to miejsce nie jest spoczynkiem arki,arkę odkryła chińska ekspedycja w 2013 roku pod lodem góry Ararat na wys 4300m
2024-07-20 10:27:46
1
Krystyna Trachbrodt :
przecież jest film z wyprawy.Jest odkryta Arka Noego.Jest zabronione tam chodzić.Trudno tam się dostać.Turcy nie pozwalają tam wchodzić.Weszla tam ekipa archeologiczna za specjalnym zezwoleniem.
2024-06-09 14:02:59
2
13333bbbbbggdduj :
pociąg w Wałbrzychu też na skanach georadarowych był 😂😂
2024-05-03 17:51:44
8
Paweł Kmiecik567 :
robia scant zamiast wziąć łopaty i kopac🤣🤣🤣
2024-05-03 09:30:06
3
Ela Konrad Kawa :
MAMY WOLNĄ WOLE.DLA BOGA NIEMA NIC NIEMOŻLIWE
2024-05-03 14:32:02
2
adcrx :
to nie było koło Turcji
2024-05-03 10:08:21
1
adam Czarnocin :
bajki
2024-05-03 11:27:40
1
Zwoleya Ina-Dynke :
🤣🤣🤣🤣
2024-05-03 18:51:20
1
Ommika :
Jak na moje oko, kształt jest zbyt krzywy
2024-05-03 19:05:42
1
eMgie777 :
ponoć arka jest na antarktydzie pod lodem lub za lodami
2024-07-23 18:28:44
0
Mariusz Majewski983 :
🤔
2024-05-03 07:24:47
0
user158952992332 :
nie jest to prawdą
2024-06-05 10:15:03
0
user2401105827879 :
🤔🤔 ciekawe pozdrawiam
2024-05-30 19:52:18
0
Tomek Mizia :
że niby było tak,że Bug dał wolną wolę ludziom ale za to że z niej korzystali to ich potem utopił itp,itd,i bla bla bla
2024-05-03 21:41:11
0
Focus :
Pod Wałbrzychem też miał być złoty pociąg skany były i co ? 🙈🙈🙈🙈😂😂😂
2024-05-03 14:40:16
0
Doris :
🤔
2024-05-03 12:12:37
0
Saczek1984 :
150 metrów na 30 miała arka według bibli
2024-05-03 11:25:23
0
ryszard273 :
i na tą drewnianą łajbę pomieścił tyle zwierząt 🤔. może wziął tylko kilka gatunków 🤔 pszczoły też wziął 🤔 bo bez przyczółek świat podobno by nie istniało. 😁
2024-05-03 09:25:36
0
Slawek Giga :
😥😥😥
2024-05-03 08:31:59
0
To see more videos from user @zbigniewprzebudzeniducho, please go to the Tikwm
homepage.