зараз ці дівчатка краще виглядають чим у своїх 17😂
2024-02-21 12:48:58
453
nataliaprilipko :
Я теж в 96 р. Вийшла заміж.Уже 28років разом,двоє діток ,двоє онучат.Життя чудове якби не клята війна.
2024-02-21 04:47:27
263
Lisichka :
Отак дивлюсь на такі відео і то тільки мені здається що я всіх знаю чи то ми так тоді виглядали.... однаково😁😁😁🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2024-02-21 12:25:38
264
Alenasunny :
Ще всі тверезі! Саме цікаве як стемніє😂
2024-02-20 21:46:13
86
Олена :
Невже і в нас були такі обличчя, серйозні, без посмішок?😏
2024-02-21 18:07:07
86
Alyona :
😂😂👍👍👍Саме цікаве, що всі оці типажі , поведінка , були в кожному селі 😂. Можна в кожному побачити тодішніх знайомих , чи друзів😂.
2024-02-21 21:23:43
39
꧁☬Тетяна Р.Д.☬꧂ :
Такі всі без мажорства , прості..чомусь сумно .
2024-03-19 19:41:24
27
Ольга Д. :
всі такі веселі 😏лихі 90
2024-01-01 13:06:48
17
наталя :
як колись було класно.
2023-12-31 20:32:48
31
Олексій :
які ми серйозні і страшні були.
2024-03-20 20:38:31
9
Руслан Копайгородски :
і я в 96 , але зимою , весілля в спортзалі школи , а танцювали на дворі при - 20 , випили 6 бідонів смаги.
2024-02-23 14:11:33
7
Lesia :
час моєї молодості🥰
2024-02-21 17:21:58
8
Tetiana Rudnytska :
пусть будет бедно и просто но без войны ...как тогда ...как счастливы мы были
2024-02-28 20:58:16
37
גרוסרמן :
Не важно кто и как одет ! Разное время , разная мода ! Люди сыты , счастливы , здоровы ! Без войны и горя !!!
2024-03-01 20:10:45
131
Olga :
Хоч би себе не знайти 😁
2024-02-20 22:02:00
10
❤️ZlaTe❤️ :
Блин, я и сейчас так танцую 😂❤️❤️❤️спасибо за теплые воспоминания)
2024-02-21 11:32:14
21
lubka001 :
вам даже и понять это невозможно, это другой мир
2024-03-18 18:50:10
14
хитрая лиса :
сейчас этим людям от 45 до 50 лет,, это мои ровесники
2024-03-20 17:12:58
47
Svetlana Snejka :
🙂 Чудові були часи, навіть сльози виступили на очах, дякую за відео, Всім Миру та Добра
2024-02-22 20:57:02
6
✨ Król Jasiek ✨ :
о, я пам'ятаю ті плаття з великими білими комірами
2024-02-29 17:22:30
8
viktoriya :
Всі стримують емоції. Не можна виділятись((
2024-02-21 18:50:42
27
olha :
І чому я шукаю себе там😂?
2024-02-22 11:13:09
6
Наталія 080469 :
У мене до себе питання😳
ШО ми такі серйозні були?
Ой не можу😁
2024-02-22 05:25:10
8
dilya_79 :
Я закончила школу в 96 году. На выпуском стоим на линейке, приехали выпускники, отмечать 20ти летие. Я стою и думаю, божееее, какие они уже старые. 😳 Как вроде вчера это было 😬
2024-02-21 20:21:53
11
Евгения :
наче мы там всі були😂, я шукала знайоми обличчя 😳
2024-02-20 21:21:22
10
To see more videos from user @sofiatex1, please go to the Tikwm
homepage.