@siemabojan: Widok #view #widok #norge #norwegia #norway🇳🇴

SiemaBojan
SiemaBojan
Open In TikTok:
Region: NO
Monday 24 June 2024 20:51:11 GMT
45635
1736
56
20

Music

Download

Comments

vened90
Vened90 :
Bojan mordo pozdrowki z Łodzi tu takich widoków nie ma 😁
2024-06-24 21:20:30
5
mkrokodyl13
krokodyl13 :
I tak do 23😀lato☀️
2024-06-25 18:40:29
3
rysiektesla
Rysiek Tesla :
ciekawe jakie zdanie na ten temat ma Ryszard 😂😂
2024-06-24 21:53:38
3
krzysiu576
Krzysiu 😈👅😃 :
pozdrawiam serdecznie a gdzie to. jest. 💪
2024-08-23 09:41:27
1
jarq91
jarq91 :
bojan przebywałem tam w miejscowości slemestad jeśli dobrze wymawiam i kostkę układałem z góry ten widok piękny fiordy coś pięknego
2024-06-30 16:21:59
1
daniel.kasprzak3
Daniel Kasprzak :
Naprawdę pięknie👍
2024-07-07 20:56:39
1
maciekgalus1
maciejjk :
Widok piękny 💪
2024-07-18 17:15:07
1
grzesx8
grzesx8 :
widok petarda aż zatyka😁nalezało by popić czymś co by tak nie zatykało
2024-06-24 23:37:37
1
art0965
Art :
halyna przyjechała to i filmiki się zaczęły 😂😂😂😂😂😂😂
2024-06-24 22:24:30
1
kymovic
KYMOVIC :
ro ktemu byłem w czerwcu i siedziałem czasami do 12 można było oglądać i oglądać
2024-06-24 21:01:57
1
amadeuszmarzec4
amadeuszmarzec4 :
Sztos Janusz de best
2024-06-24 21:04:26
1
krystyna28.09.1
Krystyna :
romantyk dobra cecha u mężczyzny a j kobieta z tego ma korzyści pozdrawiam
2024-06-24 21:07:47
1
damian19825
Damian 1982 :
Bojan byś zobaczył u mnie na lofotach😂
2024-06-24 21:08:27
1
dawidburnus725
Dawid1009 :
Blakstad 😎
2024-06-24 21:10:36
1
liveislivepiotr.k
liveislivepiotr.k :
👍Bojan coś pięknego kumpel pozdrawiam 👍
2024-06-24 21:33:58
1
dzidak82
dzidak :
ale masz view 💪😎
2024-06-24 21:49:22
1
stybel_
Tomasz :
zajebisty greenscreen 😊
2024-06-24 21:12:15
1
czaki125czaki
IM CEZAR XD :
gdzie mieszkasz ja mieszkałem w mysen . Tam ogl są widoki jak z bajki piękne czasy pozdrowienia:D
2024-07-16 19:09:50
0
marcinrutkowski28
edwin :
mam podobne widoki z kwatery 😁😁😁
2024-07-15 10:56:44
0
el_martino2000
Martino :
i cyk za tydzień zima na 9 miesiecy
2024-07-14 06:59:37
0
krystianpiekarpiekarski
Krystian Piekarski :
i ta piękna cisza :-) jestem tu 3 lata dopiero ale za każdym razem jak wracam z Polski to te widoki zachwycają
2024-07-12 17:42:19
0
marlenkamateuszharibo
Marlenkamania91 :
pięknie 😍😍
2024-08-30 16:05:57
0
grzecho665
G̶r̶z̶e̶ś̶P̶r̶z̶e̶z̶W̶i̶e̶ś̶♘♡ :
Coś pieknego😉💪
2024-08-30 02:27:50
0
cars_addict_nation
CarsAddictNation :
😍
2024-07-06 20:54:09
0
maniekpincet
maniekpincet :
masz na mysli wieczór o godzinie 24:00 latem? czy o 15 zimą?😅
2024-07-04 20:26:18
0
To see more videos from user @siemabojan, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About