Bro the chicken alone would exceed $22 and I don’t live in a high cost of living area 😭
2024-07-04 13:21:18
11
LalaK :
I learned how to make my own sourdough bread because of needing more variety. And it opened me up to making a bunch of other stuff too! So worth it. 👩🏼🍳
2024-07-04 13:08:54
3
Jen :
prob more like $60 with all the meat
2024-07-04 13:01:16
3
𝕯𝖊𝖆𝖉 :
In illiniois I’m thinking that’s at least 60 bucks
2024-07-04 18:18:22
2
cassie 𐙚 :
i also cook the same meals bc idk what else to eat 😆
2024-07-04 16:24:37
2
otakurichy760 :
😭😭😭 That’s like about $80 no more than $100 😭😭
2024-07-13 16:42:54
1
MAI 🧿 :
Countryside often have local markets/farms maybe u can find fresh produce there and maybe make new farmer friends too
2024-07-04 14:24:36
1
Amaris Vania :
you can cook chicken fajitas, pico de gallo, curry, vegetable soup, salads, sandwiches
2024-07-04 13:49:49
1
brianna :
You have to buy fruit that’s in season! That’s the only way to get it somewhat cheap 😭😂
2024-07-04 13:41:48
1
🩷Rose Lemon🌸 :
thr chicken breats and milk alone would be $25 🥲 so plus the other studd maybe double if you're lucky!
2024-07-09 14:51:32
0
Jerry X-squawal Xiaung :
Bro where I live it that would’ve been like 50 to 60 bucks
2024-07-07 16:18:17
0
あーちゃん :
私はまったく料理ができません😭
2024-07-06 16:41:42
0
Aurora🤍🦋 :
That little pack of chicken is 35 dollars in California don’t pmo 😭😭😂
2024-07-06 04:49:31
0
Meadow-san :
I like your shirt. Where did you buy it from?
2024-07-04 15:33:50
0
To see more videos from user @yongcyrus, please go to the Tikwm
homepage.