@podcastzbiorowy: „Vortex” Gaspara Noe poroznil Tomka i Martina, ale i tak przegadali ze soba ponad godzine. Zapraszamy do obejrzeni nowego „Offtopu”! A Wam ktory film Gaspara Noe sie podobal najbardziej? #gasparnoe #vortex #gutekfilm #kinofestiwalowe #paterson #ojciec #podcast #podcastzbiorowy