@pavel_k.rog: ###СК-5М1 👍👍💪💪🔥🔥

Pavel_K.ROG
Pavel_K.ROG
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 19 July 2023 08:50:55 GMT
112582
4862
249
723

Music

Download

Comments

usercou5rhimuc
usercou5rhimuc :
я на таком по 60 тон в день намалачував
2023-07-19 13:03:08
2
oleksandrzhelezniak
Олександр Железняк :
якщо вижив після ніви, то будеш косить 😁
2023-07-19 10:19:45
53
aleksandrpenhrin
aleksandrpenhrin :
блестить ломік глаза і зуби опит з 17 років в 90
2023-07-19 09:41:30
12
romashka_9000
Роман Ворожбит719 :
сльозами кровю і потом а ще збитими щиколатками
2023-07-19 12:15:27
5
userbvi3x6c9a2
userbvi3x6c9a2 :
я на такому двадцять років назад дон нанизував😁
2023-07-19 12:55:03
5
usern2rlau6agr
ЮРІЙ :
люди котрі цей комбайн створювали на заводі вже померли а чудо ще живе...
2023-07-19 14:11:36
5
maks220186
Макс Павленко :
гречку і горох косив 😅😅😅
2023-07-19 12:13:20
4
user2452022487789
Інна Березюк :
Паша це наш колишній комбайн 😂😂😂
2023-07-19 09:32:33
3
user5716603104554
Анатолий Оробцов :
Цілую хліб гарячий на столі, що пахне полем,щедрістю і сонцем.
2023-07-19 18:16:56
3
user3643125092601
Валентин :
Та йопт...12 сезонів...🥺
2023-07-19 14:50:55
3
user287483701
user9890105264775 Сергей :
я застал ещё СК 4 , вот то сила, без кабины один козырек.
2023-07-19 09:47:26
3
user4625122950012
user4625122950012 :
Так і ёсць. Проціў СК-4 Ніва і Колас плачуць у адзін голас...😊😁😂
2023-07-19 14:42:12
2
dysl0xuqdfrr
dysl0xuqdfrr :
я тридцять років пропрацював на Ниві
2023-07-19 16:23:39
2
user4375307112133
user4375307112133 :
нива опит.супер. у.непропеш.знаю.
2023-07-20 17:35:11
2
user4575633990677
Ганна Гориня :
Капітани, польових кораблів. Ви, наші герої. 🙏🌾🇺🇦🌞🇺🇦
2023-07-20 18:38:04
2
dygpd1ci8710
Сергій Баковецький :
😂😂😂😂
2023-07-19 17:24:00
2
valera6521
🇺🇦*Valera*🇺🇦 :
ти правий 💯.ато сів сезон поробив і кричить я комбайнер.можна і обізяну научить кнопки нажемать.
2023-07-19 15:10:35
2
user3559251134904
ринат :
согласен ,бывало до самого копнилеля забивало😅
2023-07-21 06:03:08
2
mikhaylo4
Михайло :
хто на ниві працював того в ад не беруть
2023-07-20 11:03:13
2
alexanderlambriken
Александр sasha :
та да ты прав🥺🥺🥺
2023-07-20 12:07:06
2
romaooo5
romaooo5 :
головне не як ти збереш головне скільки.
2023-07-22 20:47:53
2
mykolayakovets
Mykola Yakovets :
одне що дешевше в обслузі і більш ніхера. гроб солдеповської промисловості, а тих хто на них проробив років зі двадцять, мало лишилося.
2023-07-22 18:34:06
2
maksym_38_33_
[_ЛЮТИЙ_] :
золоті слова 💪
2023-07-19 20:03:23
2
user1241882468383
user1241882468383 :
да,це правда!!!!!!!
2023-07-19 19:55:51
2
user7971908115114
Николай :
да то правда в77 роцi перший раз попробував помiчником iвтомуж роцi СК 4 друг работав на свал попробував
2023-07-19 18:29:48
2
borodich_roman
Roma_Roman :
братка ты GS 12 после передовиков не видел,а мне он достался,нива бы была за счастье😅на третьем сезоне лишь я его победил
2023-07-19 10:51:08
2
user3503624537161
user3503624537161 :
не Джон але ішачок відмінний😅
2023-07-20 08:44:00
1
grynya3380
grynya3380 :
😏😏😏👍👍👍💪💪💪
2023-07-20 03:03:24
1
gintarasmartinke3
samagoninys :
9 сезонов и пот и кровь и кокти атбитые 🤣🤣🤣
2023-07-19 20:01:17
1
sergiy_679
꧁SEREGA꧂ :
да це точно у нас так само 😁😁👍👍💪💪
2023-07-20 08:46:42
1
alx19762
Alex76 :
Работал брат, работал на бескрайних просторах целины!🇰🇿🇰🇿🇰🇿
2023-07-20 09:08:07
1
nev_holand
Олексій :
8 сезонів відпрацював
2023-07-20 09:27:36
1
usertbuiodr8o3
Вованчик :
сто пудов братан нива це опит комбайнера а т 74 це тракториста у мене було то і то😂😂😂
2023-07-19 19:47:38
1
demian_demian1
demian :
😂😂😂
2023-07-19 19:38:56
1
mikhaylo4
Михайло :
та нормально,аби їхав😁
2023-07-20 11:02:00
1
andreilapco
Андрей 498 :
это моё детство жаль одна беда, ремни!!?
2023-09-24 22:18:48
1
vovkamynik
vovka mynik :
это комбаин мне кажется так для себя у кого гектариков пару,уже не нанимать. а найм я думаю хорошо стоит
2023-07-19 19:35:32
1
user6355409954768
Пєтя :
1000%
2023-07-19 20:10:01
1
alexanderandriyash
Олександр Андріященко :
Було діло😁😁😁
2023-07-19 21:56:43
1
user6186106083076
Валік Бутько :
нива СК 5 недуже а от дон 1500 трошкі катався цікаво було в дитинстві.
2023-07-19 21:49:22
1
user6947568878476
Міша :
15 років відпрацював
2023-07-19 21:46:42
1
user6679238038510
николай :
золотые слова
2023-07-19 21:45:04
1
user9820692265051
user9820692265051 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2023-07-19 20:56:51
1
user42698528314475
Саша Басаковськый :
ну да тры рокы видпехтив,
2023-07-19 20:12:19
1
88vasyl88
Vasyl :
👋👋👋
2023-07-19 20:40:58
1
yura..1983
yura..1983 :
😁саме такого маю і валю!
2023-07-19 20:13:15
1
vitalikgurin3
Віталік Гурин :
Мій дід колись мав СК 3, ото був апарат, через жатку залазив а через соломотряс вилазив із шишками на голові із шприцем і чорний як негр...
2023-07-19 20:33:25
1
mishhelis
Mishelis :
Хто не робив на такому комбайні той не зрозуміє навіщо на ньому лом😁
2023-07-19 20:20:28
1
traktorist_ukr
traktorist_in_tiktok :
точно, то опыт серьезный и газон тоже
2023-07-19 20:28:22
1
user74214813976
Віталій :
це правда
2023-07-19 20:22:38
1
To see more videos from user @pavel_k.rog, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About