@norocelalexebuzdu: Nea Vasile suparat pe mine rau,…crezand ca i-am vandut pe Daciuta lui ..,,Steluta” !❤️🙏a fost informat gresit de hate-ari , a venit sa se convinga personal ca este in siguranta.am detaliat sa intelegeti si voi povestea!! #dacia1300 #renault12 #brasov🇷🇴 #clujnapoca #dacia1310 #franta🇫🇷 #wozvagen #classic #bmwe30 #retro #daciaretro #retromobile #colombia
Norocel Alexe Buzdug
Region: RO
Saturday 05 August 2023 17:41:36 GMT
Music
Download
Comments
Andreii Andreii :
Ar fi frumos,sa i-o faci cadou,ai fi cel mai mare om cu cel mai dulce caracter.
2023-08-05 18:12:04
2689
Andrei :
Eu zic ca ar fi frumos sa i-o lași lui atâta timp cât trăiește și când nu mai e Nea Vasile mergi și o iei înapoi 🥰
2023-08-07 16:36:08
1372
Deea :
Cât costa Dacia , vreau sa o cumpăr sa o iau înapoi pentru domnul Vasile !
2023-08-06 11:37:08
1251
Petre Bogdan Marius :
omul asta traeste odata cu masina asta
2023-08-05 18:07:14
1268
Konradi Razvan :
eu i as reconditiona o si i as face o cadou inapoi🥰
2023-08-07 13:47:29
240
VeroFzr :
se scutură pe picioare înainte de a urca în ea... vă dați seama cât înseamnă mașina asta pentru el? 🥺🥺🥺🥺
2023-08-07 09:51:45
677
Ionut Lazar :
pai nea Vasile e alta generație nu ca noi astia de înlocuim ușor orice lucru.... respect pt nea Vasile
2023-08-07 08:52:45
785
dacian1389 :
are mari sentimete pt ea🥰
2023-08-05 18:04:50
70
Roxana Popa283 :
Nea Vasile ne ia plansul!!😢
2023-08-07 13:32:37
158
Ovidiu Nichifor :
Norocele...fa un gest magnific sa dă-i mașină înapoi✌️
2023-08-05 19:54:41
171
Claudiu Marin :
mi au dat lacrimile ... smr omu asta si a pus tot sufletul in masina aia .. asta inseamna pasiune pentru masini !!!🥺
2023-08-05 18:31:15
94
nuica26🇷🇴 :
Părerea mea e ca ar trebui sa te duci pe neașteptate la dânsu și sa io faci cadou , cred ca ar fi cel mai fericit om , 🥰🥰🥰
2023-08-07 08:42:25
16
vexanu :
omul ăsta, va trăii mai mult cu 10 ani daca ii înapoiezi Dacia !
2023-08-05 19:57:45
125
alex33hz :
nu vreau sa sune aiurea, dar cand masina asta n-o sa mai fie, nici nea Vasile n-o sa mai fie. traieste o data cu ea
2023-08-05 18:49:56
58
Vlad.E71 :
Fao cadou boss, o iubeste enorm omul!!!
2023-08-06 10:03:12
50
Georgiana :
am plâns o data cu nea Vasile sa îl vad asa fericit zici ca e un copil mic care primește o jucări nou felicitări 🥰🥰🥰🥰🥰
2023-08-07 08:46:39
121
danutavieritei :
Ce atașat este omul de mașină 🥺valoarea sentimentală bate pe cea materială 👏
2023-08-06 17:56:25
25
✡️LordOfGhost✡️ :
Stați liniștiți mașina este tot a lui numai că este la un fel de "nepot" felicitări pentru tot ce faci pentru el.🥰🥰
2023-08-05 21:52:37
26
Marian Voinea🇷🇴🇩🇪 :
Respekt
2023-08-06 13:07:22
8
ALex :
Eu iasi faceo cadou inapoi
2023-08-05 20:55:51
164
tudormihai640 :
da i o inapoi frate . hai sa ne strangem toti sa i o cumparam inapoi
2023-08-18 21:56:08
6
Marian :
DAI-O INAPOI FAI CADOUU SARACU OM🥰
2023-08-07 08:32:54
22
https://RadioFan88FM.Ro :
Cel mai bn ar fi de-a mașină înapoi cadou merita bătrânul se vede că ține mult la mașina lui.♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2023-08-05 19:39:28
37
Schiopu Florin Adrian :
Respect! 👏👏👏
2023-08-07 08:17:01
5
halfbasil :
I can’t understand anything but I know both men are the sweetest cutest beings :)
2025-02-10 03:39:22
6
To see more videos from user @norocelalexebuzdu, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.