Ja przypadkiem wzięłam jedno bo ktoś wyciągnął i myślałam że to działa jak w Polsce po czym po fakcie na paragonie zauważyłam że za jeden napój zapłaciłam za całą zgrzewkę 🫣
2024-03-22 01:48:44
1115
jacekpodufalski :
bardzo cenna uwaga dla kogoś kto mieszka w Polsce 😁
2024-03-24 07:10:26
763
zuzanka_87 :
Ludzie którzy nigdy nie byli w stanach będą się wypowiadać że można rozrywać te opakowania 😂😂😂😂
2024-03-22 06:14:00
989
Świder :
W Polsce też tak często jest
2024-03-23 11:15:18
181
kuba r :
w Polsce jest tak samo, szok co?
2024-03-22 23:33:16
28
George Pig :
A są gdzieś pojedyncze sztuki wystawione na sklepie?
2024-03-22 10:11:07
118
Jakub Sozan :
W selgrosie wziąłem sobie tak jedno cappy szklane. Skasowało mnie za całą zgrzewkę + jeszcze 16zl za skrzynkę xd
2024-03-22 06:37:03
322
Klarka :
Czy to jest cappy? Ma podobną butelkę lolz
2024-03-22 05:23:24
28
SzYm3q :
ciekawe czemu kod kreskowy jest na każdym osobno, hmm(miałem tak raz z colą, na foli ze zgrzewki jest kod kreskowy za 6, a na każdej osobno za jedną, ona mówi nie prawdę😋😋😛)
2024-04-21 20:47:21
1
camilo962409 :
Niewiem jak wszędzie ale w UK jak jest zgrzewka coca coli to na puszkach pisze dużymi literami ze nie wolno sprzedawać oddzielnie
2024-04-03 01:03:20
1
Weronika 26213 :
Dla ludzi co piszą ,że w Polsce też tak jest - nie nie jest ,są wyjątki czasem po prostu jak jest jakaś promocja zwykle wtedy np trzeba kupić zgrzewke puszek coli a jej pojedyncze
2024-04-01 23:55:04
26
ig:_skibam :
dzięki ta informacja zmieniła moje życie 🥰
2024-03-22 13:59:24
13
SzoGun :
wiem w Biedronce też tak jest
2024-04-04 11:07:14
7
M.C.Winchester :
w polsce właśnie jest tak samo, raz chciałam kupić jedną butelke to mi nie sprzedali, mówiąc że to idzie w parze, trzeba iść na specjalną sekcję pojedynczych
2024-03-22 13:10:07
9
𝐕𝐈𝐀 :
pojedyncze napoje są przy kasach!!!
2024-03-22 12:55:21
5
G1b0N_samor :
AA STANACH JA MYSLALEM ze sanah i tak sie zastanawialem jak moze istnieć sklep sanah co jest 5 🤣
2024-03-22 17:28:06
7
Nixie :
I nie można kupić nigdzie jednego loda na patyku
2024-03-22 13:39:02
1
bla.bla :
nasze zdziwienie 1 dnia w Stanach, że się nie da kupić 1 butelki wody 😂 ale jakoś udało się kupić 😅
2024-04-03 13:49:17
1
michaelontiktok :
robię co chce to wolny kraj
2024-03-24 08:41:35
1
Orichalt :
zawsze się zastanawiałam co to w oceanach pływa w filmach
2025-08-04 00:38:59
0
Julia :
w Polsce to tylko w makro to działa
2026-06-10 14:07:29
0
zmiksovana_ :
a pomarańczowa cena to jest ta która płacimy beż taxu? Czy jak ?
2025-08-10 09:05:59
0
Moniv01 :
ostatnio mialam to samo z colą w biedronce, a to nawet nie ja rozerwałam tylko wzięłam jedną co stała sama
2025-07-12 00:23:24
0
Janek Krupa :
Ja jestem w stanach ….
2024-03-22 08:42:49
0
To see more videos from user @izzypotoczna, please go to the Tikwm
homepage.