Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@pavel_k.rog: ###СК-5М1 👍👍💪💪🔥🔥
Pavel_K.ROG
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 19 July 2023 08:50:55 GMT
112582
4862
249
723
Music
Download
No Watermark .mp4 (
11MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
11MB
)
Watermark .mp4 (
12.95MB
)
Music .mp3
Comments
usercou5rhimuc :
я на таком по 60 тон в день намалачував
2023-07-19 13:03:08
2
Олександр Железняк :
якщо вижив після ніви, то будеш косить 😁
2023-07-19 10:19:45
53
aleksandrpenhrin :
блестить ломік глаза і зуби опит з 17 років в 90
2023-07-19 09:41:30
12
Роман Ворожбит719 :
сльозами кровю і потом а ще збитими щиколатками
2023-07-19 12:15:27
5
userbvi3x6c9a2 :
я на такому двадцять років назад дон нанизував😁
2023-07-19 12:55:03
5
ЮРІЙ :
люди котрі цей комбайн створювали на заводі вже померли а чудо ще живе...
2023-07-19 14:11:36
5
Макс Павленко :
гречку і горох косив 😅😅😅
2023-07-19 12:13:20
4
Інна Березюк :
Паша це наш колишній комбайн 😂😂😂
2023-07-19 09:32:33
3
Анатолий Оробцов :
Цілую хліб гарячий на столі, що пахне полем,щедрістю і сонцем.
2023-07-19 18:16:56
3
Валентин :
Та йопт...12 сезонів...🥺
2023-07-19 14:50:55
3
user9890105264775 Сергей :
я застал ещё СК 4 , вот то сила, без кабины один козырек.
2023-07-19 09:47:26
3
user4625122950012 :
Так і ёсць. Проціў СК-4 Ніва і Колас плачуць у адзін голас...😊😁😂
2023-07-19 14:42:12
2
dysl0xuqdfrr :
я тридцять років пропрацював на Ниві
2023-07-19 16:23:39
2
user4375307112133 :
нива опит.супер. у.непропеш.знаю.
2023-07-20 17:35:11
2
Ганна Гориня :
Капітани, польових кораблів. Ви, наші герої. 🙏🌾🇺🇦🌞🇺🇦
2023-07-20 18:38:04
2
Сергій Баковецький :
😂😂😂😂
2023-07-19 17:24:00
2
🇺🇦*Valera*🇺🇦 :
ти правий 💯.ато сів сезон поробив і кричить я комбайнер.можна і обізяну научить кнопки нажемать.
2023-07-19 15:10:35
2
ринат :
согласен ,бывало до самого копнилеля забивало😅
2023-07-21 06:03:08
2
Михайло :
хто на ниві працював того в ад не беруть
2023-07-20 11:03:13
2
Александр sasha :
та да ты прав🥺🥺🥺
2023-07-20 12:07:06
2
romaooo5 :
головне не як ти збереш головне скільки.
2023-07-22 20:47:53
2
Mykola Yakovets :
одне що дешевше в обслузі і більш ніхера. гроб солдеповської промисловості, а тих хто на них проробив років зі двадцять, мало лишилося.
2023-07-22 18:34:06
2
[_ЛЮТИЙ_] :
золоті слова 💪
2023-07-19 20:03:23
2
user1241882468383 :
да,це правда!!!!!!!
2023-07-19 19:55:51
2
Николай :
да то правда в77 роцi перший раз попробував помiчником iвтомуж роцi СК 4 друг работав на свал попробував
2023-07-19 18:29:48
2
Roma_Roman :
братка ты GS 12 после передовиков не видел,а мне он достался,нива бы была за счастье😅на третьем сезоне лишь я его победил
2023-07-19 10:51:08
2
user3503624537161 :
не Джон але ішачок відмінний😅
2023-07-20 08:44:00
1
grynya3380 :
😏😏😏👍👍👍💪💪💪
2023-07-20 03:03:24
1
samagoninys :
9 сезонов и пот и кровь и кокти атбитые 🤣🤣🤣
2023-07-19 20:01:17
1
꧁SEREGA꧂ :
да це точно у нас так само 😁😁👍👍💪💪
2023-07-20 08:46:42
1
Alex76 :
Работал брат, работал на бескрайних просторах целины!🇰🇿🇰🇿🇰🇿
2023-07-20 09:08:07
1
Олексій :
8 сезонів відпрацював
2023-07-20 09:27:36
1
Вованчик :
сто пудов братан нива це опит комбайнера а т 74 це тракториста у мене було то і то😂😂😂
2023-07-19 19:47:38
1
demian :
😂😂😂
2023-07-19 19:38:56
1
Михайло :
та нормально,аби їхав😁
2023-07-20 11:02:00
1
Андрей 498 :
это моё детство жаль одна беда, ремни!!?
2023-09-24 22:18:48
1
vovka mynik :
это комбаин мне кажется так для себя у кого гектариков пару,уже не нанимать. а найм я думаю хорошо стоит
2023-07-19 19:35:32
1
Пєтя :
1000%
2023-07-19 20:10:01
1
Олександр Андріященко :
Було діло😁😁😁
2023-07-19 21:56:43
1
Валік Бутько :
нива СК 5 недуже а от дон 1500 трошкі катався цікаво було в дитинстві.
2023-07-19 21:49:22
1
Міша :
15 років відпрацював
2023-07-19 21:46:42
1
николай :
золотые слова
2023-07-19 21:45:04
1
user9820692265051 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2023-07-19 20:56:51
1
Саша Басаковськый :
ну да тры рокы видпехтив,
2023-07-19 20:12:19
1
Vasyl :
👋👋👋
2023-07-19 20:40:58
1
yura..1983 :
😁саме такого маю і валю!
2023-07-19 20:13:15
1
Віталік Гурин :
Мій дід колись мав СК 3, ото був апарат, через жатку залазив а через соломотряс вилазив із шишками на голові із шприцем і чорний як негр...
2023-07-19 20:33:25
1
Mishelis :
Хто не робив на такому комбайні той не зрозуміє навіщо на ньому лом😁
2023-07-19 20:20:28
1
traktorist_in_tiktok :
точно, то опыт серьезный и газон тоже
2023-07-19 20:28:22
1
Віталій :
це правда
2023-07-19 20:22:38
1
To see more videos from user @pavel_k.rog, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
ada aja lagi yg mau😭 #fyp #viral #ngakak #jasaintelpacar #selingkuh
Мк будет на днях❤️ #samokatteamukraine #fyp #електросамокат #vesc #g2max
#fyp #cavalo
😂😂🗿#sigmaedit #portuio #foryoupage #sigmatroll #aura
tiap ngeliat video ini aku suka melow banget.. makasih ayah ❤️ #fyp #viral #ayah
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy