dodaj jeszcze że zostanie wtedy zabrane świadczenie pielęgnacyjne, więc nie każdemu będzie się opłacało staranie o to nowe świadczenie wspierające
2023-11-27 08:22:14
89
Bezstronny :
a jeśli ktoś jest na emeryturze to też sie może starać o takie świadczenie? 🙄
2026-03-02 17:39:59
0
dy7vagkb3xso :
mąż otrzymał świadczenie za 78 punktów pierwszy raz wypłacone w styczniu moje pytanie brzmi czy należy się splata wniosek składał 29 mają 2024 roku
2025-02-01 09:46:03
1
tońa :
i uważajcie przy wypełnianiu dokumentu małym drukiem pisze ze godzisz się na przymus na umieszczenie w placówce na sile
2023-11-27 10:17:23
1
user8584337398477 :
A jaki stopień trzeba miec
2023-11-27 14:50:39
2
kinga9w :
jak się nazywa to świadczenie?
2023-11-27 09:01:46
4
Katarzyna :
boją mam 1200 zł
2024-01-19 21:00:50
1
Nela🫦 :
I nic z tego filmu nie rozumiem
2023-11-27 18:03:15
2
Alicja Ala :
Od kiedy ten wniosek można składać?
2023-11-27 09:26:43
1
Marzena Kopeć778 :
jeżeli mam grupę umiarkowana na stałe ,pracuje to czy ja mogę złożyć wniosek na takie świadczenie
2023-11-27 22:07:54
3
MAŁA Mi :
To świadczenie jest jednorazowe?
2023-12-23 08:35:53
1
user8244289624655 :
jedno dadzą drugie zabiorą nieoplaca się składać wniosek
2023-11-27 10:02:11
3
Malgorzata Pawlaczyk :
Na grupie umiarkowanej też
2023-11-27 11:33:12
1
Ania Esz520 :
Dla emerytów tez ?
2023-11-28 01:33:01
1
Kasia :
Gdzie złożyć wniosek
2023-11-27 14:25:46
1
Michał Michał Michał :
dostałem 89
2025-05-20 23:21:04
0
Krystyna 1371 :
A jeśli dziecko jest niepełnosprawne i matka bierze świadczenia to co wtedy?
2023-11-27 14:47:16
1
Barbara Żądło :
żyli jak mam decyzję z czerwca to muszę iść na nowo na przeliczenie punktów?🤔
2023-11-27 10:21:17
0
Sandii_001 :
Czy jeśli dziecko ma ubytek słuchu 85% renta też się należy?
2024-03-05 21:24:40
0
Monika Sułek :
dziś byłam z babcia pani w zusie powiedziała że moja babcia bierze swiadczenie od 2020 r .Czyli jak to jest
2024-03-08 10:51:29
0
Say WhyNot :
A może dziecko miało orzeczenie prawie 15 lat a na komisji babka od początku mi powiedziała że nie będzie miał i lekarz cep też już miał z nią z góry założone ze mu nie przyznają bez badania beż wywia
2024-11-01 21:00:32
0
Renata :
Teściowej komisja przyznała na 7 lat dostała 15 punktów w ZUS powiedzieli że nic się nie należy bo musi być 70 przynajmniej oszustwo.
2025-01-08 20:30:42
0
Agnieszka ♥️ :
w maju złożyłam i dalej czekam...
2024-09-06 10:06:41
0
słońce :
czy można złożyć drugi raz bo zdrowie bardzo się pogorszyło od stycznia jak wniosek był składany
2024-06-24 10:56:54
0
Anulkaa :
A jeśli mam częściowa niezdolność do pracy, ale zaczęłam chorować jako dziecko też Mi się należy ?
Albo czy z częściowej można zmienić na socjalną?
2023-11-27 12:04:17
0
To see more videos from user @krzysztof_slupski, please go to the Tikwm
homepage.