat już się skończył 😂😂😂😂
2021-08-04 20:06:01
6
jureeek_x
Jureeek_x :
1
2021-08-04 09:53:56
7
sebuss000
່ :
✨NO CHYBA NIE WOT✨
2021-08-04 11:27:26
6
bmwe118
Pował😎🙃🤟 :
trzeba do taty zadzwonić hahahahaha😂😂
2021-08-04 16:01:56
6
ponczulo69
MokrySenTwojejByłej :
Patrzyłem jakiś czas temu na otomoto na tego gada i się zastanawiam
2021-08-04 18:46:39
8
ray.estaphan.sousa
Krzy Siek :
niby mowisz że Cię nie stać? 😏
2021-08-06 16:48:47
6
cryptobatia
Dobry :
Tanioszka nic nadzwyczajnego
2021-08-06 16:33:37
6
tigweld7
Tig weld :
Nie no kolor fajny ale felga to taka dziadkowa trochę 😂
2021-08-04 18:20:18
6
urbannaluziemordo420
UrbanWita🤙🏻❤️ :
W takim będziemy widzieć Kamila jak będzie miał już około 50 lat
2021-09-05 08:22:03
6
swettyfn1
SwettyFN :
Domnie taki czarny podjehał pod szkołe
2021-09-27 21:10:53
6
patryk030
user526393-28 :
następny odcinek: kupiłem maybacha
2021-08-04 11:49:54
6
xuuudix
$•𝙓𝙪𝙪𝙪𝙙𝙞𝙭•$ :
pov.tata da hajs na maybacha
2021-08-06 16:13:28
6
bartolini008
robloxsiaż :
prosze
2021-08-06 14:20:59
6
bianki_dna
BKI :
Zgadzam się w zupełności !
2021-09-27 19:42:01
6
lirojmerlin
Adam Nowak :
ja go juz kupilem
2021-08-04 14:19:43
6
.nikosn
user4970512754369 :
taty nie stać ?
2021-08-04 18:48:36
6
piotrzielinski5
Piotr Zielinski :
byłem tam dziś fajny egzemplarz.😳
2021-08-04 18:47:02
6
retrotimeinattack7
@Y@RO :
Oooo coś dla Rydzyka😂
2021-08-04 19:18:03
6
mareckyyyfloryda
MareckyyyFloryda :
✨niby kabriolet więc mogą wpadać staniki i majtki✨
2021-08-06 22:44:13
6
dawidakamiszcz
dawidakamiszcz :
Ojciec Rydzyk już wpłacił zaliczkę 😂😂😂
2021-08-04 10:33:13
42
cwikla_234
cwikla123 :
tata kupi
2021-08-04 09:57:03
6
lysy_140___
lysy_140___ :
😂😂😂 dobra panie Kamilu
2021-08-04 09:53:56
7
To see more videos from user @imbudda.7, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

NIE MAM JUŻ SIŁY ROBIĆ LIVE-ów. MARTWIĘ SIĘ O MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ... Muszę znaleźć dodatkową pracę, w ramach mojej działalności gospodarczej, dodatkowe zlecenia, zarobki... Nie mam już siły robić tych LIVE-ów tak często i męczy mnie aktywność w internecie, kontakt z widzami, zachowanie internetowych hejterów i przykrości jakie przez nich przeżywam.... Nie będę już tak często robić głosówek i PODIÓW na moim serwerze Discorda. Przepraszam... To dla mnie duży wysiłek i poświęcenie dużej ilości czasu... Wczoraj miał być spokojny LIVE ale przyszła do mnie koleżanka(...), to nie było zaplanowane i stare demony znowu mnie
NIE MAM JUŻ SIŁY ROBIĆ LIVE-ów. MARTWIĘ SIĘ O MOJĄ PRZYSZŁOŚĆ... Muszę znaleźć dodatkową pracę, w ramach mojej działalności gospodarczej, dodatkowe zlecenia, zarobki... Nie mam już siły robić tych LIVE-ów tak często i męczy mnie aktywność w internecie, kontakt z widzami, zachowanie internetowych hejterów i przykrości jakie przez nich przeżywam.... Nie będę już tak często robić głosówek i PODIÓW na moim serwerze Discorda. Przepraszam... To dla mnie duży wysiłek i poświęcenie dużej ilości czasu... Wczoraj miał być spokojny LIVE ale przyszła do mnie koleżanka(...), to nie było zaplanowane i stare demony znowu mnie "opętały". Mamy na siebie zły wpływ. Już więcej nie zrobię z nią takiego LIVE-a, zresztą ona też nie chce. Boi się internetowego hejtu bardziej niż ja... Poradźcie mi coś na czym można zarabiać. Widzowie nigdy nie mają dosyć... Ja dzisiaj odpoczywam. Ledwo wstałam. A internetowi hejterzy już mnie wysyłali do streamera Ajemge1 na kolejnego LIVE-a. A potem domagali się głosówki... Najchętniej nie robiłabym jutro LIVE-a, nie mam siły... Chcę robić też inne rzeczy. Nie tylko spędzać czas w internecie... Muszę się wyplątać z tej pułapki bo to co robię nie sprawia mi już radości, nie wywołuje pasji i nie daje satysfakcji. W dodatku coraz gorzej wszystko mi wychodzi... Wiele to dla mnie znaczy, że są wokół mnie życzliwe osoby... GDYBY NIE ONI, NIE WY, BYŁOBY MI BARDZO CIĘŻKO... DZIĘKUJĘ... Proszę o Wasze rady co dalej robić ze swoim życiem i karierą.... * wczoraj nagrany filmik na Tik Toka, ujęcie z drugiej kamery

About