Zasada jest prosta, kto zaprasza ten płaci. Zapraszając w dane miejsce uwzględniamy, czy nas na nie stać. Przecież zawsze można pójść na spacer ;))
2024-01-27 12:57:04
1048
Krystian Kowalski :
Ale płytka dziewczyna
2024-01-28 09:53:18
626
d :
żenująca typiara xD
2024-01-27 12:52:31
430
user6766895932919 :
Popieram!!! Rozumiem zakupy itp, ale herbata? Na pierwszej randce? No ludzie
2024-01-27 12:48:10
542
Dominika Koszany :
THIS 🙌🏻
2024-01-28 13:16:30
11
Sit Sit :
czyli skreśliła gościa z powodu herbaty za 5 zł 🤔 czyli koleś poznał się na niej i dlatego nie zapłacił 😂
2024-01-28 13:39:41
169
ThreeSugar :
gość był naprawdę fajny, świetnie nam się rozmawiało była chemia, ale cóż nie zapłacił za herbatę🤦🤦
2024-01-28 07:16:12
84
Niedźwiedź226 :
Trzeba szanować się na wzajem ! Ja osobiście uważam że na początku każdy powinien płacić za siebie 😏
2024-01-28 11:13:18
197
_darka.ka :
Byłoby mi głupio jakby miał za mnie zapłacić xd i szczerze chyba nawet chciałabym zapłacić za niego 🤷🏻♀️
2024-01-27 19:46:55
89
suziealeksandraa :
Cieszę się, że taka kwestia dzieli opinię publiczną, łatwiej wybrać tych lepszych mężczyzn 👀🥰
2024-01-27 21:03:49
30
babeczka. :
a ja uważam, że każdy powinien płacić za siebie ;) szczególnie na pierwszym spotkaniu. dlaczego ktoś kogo nie znamy ma za nas płacić?
2024-01-28 09:54:21
53
Patryk :
jak on mógł mieć czelność powiedzieć ci że musisz sama sobie zapłacić xd ...
a to tych co mówią kto zaprasza płaci, to w związku spoko. ale nie na początku relacji
2024-01-27 20:44:47
36
by_iulia :
Zaprasza ten kto płaci. A jak widzę typów, którzy się o to prują, to wiele o ziomku mówi XD nie raz ja zapraszałam typa i płaciłam. Proste.
2024-01-27 18:10:08
15
Lilka Kossak :
Gorzej jak na rance z typem gdzie każdy płacił za siebie zjadł mój kawałek ciasta. Zapytał czy może bo ma na nie ochotę. Mi było głupio odmówić.
2024-01-27 17:07:25
16
Nietupski :
Haha a co to bankomat że ma płacić tą samo mogła powiedzieć że zapłaci ona a on następnym razem
2024-01-27 21:19:17
6
Mateusz Wojciechowsk :
jak on tak mógł 😂😂
2024-01-27 19:40:53
14
She She5889 :
Kiedyś umówiłam się z meżczyzną na kawę i się okazało,że portfel ma w aucie,który był zaparkowany daleko.Zapłaciłam i nie był to dla mnie problem.
2024-01-28 08:34:29
10
Sebix530 :
Moja obecna życiowa partnerka, na pierwszej randce powiedziała, płace za siebie, po 1.5 roku związku. Pozwoliła mi zapłacić za nią, takto 50/50 było😅
2024-01-28 03:19:05
8
borys_stepanyan :
Ja jak zapraszam, nawet przyjaciółkę, to za taką małą rzecz płacę z automatu sam i niczego nie oczekuję w zamian, ale nie uważam to za obowiązek
2024-01-28 13:29:54
9
TikTok Comments ✅ :
Ale pusta
2024-01-28 14:20:59
13
Martin Stankiewicz :
auć 👀 to muszę zacząć płacić 🤭
2024-01-27 12:13:04
9
poznajmyUkraine :
ej ale jak mamy to równouprawnienie to dlaczego ona nie zapłaciła?😂 moja kobieta zapłaciła za kawę na pierwszej randce, a ja za dwutygodniowe wakacje
2024-01-28 01:06:01
11
pablo00.69 :
Ja bym nawet nie pomyślał żeby oczekiwać od kogoś płacenia 20zl czy 50zl. Przecież to jest nic i jeżeli kogoś nawet nie stać na tak mały gest to powinien wybrać spacer albo lepiej gospodarować
2024-01-28 11:02:04
2
julia :
No pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, jeżeli kobieta ma takie wymaganie od jej wymarzonego chłopaka to jest okej. Każdy ma inne wartości i priorytety. Jeżeli dla niej jest ro ważne to spoko.
2024-01-28 23:48:49
3
aleksandraja93 :
ja też musiałam zapłacić za siebie i poszłam drugi raz tak pół roku chodziliśmy aż mnie rzucił narcyz
2024-01-27 17:24:35
4
To see more videos from user @podcastzbiorowy, please go to the Tikwm
homepage.