Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@buniosb: Macie to już w szkole? #news #dlaciebie #ciekawostka
BUNIEK
Open In TikTok:
Region: PL
Monday 27 September 2021 15:17:22 GMT
1547824
219236
11856
14075
Music
Download
No Watermark .mp4 (
2.04MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
2.03MB
)
Watermark .mp4 (
2.07MB
)
Music .mp3
Comments
💕🍡°Wėēbik°🍡💕 :
i ten stres iść po tą podpaskę
2021-09-27 18:25:02
11511
Madziula :
przyjdzie jedna i wszystko zabierzev
2021-09-27 17:42:32
4223
Sonia Trzewikowska :
Super inicjatywa! Powinna być to norma. Mam nadzieję, że nikt ich nie będzie niszczył
2021-09-28 09:57:03
3065
Planter :
Jak dziewczyna może nie mieć podpaski przy sobie skoro wiedzą kiedy będą miały okres
2021-09-27 16:03:13
116
Mxyqer🌺 :
Aha ale dla chłopaków to nic nie ma aha...
2021-09-27 19:46:27
15
🎱🎱 :
Każdy będzie brał podpaski i przyklejał na ściany XDD
2021-09-27 17:48:57
539
Kulaq :
A w męskiej będzie to?
2021-09-27 17:35:45
216
ppodczarski136 :
To może dla chłopaków niebieskie skrzyneczki?😏
2021-09-27 19:53:35
15
z :
XD kto to będzie używał
2021-09-27 15:19:35
1123
🫶🏻 :
mam nadzieję że to będzie w toalecie dla dziewczyn a nie np. na korytarzu szkolnym bo czułabym się nie komfortowo jakbym miała tam podejść
2021-09-27 20:32:55
354
♤ :( ♤ :
aha derektor zamias to to kupił ałtomat z hrupkami i tyle
2021-09-27 19:41:53
41
albanskiniedzwiec :
A dla chłopów gry poprosimy
2021-09-27 16:01:45
1231
🧟♀️ :
oby to była prawda
2021-09-27 17:20:50
209
Ria :
Jak u mnie 1.brązowy papier 2. Zimna woda 3. Właściwie to papieru nie ma w kiblu tylko przy drzwiach i musisz to wziąść i iść się załatwiać+
2021-09-29 17:16:31
13
ĄĘą :
dla chłopców niebieskie Skrzyneczki z chusteczkami
2021-09-27 17:41:01
42
. :
@user091301202 no u nas na pewno nie będzie no chyba ze nasza ✨przewodnicząca✨sie ogarnie
2021-09-27 19:01:12
13
⭐🧸Wielebna🧸⭐ :
Boże w końcu, ale mydło i papier też by mogli dodać xD
2021-09-27 19:04:50
1572
Vikelsik🦋 :
że co
2021-09-28 03:27:11
1255
🌈☁️ :
U nas mydła nie ma a co dopiero to XD
2021-09-28 20:44:03
309
Poprostu krecik💀 :
POWINNI DAĆ TEŻ NIEBIESKĄ SKRZYNECZKĘ I W TEJ SKRZYNCE POWINNEN BYĆ PAPIER JAKBY KTOŚ POTRZEBOWAŁ, PAPIER TEŻ JEST DO ŻYCIA POTRZEBNY
2021-09-27 19:53:00
273
siema53526 :
To dla nauczycielek chyba XDDDD
2021-09-27 16:03:45
256
🙂🙂🙂 :
pov : Pierwsza klasa patrząca co to jest 👁👄👁
2021-09-27 20:52:12
204
✌️ :
U mnie w damskim kiblu nie ma sraj taśmy a ta skrzyneczka jest. Czemuuu😳
2021-09-27 18:09:33
183
👥👥 :
u mnie znając rzycie będzie kilka dni potem chłopacy to zniszczą a tak to będą zabierali te rzeczy podpaski przyklejali i tampoly przywiążą do klamek
2021-09-28 20:35:35
138
☛🙏☚ :
póki co to taką różową skrzyneczką w naszej klasie to jest mój plecak.. xD zawsze jak jakaś laska nagle dostanie okresu to od razu do mnie biegie..
2021-09-27 17:43:59
134
🎸🎧Noname jakiś🎸🎧 :
DLACZEGO AKURAT RÓZOWA KIEDY JEST TYLE ŁADNYCH KOLORÓW ALE NIE.. RÓŻOWA
2021-09-27 20:05:03
114
Anetaa :
Super pomysł
2021-09-27 20:03:52
114
Krzesło✨ :
znając życie u mnie byłby tam papier toaletowy
2021-09-27 19:56:33
114
~zagubiona~ :
Już widzę jak dziewczyna z 6 kl podchodzi do tego i chłopaki z jej kl się z niej śmieją 😬 no i tego powinni uczyć
2021-09-27 18:07:07
104
marys🦦 :
aLe mIeśIąCZkA tO dZiełO sZaTanA👺👺👺👺
2021-09-27 17:53:31
90
Okruch :
To my poprosimy plasterki w psi patrol
2021-09-27 16:11:51
66
Julka :
@el.la.celia my mamy podpaskowa wannę
2021-09-27 18:35:49
65
Nivkus 🫶🏻💕 :
Moja szkoła jest za biedna na to
2021-09-30 18:30:18
54
ℐ𝓃ℯ𝓈/ℬ𝒾𝓉𝓉ℯ𝓇 ℯ𝓇𝒶 💋 :
Gdyby papier I mydło dali to już by było coś
2021-09-27 20:49:40
50
emi :
Ja bym się tam podejście wstydziła
2021-09-27 19:59:18
49
IG: sandradanilecka :
to już dawno powinno stać w każdej szkole... ale no w większości ciężko o mydło czy papier w kiblu co dopiero mowic o czymś takim...
2021-09-27 18:11:54
47
✨ :
U mnie by tego po kilku godzinach nie było a jakbym chciała po to iść to starsi albo jeszcze lepiej z mojej klasy zaczęli by odwalać coś i wgl u…
2021-09-28 13:31:01
46
tocha :
jak u mnie mydła nie ma a co dopiero tekie technologie
2021-09-28 16:52:20
40
CIAAPAATY :
a niebieska dla chłopaków na kaca
2021-09-27 17:24:14
35
Cesarz_Onys318 :
taką sprawiedliwość , mydła nie ma ale tampony muszą być XDDD
2021-09-27 18:59:09
33
kxwaqv :
U nas to święto jak jest mydło a co dopiero to @19_oliwia_80 hahshahahdhs
2021-09-27 20:32:58
32
maja :
U nas papieru nie ma a co dopiero to
2021-09-28 15:06:45
31
⌯ꕤ✧⋈𓂅﹆ ℬ𝑇𝓢 :
Xd papier się nałoży i jakoś będzie
2021-09-27 19:52:18
31
kazashi :
a ja nadal czekam na mydło...
2021-09-29 23:06:27
30
kari🖤🐈⬛ :
ej ale serio mega pomysl
2021-09-28 17:05:37
29
zostały_wspomnienia :
no wreszcie! brawo ludzie! wreszcie myślicie
2021-09-27 21:53:01
29
💤 :
u mnie w szkole pewnie jak to będzie to jakiś chłopak to weźmie i będzie się wyśmiewać albo rzucać
2021-09-27 18:11:30
29
777 :
@f1oletowa.pantera pewnie u nas i tak tego nie bedzie
2021-09-27 15:50:26
28
🌸 :
koks ale u nas na zadupiu bidna szkoła i nie będzie tego
2021-09-27 16:04:29
27
lrystain_bad :
Miałam przed chwilą w dc ta skrzynkę
2021-09-27 18:29:49
25
hello spy😻🖐️ :
@umiera.7 w mojej nie będzie XDDD
2021-09-28 17:15:40
23
wędkarstwo3ki :
Już widzę jak moi koledzy te podpaski zabierają 😂😂😂
2021-09-28 04:39:21
23
xyzzzzzccd :
i tak będzie pusta
2021-09-27 19:59:12
23
garnuchh :
u mnie to jest 😳 już nawet dawno ale rozchodzi się niczym papier toaletowy
2021-09-27 18:38:21
23
O co wam chodzi? :
ja mam skrzynkę możesz na kartce pomysł napisać np. jakas impreza na jakiś dzień to wtedy napiszesz wrzucisz i może szkoła to zrealizuje
2021-09-27 15:28:56
23
To see more videos from user @buniosb, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
חלומות נועדו להגשים ואנחנו עובדות קשה בשביל זה!!!!#ברזילאמה #אמהשלאמא #מינימי @ONE.streetwear מחכות לראות את המכנס עליכם🙏🙏🙏🙏
#billieeilish #fy
#рекомендации #тиктокможноврекпж #глобальныерекомендации #ринатагзамов #шоукондитер
verity got Scary 😨 I can't believe this #part2 #verity #Minecraft #minecraftmemes #scary
pesa ndio shida kwetu watu wa mlima😩🤣🤣🤣💔 #mrblueblack #foryou #fyp #onthisday
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy