I'M GONNA MISS THEM SO MUCH IT WAS THE BEST SEASON EVER😭😭😭😭😭
2024-04-26 17:35:06
10
ᴠᴜʟᴇx._乂✈︎ᴊᴀɴᴋᴀ :
AAHHHHH IN GONNA MISS THEM FR😭♥
2024-05-01 06:22:40
0
𝓘𝑙𝑎 🫶 :
devo dire che questa è la stagione più bella fatta da lei.
È stato tutto per me, soprattutto in questo periodo brutto.
Certo mi dispiace che sia finita, ma almeno tutte le coppie che desideravo ⬇️
2024-04-26 16:32:17
8
°Teiji° :
SHE MAKING SON!
2024-04-27 07:30:29
13
ꪑꪮꪀꪮꪀ૯ :
todos la yeosm family los extrañará mucho 💗😭
2024-04-26 15:51:15
84
♡darkness♡ :
неужели это счастливый конец...
2024-04-26 15:54:05
143
★"xime"★ :
ay broo🥺😭😭
2025-10-14 16:01:36
5
Rachel_B :
я до последнего ждала " знакомство с родителями" потому что хотела увидеть кана, блэйя, лэя, кэя и других ((( но этот конец тоже классный)
2024-04-26 21:13:33
42
Yeo :
COK GÜZELDİ AMA YAKINDA YENİSİ GELİCEKMİŞ ÖYLE DİYORLAR SONUNDA ZATEN PUR VE BAY IN ÇOCUĞUNU VE LANG, DİN İN ÇOCUKLARINI GÖSTERİYODU ORDAN DEVAM EDİCEKMİS SANIRIIMM (İkiside cok yakısıklı)
2024-04-26 17:07:53
17
Android :
Я плачу...
2024-04-26 16:21:50
3
ℳ𝒶𝒽' :
isso é uma serie??
2024-04-27 21:16:24
0
pleasurepain00 :
я вам отвечаю Фара и Оти будут жить в этого деда 100%😊
2024-04-26 16:28:25
3
azra• :
benim ilk seriye ve ikinci seriye yeniden başlama zamanım geldi çok özliycem çok güzeldi ama niye bitti ki bir çoğunu çok az görmüştük😭😭
2024-04-26 20:45:12
3
Кио :
я плачу...
2024-06-07 08:03:33
2
maryy :
КАК ЗА ЭТО ШАРИТЬ СРОЧНО
2024-07-24 12:29:59
1
—✦`sy𝐚𝐚ᥫ᭡ :
Yes, I really like that movie 😭
2024-04-27 03:26:24
2
🔮 :
У оти и фары нету счастливого конца...
2025-12-15 18:09:58
1
《🎀°•ADELE•°🎀》 :
I miss it now really so much😭🙏❤
2024-05-06 20:51:21
2
✿quốc_anh ngáo ngơ✧ :
ước gì fara và oti vẫn có thể hạnh phúc bên nhau như những người khác 😢
2025-10-20 13:23:12
0
-yroé :
END.
2024-05-01 03:25:51
1
manhwa_BlFan :
I will always remember
2025-12-03 06:12:16
1
RAISA :
I LOVE Lang and Din
2025-11-20 10:31:12
1
To see more videos from user @ashreiix, please go to the Tikwm
homepage.