Most kezdtem el egy nyiroktisztító vitamint szedni. Remélem segít.
2024-08-10 23:13:23
0
Cserhàti Angéla :
szia engem is érdekelne
2024-06-06 10:15:47
2
Podluzsánszky Ancsa :
Már kislány koromban is látszott, hogy erősebbek a lábaim a kelleténél, tini korom óta pedig egyszerűen ocsmányak a lábaim.. Azóta gyanítom, hogy ilyesmi problémám lehet...
2024-06-08 11:28:47
3
Balogh Piroska :
Túlsúly nélkül is lehet ilyen , gyerek kortól ?🤔
2024-06-06 19:12:39
1
ritusveladics :
szia... engem is érdekel
2024-06-08 17:40:51
1
Gèzárt Tünde :
lábaim katasztrófák,minden tünetem megvan. várom a segitsèget😊
2024-06-13 19:55:56
1
🙂 Marianna 🙂 :
Kíváncsi vagyok én is milyen kezelési módszerek lesznek, mekkora költségekkel.
👍
2024-06-20 12:36:40
1
zsuzsaszilagyi303 :
Szia engem is érdekel
2024-06-09 20:48:59
0
Erika Vágó :
Mi a megoldás?
2024-06-17 06:52:13
0
Ami :
Szia ! Nagyon érdekel a megoldás .
2024-06-20 09:23:46
0
bernadett :
vàrjuk a kezelés javaslatokatis.
2024-06-11 11:29:33
0
Barbi :
53 kg vagyok,nagyon vekony,megis mind megvan :( Mitol lehet? 🥺
2024-06-17 04:12:24
0
ctwmn36 :
Sajnos az összes igaz rám.
2024-06-07 17:24:03
0
Ancsika :
Érdekel!!
2024-06-06 18:14:45
0
Zsuzsanna Asztalos :
Produkálom az összes tünettet sőt!Kiváncsian várom hátha van rá valami segítség,nagyon zavarnak a lábaim h.ilyenek!😢
2024-06-10 05:26:20
0
Erika Budaiová :
Minden tünetem megvan sajnos,kiváncsian várom a tippeket a megoldásra
2024-06-08 21:09:44
0
Szekeres_Szabina :
A megoldás nagyon érdekelne.
2024-06-06 20:09:58
0
🖤⛓️ 𝔖𝔷𝔬𝔣𝔦 ⛓️🖤 :
én nagyonis sovány vagyok, és nincsenek egyéb a videóban felsorolt tüneteim, de mégis mindig belegyógyulnak a bőrömbe a ruhadarabok.
2024-06-30 17:04:00
0
✨⚖️✨ :
Mind pipa. A nyár kegyetlen 😞 évek óta küzdök vele.
2024-07-21 07:38:14
0
Melinda :
👍👍👍
2024-06-12 18:07:10
0
Renáta Kabai :
🥰
2024-06-08 23:11:52
0
tina :
Üdv! Előre is elnézést kérek az oldal szerzőjétől !! Erre a betegségre sok kezelés nincs !! 2008 tól vagyok ödémás ! 2 féle kezelés létezik ! a gépi masszázs illetve kézi !
2024-06-10 07:56:47
0
GoldiAdri :
és mi a megoldás?
2024-06-05 21:01:43
8
julikazsupos :
😳Egy az egyben én! Télen még hagyján, de nyári melegben pokol! Mint két elefántláb! Nagyon érdekelne, hogyan lehet csökkenteni a lábdagadást úgy, hogy ülő munkát végzek! Köszönöm előre is!
2024-06-20 16:21:56
1
🌼TimCHY🌼 :
na ez en, minden megvan.. sajna a foltokbol sem egy hanem olyan a labam mindenhol mintha osszerugdostak volna..milyen orvos foglalkozik ezzel?
2024-07-06 17:44:51
0
Mirjám :
Nekem egyik lábamon van egy nagy zsírpárna. Megnézettem uh-val, azt mondták nem lipödéma, oda jobban hízok.😭
2024-07-17 13:07:29
0
bayermaryschka :
Megoldás?
2024-06-25 20:43:17
0
Nirzs :
Ki állapítja meg, hogy nekem ez van?
2024-06-08 14:08:45
0
To see more videos from user @ani198310, please go to the Tikwm
homepage.