Мі стік шмат ґавна в пластиковій коробці, випльовує пульт раз в тиждень, якщо завантажуєш щось поважче починає в цикл перезавантажуватись
2024-06-01 06:53:11
11
arm_ak1 :
Стік - починає грітись і зависати. Тільки повноцінні приставки. Не купляйте ті сітки - в мене їх пару штук валяється. Викинуті гроші
2024-08-16 13:18:04
9
Drelagren :
нах цій стік ? Він же гріється пздц і потім вируюбається
2024-06-01 09:46:55
1
LeV :
В одній кімнаті стоіть стік, в іншій мі бокс взагалі 1-го покоління ) стік в порівняння з ним - шмат лайна)
2024-06-01 06:09:21
2
Lukas113UA :
у мене і те і те є. приставка краще.
2024-06-19 20:51:12
2
:
оцей стік дуже класний, в мене 4к версія, дуже крутий, ще в мене телевізор з нормальним hdmi cес і я можу включати виключати телевізор одним пультом, а більше нічим не користуюсь на телевізорі.
2024-06-01 11:00:13
1
Xomek :
в мене перша версія бох с с головою хвата
2024-06-01 18:06:49
2
Gamer :
Не потрібно просто оновлювати саму прогу робочого столу і буде вам щастя
2024-06-01 09:27:01
0
Vladimir :
приставка краще ніж стик, у мене приставка mi box,вже літає 3 роки, а друг уже 2 стика викинув
2024-06-19 12:40:00
0
M3lk1n :
Юзав багато китайських боксів, в результаті перейшов на Chromecast, працює ідеально
2024-06-01 05:43:49
0
riven :
ps4
2024-06-01 11:57:03
1
andremiron33 :
хто юзає року ????як вам??
2024-08-12 09:57:52
0
Георгий Александрович :
берешь разбитый в щепки Самсунг, переходник под декс и ходишь доволен
2024-06-01 19:09:06
0
SergiiYSN :
в мене проэктор. бугага
2024-08-26 08:59:32
1
Boraff1 :
стики греются больше и лагают
2025-12-02 23:24:09
0
:
Отвал проца😭
2024-06-01 12:34:45
0
Eugene X1201 :
apple tv 4k gen3, лучшая моя покупка
2024-05-31 20:50:13
2
деніс :
тв стік так нагрівається, що то можна порівняти з лавою
2024-08-06 21:13:37
0
mfqzz :
Оно ж без охлаждения нормального, будет тротлить со временем думаю
2024-07-10 19:59:31
0
🍋ЛИМОНЧИК_LIVE🍋 :
тв стік в мене
2024-08-07 10:26:54
0
Andron :
Projectivy Launcher та все літає.
2025-02-08 07:23:17
0
UzbekUa :
яка ціна , як замовити?
2024-10-16 16:24:47
0
Atlas :
Доброго дня скажіть на таку приставку можна установити Київстар ТБ
Transpeed Android 12 TV-Box Allwinner H618 Dual-WLAN 32 GB/64 GB Quad-Core Cortex A53 unterstützt 8K und 4K, Bluetooth, Sprachsteuerung, Mediaplayer, Set-Top-Box???
2025-12-14 00:03:22
0
Wolc83 :
В первой версии 3.5 идет вместе с цифровым входом, во второй только 3.5?
2024-06-01 07:46:23
0
To see more videos from user @davaizacinymo, please go to the Tikwm
homepage.