@penivo: #Penivoleybol #VoleybolBenim #VolleyballWorld #VolleyballEurope #Volleyball #Voleybol #Pallavolo #TikTokSports #Voleibol #BeUnlimited #VolleyballGirls #Volei #FileninSultanları

Penivo Voleybol
Penivo Voleybol
Open In TikTok:
Region: TR
Tuesday 26 March 2024 12:28:57 GMT
38353
2248
1
15

Music

Download

Comments

user33jb
. :
👍👍👍
2024-03-26 15:24:31
0
To see more videos from user @penivo, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.
DLACZEGO JEST JAK JEST? CZY POLITYCY KOALICJI MAJĄ PROBLEMY Z ROZRÓŻNIENIEM DOBRA I ZŁA? NIEKONIECZNIE. To co się dzieje wokół doktora Emila Jędrzejewskiego może szokować, ale tylko do momentu aż zastanowimy się nad motywacjami rządzących nami polityków. Bo my możemy zastanawiać się, co jest dobre, a co złe, co jest etyczne, a co nie, po której stronie jest racja, komu dajemy wiarę i dlaczego, ale oni w ogóle tak nie myślą. To jest myślenie zwykłych ludzi, a nie polityków. Oni walczą o życie. Dosłownie. Może im nawet intuicja podpowiadać, że doktor Jędrzejewski nie ma motywacji by kłamać, ale instynkt przetrwania - no i chłodna kalkulacja - mówi: trzeba go zmiażdżyć, bo ta afera zmiażdży nas. A jak zmiażdży nas, to nie jest wcale wykluczone, że następna władza będzie nas chciała powsadzać do więzienia. Roman Giertych nie walczy o wartości, on walczy o to, by musieć organizować takiej podróży dookoła świata, jaką zorganizował sobie Zbigniew Ziobro. Donald Tusk nie walczy o prawdę, on walczy o to, by nie państwowa maszynka do mielenia mięsa nie zajęła się nim. Wielu prokuratorów patrzy na to identycznie. To jest rozpaczliwa obrona status quo. I pewnie to samo robiłaby poprzednia władza w takiej samej sytuacji. Pięć procent mniej dla nich, pięć procent więcej dla rywali i rolę na polowaniu się odwracają. Dlatego doktor Jędrzejewski nie ma znaczenia. Być może musi zostać - w scenariuszu nakreślonym przez Koalicję Obywatelską - niewinną ofiarą. Ale ofiarę trzeba złożyć. Szkoda chłopa, towarzysze. Mental tych ludzi doskonale pokazał Bartosz Arłukowicz, gdy był gościem Kanału Zero w czwartek rano. Otóż on twierdzi, że cała ta sprawa - z doktorem Emilem Jędrzejewskim - to sprawa polityczna, spisek mający na celu obalenie rządu Koalicji Obywatelskiej. I oni tak do tego podchodzą - ktoś nas chce obalić, Jędrzejewski to narzędzie, Kanał Zero to narzędzie, wszystko jest wielką zmową mającą na celu obalenie rządu. A oni na to nie pozwolą. Skoro jest to gra polityczna, to wszyscy w nią grają, oni też w nią grają i to tak, żeby nie przegrać. Jak trzeba, to zmienią zasady gry. Myślę, że niektórzy politycy naprawdę w to wierzą - że taki spisek istnieje. Inni nie wierzą, ale widzą potencjalny koniec tej historii - czyli faktyczną utratę władzy, ze wszystkimi konsekwencjami. Dla nich nawet jak spisku nie ma, to w sumie jest, wygodniej sobie wmówić, żeby był, skoro finał w obu wariantach wygląda podobnie. Gdy sobie uświadomimy, że gra idzie o to, by nie iść do paki, zrozumiemy, że wyjaśnienie spraw szpitala południowego tak naprawdę nie ma znaczenia. A przecież druga strona, ci z PiS, cały się odgrażają - wsadzimy was do paki. Giertycha, Żurka, Tuska, każdego jak leci.

About