@janins.anime: Наруто: Ураганные хроники 13 опенинг #anime #naruto #наруто #opening #рекомендации

[OnK]|janins
[OnK]|janins
Open In TikTok:
Region: US
Wednesday 03 January 2024 23:46:18 GMT
2181612
180984
1266
3141

Music

Download

Comments

jose.aleman1301
Jose Alemán :
nunca voy a entender por qué las peleas en los opening eran mil veces mejor que en el anime
2024-01-05 16:29:04
945
lexmatete
M :
Sous coté mais Naruto à les meilleurs opening all time
2024-01-05 23:37:13
627
hisato923
はあらま :
やっぱこの辺のナルト見返すとヒロアカはナルト越えられなかったんだと切に感じる
2024-01-04 13:18:42
435
yg_baca_gay12
toko brizy :
enak semua opening naruto
2024-01-06 03:28:04
388
jadenplus
Jay :
so nostalgic
2024-01-04 12:48:37
387
teikikunn
ロンフリ :
ここの水影が最高
2024-01-04 13:00:20
364
yabichko
Yablochko :
Эх, всегда смотрел этот опенинг и не понимал почему такую же битву хокаге и мадары не сделали в аниме
2024-01-06 12:53:08
353
w.rvby
Ruby :
El mejor opening
2024-01-04 07:07:48
296
p000000n21
金欠受験生 :
疾風伝のOPの個人的1位。EDはspinning world。
2024-01-05 02:38:23
286
user4018472777526
user14429112411 :
opening infravalorado
2024-01-05 15:49:16
262
sham0k102
ShamOn14 :
Got literal goosebumps when I first saw this op
2024-01-04 04:28:16
259
_hl00_bgtan
ℍ𝕖𝕝_𝕪𝕪𝕪𝕒𝕟 :
Cet op est incrr et il éteint blue bird .
2024-01-07 19:19:15
197
reycarait
Rey Carait :
This is one of the best openings. The hype of Kurama merging with naruto for the first time combined with the music 🔥🔥
2024-02-22 19:45:17
183
_lyub.n_
🖤Любовь❤️ :
Могу сказать что у меня было счастливое детство🥰
2024-01-05 13:53:00
173
qnrayxx
nureke :
лучший опенинг
2024-01-05 13:24:53
137
stz_l0
LJ :
Que recuerdos esos tiempos cuando salía cada semana los capítulos de la gran guerra nibja
2024-01-04 12:04:49
130
realmenlikesflowers
c :
I wish I can be a kid and enjoy naruto again
2024-02-23 14:29:45
128
yuuuuuuu410
yuuuuu :
水影の瞬間火力えぐい
2024-01-05 05:11:27
111
toatgtgmd
あ :
ナルトのこのEDが1番いい。曲と映像の総合点が高い
2024-01-04 12:18:02
93
axelsilvavelez
Axel Silva Velez :
se imaginan que hayan animado naruto como animaron este op?
2024-01-04 23:48:50
87
takaji0365
takaji :
懐かしいなぁ、リアタイしてた小学生の頃思い出す、、
2024-01-05 02:02:32
73
rifkibaihaqi796
rifkibaihaqi796 :
tragedi pembantaian 5 kage
2024-01-12 23:31:27
70
rodolfomata01
RodolfoMata01 :
este op es arte pura y dura
2024-01-06 05:38:47
66
blvmoon
Blvmoon :
The song makes you nostalgic for missing the anime😁
2024-01-05 02:09:25
65
mounxl
Moun :
Je suis justement en train de me faire Shippuden pour la première fois, j'en suis à l'ep 345 et quelle œuvre, vraiment 🙏
2024-01-05 14:21:41
62
To see more videos from user @janins.anime, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About