@paulsaladinomd2: Eating healthy is NOT expensive

Paul Saladino
Paul Saladino
Open In TikTok:
Region: CR
Saturday 14 September 2024 16:16:49 GMT
117542
7061
162
434

Music

Download

Comments

smokeshowz53
SmokeshowZ53 :
Obviously you don't live in NJ where meat is $15/lb and 12 eggs is $15.
2024-09-14 17:22:10
134
roguehaole
Davis :
Paul that milk alone is 21 dollars lol
2024-09-14 20:07:43
129
gambett788
brandon pedro :
In Canada that’s 159 dollars possibly more depending on where you live it’s insanely expensive here
2024-09-14 18:33:23
7
diecastane
Diego Castaneda :
Hey!! I need help. I recently got diagnosed with hip arthritis. Any tips?
2024-09-16 04:19:34
0
tanster12
Tanner :
Where to get these food? Can’t find raw cheese or milk
2024-09-14 18:49:04
2
chirodocontiktok
Chiro Doc on TikTok :
This guy is literally saving lives…keep it up Doc!
2024-09-15 04:39:34
0
nathanielday419
NATE ✝️ :
Ain’t no way u bought 3 lbs skirt steak and kept all that under 21
2024-09-14 22:05:55
1
aslanwrestles
aslan :
You live in thailand😅
2024-09-15 04:14:42
6
user702875977
Daniel690 glob1644 :
this guy live in Honduras, this prices ara no real here in America
2024-09-15 17:40:39
5
happyd80
happyd80 :
😂 but yet he lives in a foreign country where foods are cheaper😂 but I agree with him 💯 I love watching all his videos it has help me so much 🙏🙏
2024-09-14 17:35:24
2
namredik83
(> ‘.’ )> :
What about carnivore diet and protein powder?
2024-09-14 18:23:31
2
badassbbq
BadAss Backyard BBQ :
People need to be educated. Keep spreading the word!!!🔥🔥🔥
2024-10-07 20:46:31
1
sundaymorningsfarm
SundayMorningsFarm :
Organic and fresh from the farm is definitely more expensive than regular store bought
2024-09-15 00:21:53
1
user_jack14
user_jack14 :
Raw milk’s illegal isn’t it I don’t know 😭
2024-10-11 10:10:34
0
fatmikesaccount
Mikey :
What’re your thoughts on kombucha?
2024-09-16 01:27:09
0
dloveoffashion
D'Carla D. Love :
And you eat less because you get satisfied quicker! I love it! ❤
2024-09-14 19:43:59
0
mydoodoatmeal
oatmeal 🐶 :
ORGANIC MEAT IS THIRTY DOLLARS AND I LIVE IN NASHVILLE
2024-09-16 18:03:32
0
danny.g6267
Danny G :
he said less than 21 dlls for all that 🤔🤔🤔🤔
2024-10-10 02:54:54
0
mikeyphil
MikeyPhil :
Yeah bro in Delaware 6oz grass fed beef is 7/8$ free range eggs 🥚 9$ local honey $8 watermelon $5. Not counting raw milk which we can’t get here.
2024-09-15 21:47:06
0
m6zilla
musa.m1rza :
bfo that honey is like 50 😭
2024-09-15 17:54:41
0
user94433650
Bygone days :
I said, no bananas !
2024-09-24 14:57:37
0
flybikes2
user1963125923275 :
Cheaper than SG ?
2024-09-22 11:29:34
0
carjoy54
Justine :
I pay top dollar for that food.
2024-09-14 21:05:42
0
To see more videos from user @paulsaladinomd2, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About