@kamil_szymczak: POV: Wspinasz się z nami na Lodowy Szczyt

Kamil Szymczak
Kamil Szymczak
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 10 March 2024 14:48:38 GMT
2348890
159071
938
3410

Music

Download

Comments

cholewaola
cholewaola :
a jak potem się z schodzi..
2024-03-10 16:22:28
7100
jakjamamnanazwisko
BrauerWaffe :
I po co te popisy
2024-03-10 21:30:18
247
wiedzmin2naj
BISEKS🔥 :
"dawaj ziomek idziemy na skróty będzie szybciej"
2024-03-16 04:31:08
12
zyciegangstera_tkfanpage
życie Gangstera FanPage :
mam taki duży lęk wysokości że od oglądania mi się słabo robi
2024-03-11 14:21:09
1
john_deere_6930.jellonek
🚨🚜JELLONEK🚜🚨 :
kiedy wchodzicie na mout Everest???
2024-03-10 21:52:04
0
arthurmorganr.i.p
Arthur Morgan :
everest?
2024-03-11 16:10:36
0
jakubgruby
Jakubgruby :
ja sobie dostarczyłem wrażeń tylko poprzez oglądanie
2024-03-10 20:12:44
5086
satyryan
jano :
szacun
2024-03-10 14:58:48
2598
domdal005
Domdal •Ig:domdal005 :
Zaraz padnę ze stresu 😵
2024-03-10 14:56:04
1119
ciastko2498
ciastko2498 :
mój lęk wysokości dostał lęku wysokości
2024-03-10 19:55:46
612
tofik1108
Xoxo :
Ja oglądając miałam nogi z waty
2024-03-10 14:58:09
434
juliabartnicka6
🎀julia🎀 :
Ja tam sobie zdałam sprawę że mam lęk wysokości, kiedy za dzieciaka wujek mnie podrzucał. Ziomek na szczycie góry.
2024-03-10 19:23:15
334
pan_od_malowania
Pan od Malowania :
„Zdałem sobie sprawę że mam lęk wysokości” 😂😂😂
2024-03-11 12:49:23
249
michalekchwd2014
MichalekCHWD2014 :
ile czasu trwają przygotowania do podjęcia ataku na szczyt taki jak np. ten?
2024-03-10 15:03:53
51
galaxyaun
galxun :
jaka to góra
2024-03-10 16:06:17
47
deny81st
Deny🥇 :
Ja się spociłem samym oglądaniem
2024-03-11 13:19:46
43
malarzfigurek
malarzfigurek :
ogromny szacunek dla was że się tak wspinacie. Oglądając was przypomniało mi się jak rodzice opowiadali, jaką mieli drogę do szkoły 😂 tak sobie to wyobrażam
2024-03-10 22:30:24
29
alicyjka_
𝙰𝚕𝚒𝚌𝚓𝚊 ꨄ :
Mega 🤩
2024-03-11 06:25:22
25
.laura.zareba
... :
✨zdałem sobie sprawę że mam lęk wysokości ✨@🏍️🖤 @🧌
2024-03-10 19:37:08
15
patusiasiw17
patusia :
ja gorzej dyszałam jak weszłam na tarnice 🤣🤣
2024-05-23 20:12:29
14
megaziutek
ziutek :> :
podmuch wiatru 💀
2024-03-10 17:05:57
14
magdacoetzer
Magda Coetzer :
😂💜
2024-03-11 07:28:59
12
user124747382
z. Pyrkosz 🪰 :
gratulacje odwagi . ja bym się obstała z 5 razy juz
2024-03-10 17:15:07
7
mis.and.olo
Miś&Olo :
Gościu jest takim kotem że ja mam nogi z waty oglądając to na telefonie
2024-03-10 21:53:15
6
.gen..z1e
~w||genziara 🐕💚 :
nie zmienia faktu że i tak wyższe tętno mam na matmie
2024-03-10 22:39:38
6
crossunio
🪽 :
Wujek się trzyma m💪🔥
2024-03-10 14:56:24
4
piotrguzik51
cosiek :
to jest marzenie ale też i największy strach
2024-05-23 20:09:29
4
chrisisjes
Chrissu :
A powrót jest inną trasą czy tą samą?
2024-03-10 19:11:54
4
kasiulakasiula6
💋 Kasiuula 💋 :
a może otworzysz kanal YouTube ? z chęcią bym oglądała 😀
2024-03-11 14:41:50
3
kendricktexas
Łukasz Tuszyński 🇸🇦🇸🇦 :
@Jakub Rokicki my w lato z naszymi super pomyslami
2024-03-10 19:04:58
3
kerocek1
feawzy🫩 :
kolega: to będzie bezpieczne również to
2024-05-23 17:52:02
2
grzybek07
☆poprostu_GM☆ :
Gdzie oni chodzom jaka gura
2024-03-11 13:31:30
2
coins.tuptus
FIFA ea coinsmaster :
Najpierw tak ludzie na własne ryzyko wchodzą a za pieniądze podatników trzeba ich ratować potem
2024-03-16 06:23:14
2
maksmtb
maksmtb :
Używanie pętli w czekanie to nie najlepszy pomysł
2024-03-10 19:19:47
2
mochi.hani
Zakład z kuzynką!!!!!🩷🥹💗 :
szacun
2024-03-14 22:48:27
2
stasiu.uwu
Stasiu :
@adas @pitus my w robloxie wchodzac na mount everest
2024-03-10 21:11:14
2
kochampieskixd_
Piesek :
jaki to zegarek?
2024-03-10 21:10:41
2
weruu_synku
Werka💕 :
Ja już bym chyba na tym szczycie została
2024-03-10 21:09:31
2
morzliwen_t
morzliwen_t :
Patec lubi to 👍🧗‍♂️
2024-03-10 22:25:30
2
iguniatwojasunia
luga :
prawie zwymiotowałam ze stresu oglądając to
2024-03-10 20:15:23
2
lokalne.damy
🐙 ig: lokalnedamy :
Ręce mi się spociły tylko oglądając to
2024-03-10 19:09:08
2
ju_.lus
jula💍💋 :
@🎀 idol z chelmka
2024-03-12 06:13:25
2
byniubandyta
ByniuBandyta :
W momencie gdy podawał tętno, co to za szczyt i ile to metrów npm?
2024-03-11 12:08:10
2
rynchoucair
Rayen🤘🏼💫 :
Bro’s livin a happy life 😭
2024-03-14 13:03:41
2
pigeon_2137
pigeon :
mount Everest nie jest największą góra świata
2024-03-11 05:28:46
2
cos_tam_zobaczylem
Kozi_kozik :
Kozak widoki
2024-03-11 12:37:37
2
olaahshs
. :
co to za góra?
2024-03-11 13:02:39
2
lennmmi
-lenmii :
@𝑎𝑙𝑎 ja jakbym tam wlazł to bym odrazu spadł xdd ty też 😂😂
2024-03-10 17:24:57
2
piotrekr39
Piotrek R. :
@aprzybytniak77 @mamrudegokota123 @11 robimy to
2024-03-10 17:22:31
2
anzyner
Jenia G. :
nutka?
2024-03-10 17:00:53
2
dnjd__
dnjd__ :
Zestresowalam sie
2024-03-11 01:32:13
1
wlasnym_szlakiem
Własnym Szlakiem :
Masakra😳
2024-03-11 18:29:04
1
mag_y_projekt
MAG-y project :
😂😂😂
2024-03-11 03:42:54
1
To see more videos from user @kamil_szymczak, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About