@bbyme11y: them with this audio. #bbyme11y #telltalegames #batmantheenemywithin #johndoe #brucewayne #villainjokeredit #xybcza #fypシ.

mel
mel
Open In TikTok:
Region: US
Thursday 16 May 2024 17:09:57 GMT
2539
200
7
17

Music

Download

Comments

miahartley04
☆mia☆ :
I have not been able to stop thinking of them with this song TYYY
2024-05-17 18:50:31
5
theaspiringjester
The Aspiring Jester :
I LOVE THIS SONG AND THEM AHAHAYCUHWHSK
2025-08-23 16:37:46
0
kreesepyna
#1 telltale batman fan!! :
I'm literally the biggest telltale batman fan
2025-02-23 21:52:24
0
qu4rterbck
twinjamina ˚ʚ♡ɞ˚ :
this is probably the most beautiful edit I have seen
2024-07-09 13:30:26
0
glassofmilkman
glassofmilkman :
@croc
2024-05-16 17:52:48
2
To see more videos from user @bbyme11y, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Wczoraj, kiedy wróciliśmy z tego miejsca mimo zmęczenia, nie mogliśmy zmrużyć oka… Weszliśmy na posesję w Wiskitkach w dzień, w którym temperatura dochodziła do czterdziestu stopni. Nawet człowiek po kilku minutach na słońcu w taki ukrop szuka cienia i zimnej wody.  Tam za to, zwykły psychopata uznał, że dobrym miejscem dla szczeniąt i kociąt są klatki dla królików. 10 kotów w różnym wieku i 6 psów, poza jednym na łańcuchu, siedziały zamknięte w ciasnych drucianych klatkach podczas piekielnego upału. Im dłużej byliśmy na miejscu, tym bardziej człowiekowi robiło się niedobrze, psy i koty były tylko częścią większego koszmaru. Pierwszy raz odebraliśmy zwierzę gospodarskie! Odebraliśmy królika, 5 kur i aż 8 kóz.   Łącznie ocaliliśmy trzydzieści zwierząt, które do tej pory znały albo ciasne wnętrze bez wody i jedzenia albo miały okazję, chociaż zerknąć na podwórko przypominające wysypisko śmieci. To były warunki, w których trudno normalnie funkcjonować człowiekowi, a co dopiero zwierzętom. Chyba nigdy się nie nauczymy, ale ciężko nie zadać sobie prostego pytania - po co? Po co brać kolejne zwierzęta, skoro nie potrafi się zadbać o te, które już są? Po co skazywać je na takie życie? Najbardziej boli świadomość, że te zwierzęta nie trafiły tam wczoraj. Te zwierzęta żyły tam miesiącami, a niektóre latami. Patrzyły na ten sam syf każdego dnia, zasypiały i budziły się w tym samym koszmarze i nikt nie przyszedł po nie wcześniej. Nie obyło się bez awantur i prób wzbudzania litości, kiedy przyszło ponieść odpowiedzialność za własne decyzje. Na miejscu była Policja, później przyjechało również pogotowie. W tym wszystkim staraliśmy się patrzeć tylko na zwierzęta, bo to one były ofiarami. Dzisiaj są już bezpieczne, ale przed nami ogrom pracy, diagnostyka, leczenie, profilaktyka, karma, miejsce do życia i miesiące odbudowywania tego, co człowiek zniszczył. Zbyt wielu ludzi uważa, że zwierzę przeżyje wszystko, a buda w 100% wystarczy. Każde z tych zwierząt zasługiwało na coś więcej niż życie wśród śmieci i obojętności. Prosimy, wesprzyjcie ich ratunek.  𝗕𝗟𝗜𝗞 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻 𝟳𝟵𝟱 𝟴𝟵𝟬 𝟴𝟵𝟬 𝗣𝗮𝘆𝗣𝗮𝗹 - 𝐟𝘂𝗻𝗱𝗮𝗰𝗷𝗮𝐣𝘂𝗱𝘆𝘁𝗮@𝘄𝗽.𝗽𝗹
Wczoraj, kiedy wróciliśmy z tego miejsca mimo zmęczenia, nie mogliśmy zmrużyć oka… Weszliśmy na posesję w Wiskitkach w dzień, w którym temperatura dochodziła do czterdziestu stopni. Nawet człowiek po kilku minutach na słońcu w taki ukrop szuka cienia i zimnej wody. Tam za to, zwykły psychopata uznał, że dobrym miejscem dla szczeniąt i kociąt są klatki dla królików. 10 kotów w różnym wieku i 6 psów, poza jednym na łańcuchu, siedziały zamknięte w ciasnych drucianych klatkach podczas piekielnego upału. Im dłużej byliśmy na miejscu, tym bardziej człowiekowi robiło się niedobrze, psy i koty były tylko częścią większego koszmaru. Pierwszy raz odebraliśmy zwierzę gospodarskie! Odebraliśmy królika, 5 kur i aż 8 kóz. Łącznie ocaliliśmy trzydzieści zwierząt, które do tej pory znały albo ciasne wnętrze bez wody i jedzenia albo miały okazję, chociaż zerknąć na podwórko przypominające wysypisko śmieci. To były warunki, w których trudno normalnie funkcjonować człowiekowi, a co dopiero zwierzętom. Chyba nigdy się nie nauczymy, ale ciężko nie zadać sobie prostego pytania - po co? Po co brać kolejne zwierzęta, skoro nie potrafi się zadbać o te, które już są? Po co skazywać je na takie życie? Najbardziej boli świadomość, że te zwierzęta nie trafiły tam wczoraj. Te zwierzęta żyły tam miesiącami, a niektóre latami. Patrzyły na ten sam syf każdego dnia, zasypiały i budziły się w tym samym koszmarze i nikt nie przyszedł po nie wcześniej. Nie obyło się bez awantur i prób wzbudzania litości, kiedy przyszło ponieść odpowiedzialność za własne decyzje. Na miejscu była Policja, później przyjechało również pogotowie. W tym wszystkim staraliśmy się patrzeć tylko na zwierzęta, bo to one były ofiarami. Dzisiaj są już bezpieczne, ale przed nami ogrom pracy, diagnostyka, leczenie, profilaktyka, karma, miejsce do życia i miesiące odbudowywania tego, co człowiek zniszczył. Zbyt wielu ludzi uważa, że zwierzę przeżyje wszystko, a buda w 100% wystarczy. Każde z tych zwierząt zasługiwało na coś więcej niż życie wśród śmieci i obojętności. Prosimy, wesprzyjcie ich ratunek. 𝗕𝗟𝗜𝗞 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻 𝟳𝟵𝟱 𝟴𝟵𝟬 𝟴𝟵𝟬 𝗣𝗮𝘆𝗣𝗮𝗹 - 𝐟𝘂𝗻𝗱𝗮𝗰𝗷𝗮𝐣𝘂𝗱𝘆𝘁𝗮@𝘄𝗽.𝗽𝗹

About