Попала на перші пологи з епізіо :) дякую, перехотілося навіть думати про вагітність 🤣
2024-02-29 15:30:55
181
lisa_alisa :
після акушерства я впевнилася що на мені цей рід і перерветься)
2024-02-29 21:03:08
111
corglicon :
Опис під відео😂😂😂 ☕☕☕💀 Насмішила😂
2024-02-29 18:49:45
6
Sofia :
Ви на кесарів розтин ходили чи на звичайні пологи?
2024-02-29 12:27:38
8
iv_ivvv :
На перших пологах, на яких я побувала, дівчину звали так само, як і мене. Було не дуже комфортно 😅
2024-05-15 07:13:03
0
👻 :
Мене повели на третьому курсі коледжу дивитись на пологи, іменно з тої сторони де треба, мені було 16… 🤣
2024-03-02 08:18:29
1
Щоденник лікаря-інтерна :
Мої думки після кожних складних пологів 😂😂😂
2024-02-29 21:14:50
5
iryna_vyshnia :
у мене була така сама реакція))
2024-02-29 21:46:38
0
Mariia Pas :
Ахахахах. Я це побачила майже 10 років тому але досі памʼятаю свої враження 😅
2024-03-02 06:04:38
0
Alina Astozkaua :
Розумію 😂
2024-02-29 22:21:04
0
Oksy... :
таке життя- одні розчарування 😄
2024-03-01 18:31:46
0
gg_yogurt :
Як я тебе розумію, я ще на важкі пологи попала, там на живу робили розріз. Крові було море, жінка кричала на все пологове.. я вийшла і присіла на пару хв. І пізніше повели подивитись на кесарів розтин
2024-03-25 09:38:48
0
Sofia10710 :
😂😂😂
а яку Ви хочете собі спеціальність (чи спеціалізацію/чи напрям чи як правильно))?
2024-04-06 17:40:45
0
🐐 :
@︎ блин у меня мама на серйозке на распределение хотела быть акушеркой/гинекологом
2024-02-29 21:29:59
2
zakorchevna :
😁😁😁
2024-05-11 06:46:51
0
Косметолог Одеса :
😂😂я після своїх пологів теж так сказала , і то не забувається,хай не пиздять 😅
2024-02-29 12:36:41
34
Steysi🦊 :
Мені тільки від думки про пологи вже погано, нізащо не піду дивитися 🫤
2024-02-29 12:46:47
14
in_gal_night :
аххахахаха мені сподобалось, але сама в тому брати участь найближчим часом я пас ахах
2024-03-01 10:53:51
1
Я :
😅
2024-02-29 11:56:35
0
Natalka :
Я ходила на чергування, то все проходило у дівчаток добре)
2024-02-29 14:11:30
13
Оля Волошина :
так, пологи це складно, дуже с кладно. але коли дитинка вже на руках і ти забуваєш що таке сон і відпочинок, то аже про пологи згадуєшь як про круїз по Середземному морю😁
2024-04-12 06:36:19
7
lisova.mavka :
Я вивчала тему вагітності та пологів десь в 15-16. Через тиждень мені 30, досі не наважилась. І взагалі нехай жінки депутатів народжують, а я не для цього народилась 😅я краще повоюю)
2024-04-18 10:22:37
1
✨Svitlana✨ :
Я акушер, і в мене 2 дітей 😅. Не сильно позначилась на психікі моя професія
2024-03-28 11:32:21
1
Танюша ❤️ :
А я наоборот ещё больше захотела малыша ❤🥰
2024-05-04 16:17:18
0
Kristi :
😅
2024-04-21 10:12:32
0
Любов Вакула :
у 2018 році як по була на різних пологах на 5 курсі, то з того часу морально налаштовувалась, у 2023 народила слава Богу
2024-04-15 06:46:09
0
To see more videos from user @alisa.fedotovaa, please go to the Tikwm
homepage.