@memabetka: #янукович #memabetka #меми #рекомендації

МЕМНАБЕТКА
МЕМНАБЕТКА
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 26 February 2024 15:13:29 GMT
2213484
81564
1365
25653

Music

Download

Comments

1209june
june :
як його могли вибрати??
2024-02-26 20:03:44
2768
alizavr9
Аліса :
І це було нашим президентом😂не знаю, сміятись чи плакати 😅
2024-02-26 20:33:51
1418
olenkaklimenko1706
Olenka1706 :
Він реально такі перли видавав?)
2024-02-26 19:37:26
1178
anastasia_lemish
Леміш Анастасія :
Мене лякають і водночас бісять люди, які і досі вважають, що при ньому гарно жилося🤦🏼‍♀️
2024-03-10 22:43:27
352
beorka_2.0
(не) Просто Бодя :
Треба буде зробити м'ясо із зерна 😅
2024-02-26 20:30:27
322
kristinakyr
Kristina Kyr :
Люди, які його зараз вихваляють, ви не знаєте що війна зараз, це була його заслуга тоді, він як ніхто, впроваджував все російське в Україні
2024-02-26 19:55:47
128
tchwalebi
Tascha :
Дякую, що нагадали про його "рівень", вже почала забувати!😂😂😂
2024-02-27 05:51:16
63
lisova_kvitka
Lisova kvitka :
Як жахливо жилося при Янику, двічі в рік їздили відпочивати, ніколи не забуду той жахливий Дубай, Чорногорію, тепер зато навіть в Одесу не поїдеш👍
2024-03-18 21:58:07
7
tissa2002
Лена Бонд :
А як же літера У , увімкніть Україну ?!?!😁😁
2024-02-27 05:06:24
68
a.n.d.r.i.y0
apipo :
Д- Давайтє нє будєм гаваріть а плахом, а лутше сделаєм
2024-02-28 15:34:43
60
user443649747
Tessa :
Поетесса Анна Ахмєтова👍😂
2024-02-27 03:26:30
99
artemdyr
Artem :
По ньому можна визначити рівень розвитку людей, які за нього голосували (і таких більше півкраїни).
2024-02-29 16:16:22
32
irenochka2907
Irenochka2907 :
іспанський стид😩
2024-02-26 23:29:21
47
olgasergievna0
Ольга Сергіївна 👩🏻‍💻 :
Господи,як так сталося що він був президентом?це ж позорище 🫣😅шкода що гроші вирішували за людей 🫣
2024-03-02 20:30:16
29
shaman_zsy
Владислав :
смеятся можно скоко хочешь но при нем рабочий класс чувствовал себя людьми.
2024-02-26 18:11:39
1227
aaarrttf
Sergei :
А лучше бы тогда Астанавились всё таки
2024-02-26 19:13:45
564
koteq_0
koteq_0 :
"Мы должны развивать коррупцию" 😂
2024-02-27 07:04:33
34
am_harley_staff
Harley & IRON :
нормально жили при нем и войны не было
2024-02-27 08:35:01
550
max.mistmare
Max Mistmare :
можно посмеяться конечно, но при нём жилось лучше чем при остальных...
2024-02-26 22:37:19
703
natalyagurbanova1
Lisa :
Боже🤣 вже й забула яке то було
2024-02-27 05:16:36
8
chernika_101
chernika_101 :
мда, Кличко нервно курит в сторонке
2024-02-26 20:37:46
48
ddd___890
..... :
Не знаю лично я когда на него смотрю, только положительные воспоминание. 🥺
2024-02-26 22:42:21
230
ievhen.fim
Євген :
Тема мемів від якуновича актуальна завжди 👍😂
2024-02-26 20:08:01
20
f69696981
dofa.m. :
як казала одна наша кровосіся-огінь
2024-02-27 06:33:23
8
perpetual.craze
Добрий Кіт :
з професора я крикнув
2024-02-27 10:43:39
11
To see more videos from user @memabetka, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About