A vizes mosást nem ajánlom, mivel rendesen nem tudod kiöblíteni, így a cellákban lévő por csak jobban beleköt.
A fúvatás elég, de az is akkor lenne az igazi, ha a motor felől fújnád✌️De így is oké😉
2024-07-24 01:21:00
10
Josshy :
Aha aztán 45 perc után kikapcsol a hűtőszekreny mert le esik a feszültség 24v alá! /2 aksis /
2024-07-23 19:55:34
1
Róbert Duli88 :
köszi, kipróbálom
2024-07-24 19:09:42
1
Tlozs :
És amelyikbe nincs álló klíma?
2024-07-24 07:20:55
1
1863w78vr5 :
megcsináltam,de neken nem négy aksis.1,5 ora oszt helo.ugyhogy a hat hengeres klimát veretem na az birja..fölhuzom 700-ra 30 ligyko 9 ora alatt de megéri..üde friss vagyok..a maszekok meg rágják ki...
2024-07-28 18:43:56
1
istván csaba Seprenyi :
ügyes
2024-07-24 15:02:21
2
PetricsLaci :
👍👍👍
2024-09-03 04:03:22
1
Buzsáki József227 :
👍
2024-08-29 14:36:32
1
Andor59 :
👍👍
2024-07-24 19:43:41
1
Szilvia :
😎😎😎
2025-10-13 05:55:09
0
Zorro :
klíma tisztító a fülkében.
2024-08-13 06:47:39
1
Fazekas.cs :
Nekem nem volt kedvem/időm/energiám videókat készítenem pl. németbe 21 órakor mikor a parkolóban valamelyik fa tetejére felakasztottam a kamiont.
2024-08-16 22:53:17
0
Balázs Hamza :
A kefézéssel a lamellákat nem hajtod el a hűtőben ?
2024-07-23 19:44:46
2
tamasszalkai :
köszi 2 ik olyan dolog volt ami hasznos volt. Az egyiknél Török kollégának tudtam segíteni a videod véget a klímával kapcsolatban.
2024-07-24 08:50:09
2
Géza Somogyi :
Gombikám! Hamarosan itt a @HTD Norbi és mi is megcsináljuk! Köszi az infót! Hamarosan jelentkezünk!
2024-07-24 17:21:17
2
🇭🇺Peti33🇦🇹 :
Na ezt ma ki is próbálom majd
2024-07-24 08:19:26
2
Luxory :
😂 ezt altalabb szerviz csinalja jobb helyeken ,bar valami tre helyen a sofornek kell 🤣
2024-07-24 07:07:48
2
feketecsaba123 :
Tegnap megcsináltam, én kibujtattam a klimahütőt, úgy mostam át slaggal!
2024-07-28 09:13:57
2
Zoltán Sidó :
Szia én tavasszal és kora ősszel 😜
2024-07-23 20:01:19
2
user8134193752731 :
ez attom jó tipp 🤟 nag, pacsi 🖐
2024-07-23 20:47:33
2
Máté András :
Télen! Főként azért, mert skandináviát járok.
2024-07-23 20:27:11
2
Horváth Ferenc E.V. :
Ezért vettem olcsón teherautót. Forralja a vizet, hengerfejes. Hűtő kipucolva, 350 ezer km hibátlanul azóta. 😁
2024-07-24 13:06:01
1
István Bordács939 :
Vidd el mosóba,ott meg csináljak 😁
2024-07-24 14:32:50
1
Krumplistészta de amúgy Zoli :
Ezért raktam elé szúnyoghálót. Persze takarítani még így is kell, de legalább a kavicsokat nem a lamella fogja kapni, hanem a szúnyogháló
2024-09-08 09:41:21
1
Imre Benedek :
okos megoldas
2024-07-24 18:41:37
1
feketecsaba123 :
2 hete tervezem ezt a tisztítàst!
2024-07-25 12:51:18
1
matepityu2 :
Abba hagytam a kamionos életet és elmentem klímásnak.
2024-09-03 18:38:56
1
Bodnár János :
szia! köszönöm, nekem hasznos volt! 😃
2024-07-26 19:16:19
1
Zoltan Paizs :
köszi 👍👍👍
2024-08-13 10:13:33
1
zsoltballabs :
🥰🥰🥰
2024-07-24 13:04:43
1
👀_SzékelyCsavarGo_👀 :
Szia már régebb óta olvasom a hangosbhasznis tippjeid de 100% hogy jobbak mint a mindenki kollégája, megsugom ne hallja senki ( st vél kezdődik a neve, tudod) szurkolok hogy még előzd szerintem jobb v
2024-07-24 01:00:25
1
Cardos Iosif :
Barat,ezt csinalja meg a szervizes! Mert ha Valami gond van sokba kerulhet!
2024-07-24 06:03:46
1
Gabriel Knight :
Lassan vége a nyárnak, na most elszomorodtunk vagy 700-an 😂
2024-07-24 06:51:08
1
Kurczi :
Ősztől tavaszig szeretek nagyon szertek a nyár azt inkább otthon se 😅
2024-07-24 06:52:38
1
László Rácz :
tavasz ősz november végéig
2024-07-24 07:23:37
1
Ketrec Miklós :
köszi a tanácsot, hasznos volt! 😀
2024-07-24 07:25:33
1
Krisztián Lukács :
Volvonak tenyleg parades az alloklimaja. 💪
2024-07-24 08:13:15
1
B𝔸K𝕆S B𝕆T𝕆N𝔻 :
tavasszal és összel👌👌👌
2024-07-23 20:15:02
1
lasek :
Ez a renaultnál is így működik?
2024-07-23 21:38:30
0
A Szállító :
Ősz, tél, tavasz... 😊
2024-07-23 20:45:37
0
Pumpa :
Gombi ez az állo klima mennyi ideig megy egyfolytában? A 750 esen 3 max 4 órát tudott menni és az akksi lemerült.
2024-07-23 23:19:22
0
Gabrie_4210 :
Nalom az a baj hogy a főnök nem akar venni új aksit. Így már a mai nyáron több akumlatornyi értéket elpofogott a menő motor a klímával. Amúgy a mercedeszen nemlehet ledonteni a ventilátort.
2024-09-03 23:51:25
0
Magnum Nero :
Tehát durván ne keffffeld
2024-08-18 19:51:47
0
Magnum Nero :
A fülkét le kell venni akkor jobb
2024-08-18 19:50:59
0
Magnum Nero :
Hotel szoba
2024-08-18 19:50:26
0
🇭🇺DonKujon🇭🇺 :
amikor két hétig nem esik az eső tele megy ugyanúgy porral , utána lemoshatod a kamiont vagy esőbe mész ugyanez a szindróma. kiszáradez két-három óra alatt vagy jó ki kell fújadni levegővel ennyi
2024-08-14 04:28:31
0
😎🚛 Cartman 🚛😎 :
Atya isten ember….. Legalább havonta egyszer el kell jár i kamion mosóba, és ott sterimoval kiveretik és nem fog kelleni a parkolóba ilyenekkel 💩kodni…. Ilyen egyszerű a matek! 🤦🏻♂️
2024-08-13 11:10:13
0
A.P. :
Adtal egy pofont a semminek
2024-07-24 06:18:01
0
Fanyilas :
Én is új Volvo-val járok, és folyamatosan kínlódok az állóklímával mert nem jó! Elindul és leáll 10 másodpercenként!
2024-07-27 21:41:15
0
SzTomi86 :
Szia Németországba éjszaka feltörték a fülkét míg aludtam mit tudsz javasolni?Riasztó spanifer ??? Köszi 🙏🙏🙏
2024-07-24 20:23:02
0
To see more videos from user @gombi88, please go to the Tikwm
homepage.