@richardsalesofficial: #duet IS THIS A CHEAPER WAY THAN BUYING LUNCHABLES - @Erin Eller - IG - richardsalesofficial #viral #xyzbca #FYP

RichardSalesOfficial
RichardSalesOfficial
Open In TikTok:
Region: GB
Friday 29 March 2024 19:05:18 GMT
1406212
83888
402
2090

Music

Download

Comments

thedingo230
user7689031256282 :
This 100% saves money. Those things aren’t as cheap as you think.
2024-03-29 19:32:02
971
gingerdef1
Dee F :
GF
2024-03-29 21:45:41
10
concertdogmom
ConcertDogMom :
She’s making gluten free lunchables!!
2024-03-30 18:45:02
11
missdavis97
missdavis97 :
🤣🤣🤣
2024-04-02 11:19:03
14
abby_lyles
Abby :
😁😁😁
2024-03-29 20:31:01
11
sierrastormss
Sierra Storms :
😂😂😂
2024-03-30 16:16:48
10
just.a.girl.and.h1
mollyflick2 :
🧴🧴🧴
2025-07-23 09:44:12
0
mariellasundberg
Mariella Sundberg :
these are gluten free, so this might be the only way to get gluten free lunchables
2024-03-29 19:20:56
817
shannoncatherineallison
Shan :
And the leftover bits? 😳
2024-03-29 19:34:14
473
morganite81
Morganite :
It’s a great idea until they tell you they don’t eat lunchables anymore after you bought weeks worth of Lunchables
2024-03-29 19:42:08
212
worksofartbyhugo
Hugo’s art 🖼️ :
The lunchable nowadays are rotten. The ham and cheese aren’t nearly as nice as I remember.
2024-03-29 21:07:36
61
williemaldonado0
Y’all i got thoughts 💭 :
What do you do with the rest of the meat????
2024-03-29 19:31:25
54
kittyhardman_38
Kitty :
It’s not ham it’s bologna
2024-03-29 22:50:47
42
tabycat0929
Tabitha :
I want those containers
2024-03-29 19:48:05
29
sammi4337
💙 Sami 💙 :
In Sainsbury’s there £1.75 each
2024-03-31 14:32:31
16
jenniferbothe6
Ginger82 :
It’s seems like there so much wasted tho 🤔
2024-03-30 01:42:44
16
alice86512
alice :
In Canada they’re $3.99-$4.99
2024-03-29 19:38:03
16
louise11xox
Louise :
they are 1.25/1.50 in UK
2024-03-29 21:06:42
12
km_123xoxo
Kirsty 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿💙🇪🇺 :
she's DIYing gluten free lunchables 🥰
2024-03-30 15:23:34
11
cason325
人民万岁 :
Did u go to beach?
2024-03-30 08:38:47
11
preetmahun
Preet Kaur :
😂😂😂
2024-03-29 22:32:50
11
urban_stock_tanks
Urban Stock Tanks :
Waste of cheese and ham
2024-03-29 21:53:34
11
stefthecleaninglady
stefthecleaninglady :
I dunno lunchables by me are less than $2 a pc, I feel like she spent more than $10
2024-03-29 21:36:19
11
user1870072434204
bill :
its not ham its Boulogne
2024-03-29 20:43:15
11
leahjx.x
Leah💛 :
The new ones come with oreos🤣🤣😭
2024-03-29 20:39:39
11
jomethfigueroa936
jomethfigueroa936 :
$1.25
2024-03-29 19:50:54
11
rhales18
rmh1808 :
good idea for someone like me whose child is not like the crackers but I will just cut it square no wastage
2024-03-30 08:18:56
10
helenatg12backup
🏳️‍🌈 H 🏳️‍🌈 :
It’s 1.99 for a lunchable
2024-03-29 20:10:22
10
ellietorn2
Ellie :
£1.60 in uk for one lunchable so would work out cheaper to get all the stuff for lunchables as you would get morelunchables out of buying the stuff individually for the lunchables
2024-03-30 10:30:51
9
angelbartlett3
Angel Bartlett :
This would save a ton of money and as said before gluten free options yay 😀 one lunchable in Canada where I am is 4.99
2024-03-29 19:42:29
9
lumi_sa05
Sphephelo lumi Shembe :
Who’s Sharon if you don’t mind me asking 😂😂
2024-03-31 22:31:37
7
jayleneiris
Jayleneiris🇨🇦 :
5-7 dollars in canada
2024-03-29 19:54:56
7
matt_tenny92
Matthew Dwayne Tennyson-Brown :
Ummmm that’s baloney🤣
2024-03-30 04:57:27
5
ihavetwostrikes
ihavetwostrikes :
Most genius man in Birmingham
2024-03-29 19:09:08
5
beclalor85
Bec Lalor :
about $5 for 1 here in Australia
2024-04-02 12:59:18
4
andreadegans
andreadegans :
The chemicals 😳
2024-03-30 01:54:58
4
shannon..moore
Shannon4Bama :
It would be more expensive. A Lunchable is $1.87.
2024-03-29 19:15:34
4
eevee131
Eevee131 :
lunchables used to be like $1 when on sale.....and I'm not talking about the cheap ones. now they are like over $2 close to $3. even on sale they are $1.89
2024-03-30 01:06:22
3
mariagpina
Dogmom90 :
small ones cost 1.89 or so maybe few cents less and the big ones that come with juice are 2 something. the adult lunchable are 2 or 3 something for just meat and cheese. so yeah saves money
2024-03-29 22:04:55
3
emiiiiiluvs2pm
Idkjustagirlwholoves2PM :
Earlyyy😁
2024-03-29 19:11:22
3
sanie2705
Sanie275 :
In Germany, you can‘t buy lunchables anymore, singe the 90‘s or early 2000s😅
2024-03-31 18:28:21
2
tracycharlebois
❤T :
only way my kids will eat a lunch able . they only eat the lunch meat out of the bought ones and the treat
2024-03-30 13:38:22
2
little_lils11
lils🧸 :
even if you do spend more money, it’s still better for the environment because it has less plastic.
2024-03-30 12:05:10
2
ronnieshemesh
Ronnie Shemesh :
It’s because she made it gluten free❤️✌🏼
2024-03-30 08:14:21
2
heyoitstayoo
😎🫡 Tayo_32🫡🍑 :
I thought it was bologna
2024-03-29 22:35:26
2
sheenajeavons
Sheena Jeavons :
definitely saves money, we do this for my daughter, even adding cut tomatoes, some blueberries and red grapes cost less then a lunchable lol
2024-03-29 19:46:30
2
dagizzassi
dagizzassi :
do you get full by a Lunchables? 🤔
2024-03-29 19:23:43
2
nanayaw59352
phantom :
First to comment
2024-03-29 19:11:39
2
To see more videos from user @richardsalesofficial, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About