@michaylenko.alina: З усім згодні? Що б ще додали? 🥰

Стиліст | Київ
Стиліст | Київ
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 25 April 2024 09:14:17 GMT
246892
2125
60
63

Music

Download

Comments

k5673456
р5674234 :
можна...я розрішаю😁
2024-04-25 12:52:29
111
_egeni_novit
graf.Dushnila.design :
це прикол? це все навпаки,тренд повернення моди 00-10тих)
2024-04-25 09:34:39
98
leragcheva
Lera Gor :
Я хотіла собі коричневі шльопки зари з 2019 року, але вони були для мене студентки дорогими. Цього року купила, і тепер я буду носити їх навіть якщо мені на вулиці фукнуть на них😄
2024-04-25 21:03:01
77
natalymartynenko
Natalia :
білі кросівки просто супер! маю такі! вони просто офігенні
2024-04-25 19:47:26
16
mariana.bubnikova
Продаж та пошив суконь Чехія :
Взагалі нічого не купляю в Зара бо якість жахлива
2024-04-25 14:46:16
13
user8409463962971
larisa_regresolog-numerolog :
Там усе взуття поганої якості, як і у Страдіваріусі чи Бершці
2024-04-25 17:40:13
10
sarovas42
SarovaS :
А в Zara є щось якісне?🤦‍♀️мені здається там один непотріб
2024-04-29 22:52:24
9
olgamalylo
Olga M✨ :
ви кажете не актуальне . а чо тоді то в магазині лежить? 😂
2024-04-29 16:21:36
7
krisznge
nowname💜 :
Я в принципе не покупаю обувь в Зара, оно там качество плохого поэтому ноги болят
2024-04-25 15:54:08
3
kozlova2601
Юлия :
Я кожні два роки оновлюю собі ці шльопки , бо я їх обожнюю 🥰
2024-04-29 19:06:16
2
imdkfk07
imdkfk07 :
Хоть хтось написав правду про ZARA.Там майже все дуже поганої якості і погано носиться не тілки білі кросівки.😏
2024-04-29 19:56:47
2
tania.fasting
tania.fasting :
Теж не купую в зарі, лиш майки базові взяла. Та і взагалі маю базовий гардероб тому не парюсь щодо трендів)
2024-04-29 15:03:53
2
zaytseva_odarka
zaytseva_odarka :
Оскільки Зара - це іспанська тема, а еспадріл‘ї - це їх літнє взуття, в якому ходять і чоловіки, і жінки, і маладЕжь)), то це їхній столітній тренд і літня база) внє моди в них, так сказати)
2024-04-26 07:57:17
2
gestalt_bunakova0
Даша✨Психотерапевт в навчанні :
А які тапки актуальні?
2024-04-28 17:35:04
1
user82772088588613
Natalia :
была в Бухаресте -качество и модели ужас,была в Милане -совсем другие модели и качество
2024-04-30 16:50:31
1
linkor14
linkor14 :
У Зари специфічна колодка.Навідь коли взуття зовні масивне воно на вузьку ступню із низьким підьомом.Тобто лижі.
2024-04-30 10:15:28
1
lileykaaa_
❤️‍🔥 :
Білі кросівки від щариношу вже 3 місяці, як нові, перу в машинці на звичайному режимі
2024-05-30 09:46:28
0
user7210582047383
user7210582047383 :
на разі - це поки що. Що ви тулите, навіть не знаючи значення слова
2024-04-29 04:12:51
0
aplusclinicldn
A-Plus Clinic London :
😏
2024-05-02 19:25:03
0
alphadog2022
AlphaDog :
Нічого не можна там купувати бо вони продаються на болотах
2024-05-01 08:57:40
0
anka3293
🇺🇦Стамбул на зв'язку🇹🇷 :
Взуття ні в якому разі не беріть особливо зимове воно одноразове.
2024-05-01 08:05:21
0
user58290124
user58290124 :
Не знаю як у вас у мене все взуття зара в дуже гарному стані , от з ними взагалі нічого страшного не трапилось, нічого не злізло все ціле, і взуття купувала ще до 22 року
2024-04-30 18:12:52
0
To see more videos from user @michaylenko.alina, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About