@keetwarda3: #ماحد_لحدا #شمس_غنيه_لبنانيه_نجوى_كرم♥️ #نجوى_كرم

🍀
🍀
Open In TikTok:
Region: FR
Tuesday 19 September 2023 23:11:04 GMT
4812
97
9
61

Music

Download

Comments

eliefahed53
eliefahed53 :
💞💞💞
2025-08-14 18:01:38
0
rouelshakro
rouelshakro :
🥰🥰🥰🥰🥰
2023-09-21 06:22:41
1
ashoralbazy33
اشور بازي :
🥰🥰🥰
2023-09-19 23:15:48
1
ibrahim_benda
IBrahim Benda :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-03-20 22:53:06
0
To see more videos from user @keetwarda3, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Не я Хліб кавун придумала, але я його повторила за @Каріна Костенко  Це рецепт хліб за яким готувала для його я  - вода 375г.(350г. + 25г.) - борошно для хліба 500г. - закваска 100% - 100г. - сіль 10г. - мед 20г. - червоний та зелений барвник І маслини чорні  Мед в хліб я вже завжди додаю, мені подобається це  Змішую борошно 500г. та вода 350г. Залишаю на 2 години постояти  Через 2 години додаю закваску 100г. на піку, руками обʼєднала і залишила під плівкою на 30-40хв. Додаю в тісто мед, обʼєдную руками, додаю сіль і воду яка залишається 25г. Вимішую руками, розділяю тісто на дві частини, одна більша на 100г. туди я додаю червоний барвник, а в меншу частину зелений колір  Вимішую тісто, і залишаю на 40хв. Потім роблю перше складання  Чекаю 40хв. Роблю ламінування і додаю до червоної частини порізані оливки  Зелену частину просто розтягую на мокрому столі Залишаю знову на 30-40хв Потім роблю одне складання і залишаю на дві години на бродіння, потім загортаю червоне тісто в зелене і залишаю на нічну ферментацію  Випікаю хліб 25хв з паром 240 градусів Цельсія, і 20хв. без пару 240 Цельсія, гріє нижня частина духовки  #хлібкавун #хлібназаквасці
Не я Хліб кавун придумала, але я його повторила за @Каріна Костенко Це рецепт хліб за яким готувала для його я - вода 375г.(350г. + 25г.) - борошно для хліба 500г. - закваска 100% - 100г. - сіль 10г. - мед 20г. - червоний та зелений барвник І маслини чорні Мед в хліб я вже завжди додаю, мені подобається це Змішую борошно 500г. та вода 350г. Залишаю на 2 години постояти Через 2 години додаю закваску 100г. на піку, руками обʼєднала і залишила під плівкою на 30-40хв. Додаю в тісто мед, обʼєдную руками, додаю сіль і воду яка залишається 25г. Вимішую руками, розділяю тісто на дві частини, одна більша на 100г. туди я додаю червоний барвник, а в меншу частину зелений колір Вимішую тісто, і залишаю на 40хв. Потім роблю перше складання Чекаю 40хв. Роблю ламінування і додаю до червоної частини порізані оливки Зелену частину просто розтягую на мокрому столі Залишаю знову на 30-40хв Потім роблю одне складання і залишаю на дві години на бродіння, потім загортаю червоне тісто в зелене і залишаю на нічну ферментацію Випікаю хліб 25хв з паром 240 градусів Цельсія, і 20хв. без пару 240 Цельсія, гріє нижня частина духовки #хлібкавун #хлібназаквасці

About