@panromanblog: інстаґрам: panromanblog ✅

пан Роман
пан Роман
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 12 January 2024 18:52:07 GMT
456961
19006
120
4960

Music

Download

Comments

vitalikmuzon
Vitalik Muzon :
коли вмирає електрики і його хоронять то це називається заземлення 😁
2024-01-12 23:25:26
144
kitai.cats
kitai.cats :
І як кажуть електрики: «що не вбиває нас, то значить слабіньке!»
2024-01-13 22:45:06
30
ksenjaparhomenko
Кsenja :
Хороший електрик - - живий електрик
2024-01-13 15:54:16
30
user10pupcesbh
user10pupcesbh :
електрик як сапер!помиляється 1раз,тількі перед цим ще танцює 😂🤣
2024-02-22 05:55:59
6
alesya5649
Alesya :
мене в дитинстві вдарило,засунула спиці в розетку ..То в мене свято....😁
2024-01-13 06:27:37
25
dimych___
Дмитро :
Можна ше бути токарем
2024-02-11 09:45:26
3
luci309127
luci :
не обов'язково, можна бути без серцебиття, теж отримаєш
2024-01-12 20:01:10
2
user1j7sk9lvyp
Владимир Герега441Ladum :
якщо я монтую прилад "під нагрузкою"і отримую з розряд то це враховується як зарядка і чи треба платити за ел.енергію?😝
2024-02-22 07:05:52
1
irina.ursulenko20155
Irina💗irishka :
і заряд теж
2024-01-12 19:23:52
1
user7694612394751
🔱ВОЛИНЯКА🔱 :
22 грудня
2024-03-31 14:35:29
0
user7105439171361
Тоня :
я не електрик,но це свято і моє.дякую, взаємно.
2024-02-28 09:08:09
0
eliovelle
Yoken :
Розряд 😂😂😂
2024-01-13 14:14:50
2
yokistar4
YOKI Star :
у мене був дед електриком, у нього на шоломi 2 блискавки було
2024-02-28 19:38:39
2
rosko94
Роман Скорецький :
дякую)
2024-02-05 20:07:45
1
yangubin7000
yangubin7000 :
380V , дякую ❤️
2024-01-12 22:27:25
0
wladcassian
Vlad Cassian :
файна картина за Вами...
2024-01-17 19:05:02
2
oho55oho
Nataliy :
Вы супер 🙌
2024-02-27 19:48:38
0
_guest_04
G U E S T :
Я муляр
2024-02-24 01:52:37
0
.p.e.l.m.e.n_
UA_pelmen :
дєкую
2024-02-10 11:47:26
0
neonac1
неонац :
вітаю
2024-02-07 08:30:53
0
slayer3____
hhjjfc :
даТи ти флєшку?
2024-03-07 18:58:41
0
lovestas_
📲 LYUBOV✂️DIY🇺🇦ЧАРІВНИЦЯ :
😂пане Романе, я вмираю з ваших жартів з самого ранку😂дякую за настрій
2024-02-23 15:08:38
0
dyjhf6roylfa
dyjhf6roylfa :
Трохи спізнився… 22 грудня свято…
2024-02-23 11:29:22
0
lestorvin
LESTOR VIN :
ДЕД КРАСАВА!!!!
2024-02-22 12:17:57
0
and.stets
And.Stets :
Хто хоть раз кричав на когось, вітаю, ви кинули заземлення
2024-01-13 07:31:14
0
To see more videos from user @panromanblog, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About