at ecet megoldott minden problémàt nàlam is! konkrétan a szivattyu nem ment annyira gatya volt amit kaptam.
2024-07-29 09:50:39
0
Roti 2023 :
Szia. Pont ilyen gépünk van. Hogyan tudom szétszedni, hogy a darált kávétól teljesen kitakarítsam ?
2024-12-18 18:04:53
0
ati :
philips 3xxx hogyan jelzi mokor kell a vízkőoldás?
2024-08-05 08:24:16
0
Norbiii85 :
vizkö ellen én szoktam venni desztillált vizet. az is jo nem?
2024-08-10 17:42:30
0
jokajudi :
kaptam egy espresso gépet ami állt kb 2 évet a motor ment de úgy el volt kovesedve,H két napig pucolni kellett. de még mindig a legjobb gép a karos espresso gép 🙂
2024-07-29 13:21:37
2
Az igen ﷽ 𒅌 :
leg hasznosabb ha desztillált vízet teszel bele és probléma meg oldva örökre 😁
2024-07-29 19:46:09
0
ಠ_ಠ :
Szia tennen tennél fel a belső takaraitasarol videot ? 😁 Nem szedtem még az örlőnél szét.
2025-03-06 20:20:12
0
Vilmos Szabó35 :
Ciromsav is jó ,csak nem kell túlzasba vinni az adagot.
2024-08-05 05:51:16
0
Kolondrum :
Én néha a szigorúra vett jelzésen kívül is vízkőoldok. (LoL milyen magyar szó)
2024-07-29 16:15:14
0
Csaba 218 :
van olyan videó hogy kell Vízkőoldani?
2025-01-07 15:44:46
0
Mullerlala :
😂😂😂😂
2024-07-30 15:18:24
0
hozzamikozod877 :
😂😂😂
2024-12-27 13:59:10
0
Jozsef :
Jó szaki vagy Bátyja üdv Vargyas ről
2024-07-29 20:39:21
0
To see more videos from user @sziliszerviz, please go to the Tikwm
homepage.