@luzdeangel192: Grande la waifu #anime #evangelion #fyp #ramiel #parati #oatku #NGE

Luz
Luz
Open In TikTok:
Region: MX
Friday 15 April 2022 00:11:46 GMT
910261
105603
639
666

Music

Download

Comments

sana_minaoncegooze
Lun.嘵啞一嘴煙 .ᐟ :
那是什麼:0
2022-06-08 10:11:37
20
user260935390
I :
本の少しだけラピュタを感じた
2022-06-07 14:11:04
667
usergeyyn7r1tu
しょーいち🍜 :
叫び声使えるな
2022-06-08 09:08:18
211
luzdeangel192
Luz :
ig: luzdeangel192
2022-05-09 05:08:53
53
elgoldosodero
theo :
la waifu de todo buen hijo de Dios, feliz fin de semana santa
2022-04-15 01:39:52
189
killuagyxd
te quedó bien chido aunque solo sea un cilp
2022-04-15 00:14:16
273
ssbnnf
ᯓ ⏤͟͟͞͞აᥱіsһі ੭: Ი︵𐑼 :
los gritos de Evangelion son una cosa barbara
2022-04-22 19:52:05
104
cinnqmoncookie
🪽 :
contexto: AAAAAA
2022-04-23 12:07:11
46
myagoranmao
藍猫みゃーご :
ラミエル好き
2022-06-07 17:37:55
34
aoi70039
蒼 :
ラミエルの無機質な感じがどタイプ、漫画派で第5使徒だったからそのていで話してたらにわか扱いされたのはいい思い出
2022-06-08 12:26:52
101
yujifannumber1
Ac :
Que edit tan perfecto, igual que el mismo Ramiel 😍
2022-04-15 00:26:49
61
tankboyart
tankboyart :
Mi waifu ♥️😎
2022-04-16 16:14:52
12
0100100101001011101oioi
쉐킷 :
개 기괴하네 했더니 역시 에반게리온
2022-04-23 02:55:38
128
az_a_rt_
Kitana Kahn :
чё это, бригаду
2022-04-23 11:47:45
48
sarannsrn
さっくちゃ :
待て、私9歳ぐらいから新エヴァハマってたぞ、どこが良かったんだか、
2022-06-08 07:10:42
17
franciscobain
Francisco :
feliz jueves
2022-04-15 00:24:15
23
kanikamadango64
kkダンゴ64🇯🇵💻 :
音源で察した
2022-06-08 09:05:56
8
killuagyxd
el grito
2022-04-15 00:13:29
11
vls301209
vls :
contexto
2022-04-21 00:44:43
173
isbellaa130
Isabella♡ :
porque se llama ramiel? no entiendo
2022-04-15 00:52:16
140
griffloris
uxcy :
Ramiel besto waifu 😍
2022-04-15 06:13:58
148
grecia_1017
Grecia_17 :
pon el grito de asukaaa aaaaaa
2022-04-18 12:22:26
6
walo_sg
Eduardo S :
Mi ángel estelar
2022-04-15 03:47:30
6
notlyssetler
aly :
I love evangelion 😃 (I am going insane)
2022-04-24 04:49:19
79
rock..feels
AI.EE1 :
Quien es
2022-04-15 13:11:43
9
To see more videos from user @luzdeangel192, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Nie masz bogatych rodziców?  To zobacz to uważnie, bo to jest moment, w którym większość ludzi kompletnie nie rozumie, ile czasu tak naprawdę traci. 🕰️ Załóżmy, że mieszkanie kosztuje 600 tysięcy… i teraz uwaga, bo tu zaczyna się robić ciekawie. Jeśli odkładasz: 500 zł miesięcznie, to zbierasz 31 lat.  Przy 1000 zł to nadal 22 lata,  przy 1500 zł schodzisz do 18 lat,  przy 2000 zł miesięcznie robi się 15 lat  i to wszystko zakładając, że Twoje pieniądze pracują na poziomie około 7% rocznie. I teraz najważniejsze, bo tu większość ludzi się myli - to nie jest problem tego, że masz za mało pieniędzy. 🤑 To jest problem tego, że nie masz systemu i wytrwałości, bo ludzie zaczynają za późno, działają chaotycznie i poddają się po kilku miesiącach, kiedy nie widzą efektów. I wiesz, co jest najgorsze? Każdy rok zwlekania to nie jest tylko jeden rok straty, tylko kilka lat, których już nigdy nie odzyskasz, bo procent składany działa cały czas, niezależnie od tego, czy Ty coś robisz, czy nie. Nie wygrywa ten, kto zarabia więcej. Wygrywa ten, kto zaczyna wcześniej i wytrzymuje najdłużej. 💪 Jeśli nie zaczniesz teraz, to za kilka lat będziesz dokładnie w tym samym miejscu, tylko starsza.👵 Napisz: „MIESZKANIE” + kwotę, którą chcesz co miesiąc oszczędzać i inwestować w gotowym systemie, a pokażę Ci od czego zacząć na bezpłatnej konsultacji!  inwestowanie | nieruchomości | dochód pasywny | oszczędzanie | pieniądze | wolność finansowa | procent składany #finanse #inwestowanie #nieruchomości #oszczędzanie #wolnośćfinansowa
Nie masz bogatych rodziców? To zobacz to uważnie, bo to jest moment, w którym większość ludzi kompletnie nie rozumie, ile czasu tak naprawdę traci. 🕰️ Załóżmy, że mieszkanie kosztuje 600 tysięcy… i teraz uwaga, bo tu zaczyna się robić ciekawie. Jeśli odkładasz: 500 zł miesięcznie, to zbierasz 31 lat. Przy 1000 zł to nadal 22 lata, przy 1500 zł schodzisz do 18 lat, przy 2000 zł miesięcznie robi się 15 lat i to wszystko zakładając, że Twoje pieniądze pracują na poziomie około 7% rocznie. I teraz najważniejsze, bo tu większość ludzi się myli - to nie jest problem tego, że masz za mało pieniędzy. 🤑 To jest problem tego, że nie masz systemu i wytrwałości, bo ludzie zaczynają za późno, działają chaotycznie i poddają się po kilku miesiącach, kiedy nie widzą efektów. I wiesz, co jest najgorsze? Każdy rok zwlekania to nie jest tylko jeden rok straty, tylko kilka lat, których już nigdy nie odzyskasz, bo procent składany działa cały czas, niezależnie od tego, czy Ty coś robisz, czy nie. Nie wygrywa ten, kto zarabia więcej. Wygrywa ten, kto zaczyna wcześniej i wytrzymuje najdłużej. 💪 Jeśli nie zaczniesz teraz, to za kilka lat będziesz dokładnie w tym samym miejscu, tylko starsza.👵 Napisz: „MIESZKANIE” + kwotę, którą chcesz co miesiąc oszczędzać i inwestować w gotowym systemie, a pokażę Ci od czego zacząć na bezpłatnej konsultacji! inwestowanie | nieruchomości | dochód pasywny | oszczędzanie | pieniądze | wolność finansowa | procent składany #finanse #inwestowanie #nieruchomości #oszczędzanie #wolnośćfinansowa

About