@koxanamama3: #зсу #дружинавійськового🇺🇦 #сімя #вагітність #беременность #вагітна

МАМА ³ 💞🩷🩵
МАМА ³ 💞🩷🩵
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 03 May 2024 13:58:58 GMT
1203281
21880
583
2611

Music

Download

Comments

ruslana5190
Ruslana :
це звичайно жесть народжувати дітей по якимсь причинам безглуздим🤦🏻
2024-05-24 09:14:43
222
alyona.fokina0
꧁𝒜𝓁𝓎𝑜𝓃𝒶 ⚜︎𝐹𝑜𝓀𝒾𝓃𝒶꧂ :
ну якщо він мобік,тоді б третя дитинка допомогла,а от як би був уонтрактний,то і 6 не допомогли б😁😥 щастя і мирного неба 🙏
2024-05-08 10:00:22
0
katrina31pavlivna
Katrina :
обідно те , що закони тупі. якщо одне дитя то йди нехай тебе вбивають. або якщо дітей ще немає , то що тим хлопцям не хочеться їх мати 🥺 мій чоловік бачить дитинку через камеру ,і то не кожен день🥺
2024-05-12 01:48:06
1399
kvaterduck
Kvaterduck :
фраза "зробила дитину" звучить так ніби не завагітніли, а з підручних матеріалів змайстрували
2024-05-20 16:45:41
504
liyabesarab
Liya Besarab :
Кароче… мій після 3-Ї розвівся і поїхав закордон жити краще життя😂😂😂
2024-05-17 11:07:19
223
mvictoria1106
Вікторія Матвієнко :
🤣🤣🤣 мені ще 2 треба зробити😵‍💫
2024-05-03 16:47:02
80
tgih.jjhvbng
Good luck :
Фу блядь
2024-05-22 08:50:35
75
ilonka_manziuk
Ілона Манзюк :
діти то щастя, а списався і слава Богу, головне що живий і буде з дітками☺️
2024-05-05 12:35:25
55
viktoriuaantonyk
@viktoriuaantonyk@🍁🌹 :
3 скоро і чоловік навіть недумає звільнятися ..А я вже сил немаю і поранення мав непомогло нічого 🥺незнаю що зробити би до нього дойшло
2024-05-04 05:41:40
51
_yawaha_
Masha :
шкода дітей..
2024-05-20 11:56:30
21
irinanikolaevna0312
Ірина Миколаївна :
Діло не в дітях схаминіться ті хто із одним. Є такі бугаї хто і дітей немає і не служить кайфує живе. І немає ким замінити всіх хто там уже. Депутати хай ідуть іх сини то швидко війна кінчиться!
2024-05-15 11:55:23
17
wond3rfull_fu1ur1tyy
wond3rfull_fu1ur1tyy :
Мне жалко ее детей… используют в качестве защиты
2024-05-17 18:04:31
16
artem1253645
_𝘼𝙧𝙩𝙚𝙢_ :
что может быть хуже беременности и ребёнка
2024-05-24 09:00:29
16
useri40nl3hgra
zxcoverlord :
а з ким ви зробили якщо він був на службі😁
2024-06-01 21:23:01
15
nvsh86
Natalie 20 :
в мене кума також пішла на таке, цілком підтримую
2024-05-07 18:53:06
15
ruslanruslan6201
ruslanruslan6201 :
сосед помогал😁
2024-05-04 10:56:09
14
sniganatcvuk98
sniganatcvuk98 :
А чим двоє чи одне не такі як три 😳
2024-05-16 19:17:40
14
user1563961467374
Наталка Федорівна :
❤️❤️❤️дай Боже вам любові ❤️
2024-05-03 15:27:08
12
.shadowsky
ShadowSky :
звучить наче в цьому замішаний сусід😂
2024-06-03 04:56:24
10
lalandbfjaplq_qn
Cognackopf :
від кого...
2024-05-23 22:18:02
9
nikita._477
nikikta :
зробила без коловіка , щоб не відволікати?
2024-05-04 09:24:39
8
solomon14070
🌜Solomon🌛 :
Как раз твой вернется и детки пойдут на фронт 😂
2024-05-18 04:44:58
7
greatshark95
Shark :
ото він здивується, два роки не був удома, а вже третя дитина
2024-05-16 09:48:15
7
sv76la
Lana :
Умничка!Для любимого я бы тоже так сделала!!!
2024-05-16 12:19:46
7
uqqiorra
йоо :
що нас 3 а папу не забирають?
2024-05-04 14:54:00
6
user8147326596078
Діана Ковтун :
мы тоже такой способ пременили😂
2024-05-04 00:19:37
6
user9359239446017
Таня :
😂😂😂😂😂 последняя фраза вообще отпад 👍👍👍
2024-05-04 05:49:52
6
_lady_karyna_
_Unknown person_ :
типу це смішно?
2024-05-16 23:19:29
5
dangendenmaster228
Лорд Раздевалок :
А можно детей для справки сделать и потом сдать их?😅
2024-05-04 10:53:09
5
dyuejuqcv73a
нона :
молодець сусід ,а в мене не ма сусідів 🤣
2024-05-15 10:32:23
3
miraksiycsik
weee :
Тепер ще й багатодітних заберають👍
2024-06-20 09:11:06
3
anastasia19952107
♥️ :
ви ще не чули новий закон, багатодітні інваліди усі йдуть, якщо що в мене 4 дітей не проканало😂
2024-05-03 21:07:19
3
raven17.11
Tino_1919 :
Схоже що тут одразу трійня🤗
2024-05-05 16:12:15
2
halinka1303
𝓖𝓪𝓵𝓾𝓷𝓪 :
так хочеться,щоб всі сім'ї воз'єдналися,жили в любові,мирі і злагоді💙💛ї
2024-05-05 15:30:17
2
anyware.rust
why? :
Все бабы которые сейчас пишут гневные коменты про мужиков, идите воюйте. А то такие умные сидят. Никто воевать и умирать не хочет. Либо идите сами в окопы, либо завалите свои рты.
2024-05-17 04:56:15
2
dan_owen2
Dan280580 :
Ну зачем... Детей рожают когда к этомц готовы и когда есть такое желание. А не как формальность для того ято бы муж вернулся
2024-05-05 05:38:49
2
anna_oleshkevich
Ганнуся :
пузік 😊🥰
2024-05-04 21:29:13
2
user8265833514319
Віталіївна :
Не відпустять.У нас в селі 8 дітей є сім'я ,відпустили на пів року
2024-05-03 17:24:37
2
y.ruslanivna
Юля :
Вже не знаю що гірше😅
2024-05-04 16:06:26
2
ukrainna_ponad_use
######АннА :
бажаю здоров'я вашій родині
2024-05-03 15:52:27
2
ddjxjxubs
入나入나 :
@аня @💋 😍😍😍
2024-05-31 20:58:10
2
zefirka.lviv
zefirka.lviv :
Зробила?
2024-05-16 10:08:05
2
user38025251939804
Світлана Гольцапфель- Ориняк :
Багато дітні мають іти в першу чергу захищати своїх дітей і дружину а не сидіти вдома і робити далі дітей у нас троє дітей і чоловік на війні уже два роки де справедливість?
2024-05-14 08:37:30
2
olegviktoriya3
OlegViktoriya :
і смішно і співчуваю!
2024-05-30 13:35:51
2
0_lena35
. :
Народжуйте українців,бо нас знищують як націю і скільки вже загинуло наших синів і дочок!
2024-05-30 10:30:21
2
gemast5
gemast5 :
зробила🤨
2024-05-30 07:20:42
2
larusa1992
Вредіна вільна😌🥰🥰 :
Мій служить і троє дітей 🥰🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2024-05-16 08:43:23
2
electromontazh.kiev.ua
Електрик Київ 0967239602 :
В мене сусідка сказала чоловіку давай трейте , а він сказав я краще воювати піду😂😂😂
2024-05-25 13:47:18
2
xytorjanka
yarka :
ДайБоже🔥❤️🇺🇦
2024-05-04 13:42:01
2
rxstt_once
Roman :
Поранення це не смішно
2024-06-02 17:01:04
2
To see more videos from user @koxanamama3, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About