молочний жир також корисний, тому замість олії, в салат можна сметанку 10℅ , або йогурт 8%, знежирені молочні продукти це не корисно
2024-07-28 07:41:20
4
Олексіївна :
Згалала як бабуся все кришила так. Одразу в миску. У мене такі гострі ножі, що відрізаючи попку перцю таким способом до кістки різнула 😅Тому тільки дощечка
2024-07-28 11:09:11
4
Лариса Жук :
добавте соєвий соус і горчиц в зернах
2024-07-28 16:20:48
4
ksusha26070 :
обычный салат,не спорю он всегда к месту,вкусный и никогда не надоест!
Но одно меня всегда бесит когда говорят"Освежает",ну это же не напиток!!!!!!
2024-07-28 18:50:16
3
kottya :
😂😏🍅💗💗💗
2024-07-27 15:15:57
2
__va1entina_ :
Дякую за ідею ❤️Ніколи з йогуртом не робила, завтра обов'язково приготую ❤️👍
2024-07-29 14:08:23
2
user2581330697754 :
и чем удивили
2024-07-29 08:27:16
2
Olia Teluk :
🥰🥰🥰
2024-07-29 11:45:42
1
user9308182851999 :
😁
2025-06-19 19:57:13
1
Оксана Половенко :
👍👍👍
2024-09-06 18:15:34
1
Пані Ксю :
цибулю ріжуть саму першу, присолюють, потім все інше
і клітковини в цьому салаті майже немає
2024-07-31 20:29:46
1
ellena_nik :
Ого рецепт 🤪
2024-07-31 16:57:58
1
Неля Дідух :
😂😂😂
2024-07-31 13:41:38
1
Оксана :
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2024-07-29 20:11:39
1
user4153192615818 :
😳😳😳
2024-07-29 18:13:38
1
Одарка-Marija :
😁😁😁
2024-07-29 15:14:52
1
Роман Кнап :
👍
2024-07-29 13:20:26
1
Iryna :
🌹🌹🌹
2024-07-28 18:14:02
1
Вера Коваленко117 :
💋💋💋
2024-07-29 11:06:00
1
Ліана :
Улюблений салат влітку....
2024-07-29 08:54:17
1
Мілочка :
😂😂
2024-07-28 17:21:37
1
Zvezduniya555 :
Комментатор , который спросил «рецепт» , явно не в себе 😁
2024-07-29 10:17:27
1
user9581979761081 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰 смакота
2024-07-29 05:45:44
1
dy95qi32g8&7 Клавдия.. :
ДОСТИЖЕНИЕ НАУКИ.. 🤣🤣🤣
2024-07-28 23:24:27
1
Надя Коршун :
😁😁😁
2024-07-28 22:36:38
1
Наталья :
что там есть на двоих🤭
2024-07-28 22:09:05
1
Чабаненко Вікторія 🩵🧡 :
а можна використовувати сметану 10-15 % ?
2024-07-28 20:20:39
0
Симка :
це для двох?Ого мені здається мало на двох😂
2024-07-28 20:54:22
0
tatyanashevchenk31 :
дякую Вам за натхнення корисно харчуватися! скажіть, вы всюди заправляють салати йогуртом, це корисніше, чим олією оливковою чи гірчичою? чи немає різниці чим заправляти?
2024-08-08 19:49:34
0
Неля Иващенко :
а замість йогурта можна сметану
2024-08-06 19:41:27
0
Олешик :
месіво.
огірки і помідори не треба змішувати.
2024-07-28 20:54:46
0
👑 MARINA 👑 :
Спробуйте перець солодкий, помідори і часник заправить сметаною
2024-07-29 19:23:52
0
Любовь :
😂😂😂
2024-07-29 03:20:42
0
OleksSky :
Йогурт чи будь-який молочний продукт 0% чи 1% корисний для дорослої людини?😳
2024-07-28 14:04:24
0
Лорік :
😂😂😂
2024-07-29 07:00:28
0
Kyryl Hetmanchenko :
Йогурт звичайний білий чи можна грецький?
2024-07-29 13:08:36
0
To see more videos from user @spec.food, please go to the Tikwm
homepage.