@doriwithlove: 🍲 Ha vasárnap akkor húsleves, ahogy én készítem. Faluban nőttem fel, kertből szedtük a zöldségek nagy részét és még ismerem az igazi házi tyúkokat ée csirkéket. 10 éves korom óta egyik legkedvesebb hobbim a főzés. Viszont amióta betöltöttem a 18-at városi lány lettem, akkoriban főztem pár évig magamra viszont amikor teljesen megváltozott az életem a 20-as éveim közepén, akkor bevallom évekig nem főztem semmit, minden nap, minden étkezésem étteremben, kávézókban volt. Ilyen volt az életvitelem, illetve egymagamra nem volt kedvem. 🍜 Ez megváltozik amikor az embernek családja lesz és már nem csak magára kell gondolnia. 🥕🧅🥔 Szeretek a legjobb minőségű, házi ételekkel kedveskedni. Így minden vasárnap húslevest főzök. Lassú tűzön, 5-6 órán át. A mostani kacsából, csirkéből, belsőségből, az adott zöldségekből ( törekszem biot választani ) készült el. 🍜 Aranysárga, tele szeretettel éd az otthon ízével. #tyúkhúsleves #húsleves #hagyományoskonyha #magyarkonyha #főzés #vasárnapiebéd

Doriwithlove ✩
Doriwithlove ✩
Open In TikTok:
Region: HU
Saturday 16 March 2024 08:13:10 GMT
175786
2394
82
80

Music

Download

Comments

apoka76
zsozso :
szia!én is falusi vagyok soha nem öntötték le a levet róla a szüleim nagyszüleim..de ahány ház annyi szokás 🥰🥰.jó étvágyat nektek 🥰
2024-03-16 13:47:17
59
szmarti23
Márti,M'Arte-Kötöttdesign 🧶🪡 :
Én is leöntöm az első levet róla. Sőt, még a húst is átmosom, és isteni leveseket (IS) főzök. Szintén vidékiként! 😉
2024-03-16 10:32:51
24
rituska77
rituska77 :
így van így kelk fözni a húslesest🤗🥰🥰
2024-03-16 12:34:58
2
mozso087
zsolt :
én a húst meg szoktam sütni😉 amikor már megfőtt
2024-03-16 13:30:08
6
guthbalazs
Gűth Balázs :
mitöl vasárnapi?
2024-03-16 13:48:59
0
terez_pitykez
Teréz Pitykéz :
A pörköltről is leöntöd a levet?………
2024-06-08 15:19:55
2
mikrozott_kakao
🖤Just kakao🖤 :
Nagyon guszta a levesed!🥰
2024-03-16 19:00:26
1
barbarabognar1
Barbara Bognar :
én is így készítem szuper 👍
2024-03-20 13:39:02
0
monikaveszpremi42
Monika Veszpremi429moniiiita :
sziaa èn is falusi vagyok ès èn is leöntöm az első vizet róla
2024-03-17 20:01:33
1
zolika_._
Zolika_._ :
Hibátlan éttermi minőség!Ez igy kiváló végeredmény lessz
2024-05-15 12:44:04
0
andreajuhasz0420
Andrea Juhász :
Probald meg legkozelebb egy fel kelkaposztaval is, Plusz en a tetejere mindig teszek egy kisebb csokor petrezselymet is. Isteni izt ad neki😊
2024-06-03 19:11:47
0
pappxeva
Papp Éva :
Pont így! Tökéletes!
2024-05-07 18:55:33
0
altamirano0o
altamirano :
fűszerezés???
2024-03-17 20:00:33
1
usertijyxld84f
usertijyxld84fAttila :
Nagyon ügyes vagy és jól néz ki
2024-03-25 17:03:58
0
ferigabor.22
feri gabor :
gratulalok
2024-04-28 17:06:41
0
petraschneider21
Petra Schneider :
😁
2025-06-09 07:37:44
0
kocsis16
kocsis József dodi :
sajnos már a elején el basztad! sosem öntjük le a vizet 😂ez egy zacskós leves 😏 nem jó 😂😏
2024-03-16 13:14:35
8
gesztenye.vad
Gesztenye Vad :
Én sem öntöm le,pedig szabolcsi vagyok,mert a hús íze ami belefőtt,pont azt öntöd le!Így már nem húsleves,hanem zöldségleves!De Te így tanultad,neked így ízlik!Egészségedre!A májtól jobban habzik!
2024-05-23 17:16:01
11
dilidilo7
🧸 :
Nem azt mondtad hogy sporolas szempontjabol egy fele kajat ettel mindig amit te foztel ?
2024-03-18 10:41:06
0
user4hecohp6uo
Macilaci 🙂 :
6 óra főzés után egy deci víz se párolgott el?
2024-03-16 21:24:36
0
klaralakatosova3
klaralakatosova3 :
Én lehabozom 5szor főzés közben, belsoseget nem rakok bele és lassan főzöm, minnel lassabban főzzük, annál finomabb. És sok sok zöldséggel.
2024-03-16 20:59:25
7
elly1129
Rebeka :
Ha igazi falusi vagy akkor az első levet nem szabad leönteni 🥹
2024-06-05 10:21:17
6
facethepro
József Murvai :
A májat is beletetted már az elején ?? 🤨🤔
2024-03-16 09:11:37
3
vadmacska2002
Judit Kádár :
Igazi aranysárga húsleves! El tudom képzelni az illatát és zamatát!😋😋😋
2024-06-07 16:31:02
2
mariabalogh3276
mariabalogh3276 :
én érzem az illatát 💯
2024-03-16 09:45:58
2
krisztinakanizsai17
KrisztinaKanizsai :
hagyd rajta a hagyma alsó sárga héját, az is szép színt és ízt varázsol még pluszban, guszta a levesed
2024-06-02 17:30:33
1
barbi.o.h
heteibarbara :
Pont így csinálom én is leöntöm🥰
2024-06-02 09:16:37
1
veronika197606
veronika197606 :
Szuper❤️❤️
2024-03-16 09:48:19
1
bej_2015
Bej :
Tökéletes 🥰🥰 jó étvágyat
2024-03-16 10:36:59
1
z.zajacz77
z.zajacz77 :
❤❤❤
2024-03-16 11:58:27
1
adi.va2
Urbán Ádám :
imádom ❤️
2024-10-11 02:49:40
0
gyuri.kis
Gyuri Kis :
nagyon gusztusos
2024-03-17 05:27:24
0
csnaknullatizenhat
Csónaknullatizenhat :
Kajak isten ez a nő nem csak az hogy főz felújit meg mminden kéne belőle még vagy 10millio
2024-04-20 16:14:05
0
rolandanda
♈Roland2025♈ :
👌❤️
2024-03-16 22:24:58
0
To see more videos from user @doriwithlove, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About