@alisa.fedotovaa: 6 курс ще не почався, а ця помаранчева істота вже у пульта в моїй голові 🫠 Випускники, діліться порадами, як вижити останній курс 🥼 #студентмедик #оскі #крок2 #розподіл #інтернатура
Останній курс легкий) по парам це тупо повторення 4,5 курсів) крок можна вчити починати десь за місяця 3 до нього. А оскі це така скукота жах😩 загалом все буде гуд👌🏻
2024-07-01 17:49:59
9
To see more videos from user @alisa.fedotovaa, please go to the Tikwm
homepage.