люди ви не бачили скільки коштує крамбл кукі бо один пряник там коштує 6 доларів за штуку ,це 240 грн за одну то за 6 доларів можна купити 2 ще й 40 грн залишиться!!!!
2024-10-01 12:12:36
11
D💋 :
100 грн за таку красу це гарна ціна продукти дорогі це правда не слухайте нікого
2024-10-20 07:34:50
1
Magdalena🫀 :
Не хочу образити але це справді дорого нормальна ціна хоча би 1000 грн було б нормально
2024-10-21 10:14:27
0
我是半见町 :
не дорого
2024-10-18 16:18:14
0
1 :
Мені здається дешевше буде закупити продуктів і зробити самому їх вийде на багато більше аніж 4 штучки, десять яєць 70 грн борошно 70 цукор десь 50 і тд, вийде може і дешевше ніж ті 4 штучки
2024-10-08 18:10:56
10
kAMO :
дорого
2024-10-01 14:43:08
6
tigzimetroshop :
та це дохуя
2024-10-11 12:38:20
2
._vanya_. :
дорого ну 100грн це дорого коштує ну від 50грн норм
2024-10-11 11:53:11
2
sofikssqw :
Це нормальна ціна Анічка вони дуже смачні це дешева ціна 🥰 гарного бізнесу❤️
2024-11-05 17:40:03
1
. :
дуже сильно дешево!!!
2024-10-15 16:06:15
1
BergVitox :
Дорого!
2024-10-11 02:08:01
1
CRYSTALERA💎 :
Ні
2024-10-17 12:58:54
0
історії :
ні
2024-10-16 06:47:10
0
Liza_vynar :
Копірки
2024-10-14 15:34:26
0
Тимофій :
не
2024-10-13 14:49:19
0
ліля :
дорого дуже
2024-10-12 05:09:50
0
ur Cristiano fan :
саме гатофте
2024-10-11 18:38:18
0
Valentina Donchenko :
нет это не дорого на ваш
2024-10-11 06:32:44
0
🎮???🎮 :
не дорого❤️
2024-10-10 10:55:35
0
venom :
мені здається що це норм ціна томущо зараз дорогі інгрідієнти + саме печиво велике
2024-10-09 11:08:39
0
ᅠвсемогущий :
чого ви хейтите прикольні пряники вони імбові
2024-10-08 09:33:28
0
Ілона :
мені дуже сподобався смак з желейними ведмедиками👍
2024-10-07 16:42:13
0
romaniwachenkorusi :
ціна
2024-10-07 08:13:16
0
🎰 :
норм
2024-10-01 17:20:27
0
🍒лиза :
Можна замовити
2024-10-01 15:32:54
0
To see more videos from user @baby.cooki__, please go to the Tikwm
homepage.