Я ще тоді,подумав…помахала крила,ніби прощається з нами🥺
2024-01-25 13:16:29
67
lixzq^^ :
А я з нею й не бачилась..
2025-07-12 04:16:23
20
₊✩‧₊˚ ཐིཋྀ ˚₊✩‧₊ :
мала не одноразову можливість побачити мрію зблизька і побувати всередині, так боляче було після її втрати 🥺
2024-01-25 14:29:35
4
mari.x :
я бачила мрію в селі десь в 2021
2025-01-25 05:26:49
6
sanya_мерчік :
21 грудня 1988 року літак Ан-225 «Мрія» виконав свій перший політ. Головний конструктор — Віктор Ілліч Толмачов, загальне керівництво усіма процесами розробки здійснював генеральний конструктор Петро⬇
2025-04-12 12:08:52
6
Макар топ :
Я її дуже багато разів бачив хоча живу в Ірпіні
2024-01-25 14:53:28
2
маша :
мій дідусь проектував мрію, йому було так сумно коли її підірвали..(
2024-01-27 13:05:10
11
𝐉𝐨𝐥𝐢𝐞𝐧⋆˚꩜💗🍌 :
я була там
2025-12-25 15:51:22
2
marchik :
Я побачив останній раз 22.08.2021, в них тоді було тренування до дня незалежності
2024-12-28 11:36:26
3
🇩🇪German Mapper✝️ :
эх... лучший самолет был...
2025-03-05 09:09:00
13
• Твій друг :
я її перший і останній раз бачила 23.08.2021, бо я зі Львова, а Київ не близько, а в нас дешева поїздка була з церкви(
2024-01-25 14:05:03
5
𝐃𝐨𝐧’𝐭 𝐥𝐨𝐨𝐤 𝐛𝐚𝐜𝐤👻 :
а что такое?!
2024-01-25 20:39:51
3
ананасовая сова :
я щяс расплачусы за нашу мрию 😭
2025-02-25 20:43:18
4
user2370332257071 :
Мрия - тяжелое наследие СССР - изготовлена для космической программы для транспортировки космических аппаратов на фюзеляже к месту старта, к независимой Украине никакого отношения не имеет!
2024-01-29 20:00:46
5
{°•°BANAN||°•} :
а я ее никогда не видела и не увижу больше
2024-04-16 03:30:34
6
Ic-0n :
Мрія ніколи не вмирає...
2025-05-20 13:08:16
2
sᴇᴀᴘʟᴀɴᴇ :
У мене була мрія, побачити мрію..., але не збулось їй...
2025-09-20 20:59:00
2
🏎♪⭒˚。⋆ℒℰℛℐ⭒˚。⋆♪🏎 :
а я так мріяла що приїду в Київ та побачу там як мрія пролітає у мене над головою😔
2025-04-21 08:01:32
2
aaa :
А ведь моя мечта полетать на ней,уже никогда не сбудется…
2024-12-30 08:25:48
2
лампочка :
Я завжди мріяла побачити в живу Мрію, і так не побачу її.. 🌠🥺
2025-09-14 05:48:35
2
Vita🔹️ :
На главном авиазаводе антонов в киеве есть фюзеляж целый от Мрии второй, на картах тоже найти можно его, стоял гнил эти 20 лет, кто знает что и как будет...
2024-01-25 21:47:19
2
To see more videos from user @svitalka_ua, please go to the Tikwm
homepage.