@mrs.alexeenko: Відповідь користувачу @Karina Khokhlushka У голосуванні з мінімальним відривом поки що переміг варіант, щоб всі теми для відео лишити на цій сторінці. Тому сьогодні для вас рецепт курочки в аерогрилі ☺️ #аерогриль #мультипіч #рецептиваерогрилі #рецептивмультипечі #рецептиукраїнською #запеченакурка #куркаваерогрилі #українськийтікток
Діа-мама Поліна
Region: UA
Tuesday 08 October 2024 09:38:02 GMT
Music
Download
Comments
Silverfox :
Хотів в магазині купити солону сіль,а продавець почав сміятись, гімно засране😁😁😁
2024-10-14 12:26:35
38
Евгений Гайдук :
Солона сіль??? А що буває солодка🤣
2024-10-10 10:23:08
21
Ростислав :
Водною водою заливати?
2024-10-21 12:55:30
5
Georgiy :
Спробуйте замочити в воді з соєвим соусом і медом, набагато смачніше)
2024-10-15 17:33:39
8
Оксана :
підкажіть, яка модель аерогрилю і чи задоволені ним
2024-10-12 17:42:13
3
Егор :
солона сіль
і просто вода?
чому не мокра вода?
2024-10-12 05:48:04
6
svitla16 :
Солоної солі де взяти?
2024-10-17 17:30:45
3
dyhe240jb6p5 :
а качку можна
2024-10-14 01:30:29
1
Оксанa Гапюк :
в мене така ж мультипіч. дууууже задоволена. курку цілу ще не готували, потрібно спробувати 🤤🤤🤤. А ви м'ясо сушили?
2025-01-26 21:00:56
1
Ольга Егорова729 :
я не кладу пергамент, просто класти на решітку. Тоді перегортати не треба, з обох боків румяниться все
2024-10-21 16:54:47
3
Лілія Забродська :
скажіть будь ласка, на скільки літрів ваша чаша
2024-12-01 09:20:45
0
RR :
А якщо є солодка сіль, а солоної солі не має?😂😂😂
2024-10-09 16:39:20
2
Victor :
а де брали ці пергаментні тарілки?
2024-11-10 17:20:41
0
Tanyshka🇩🇰🇺🇦🇩🇰🇺🇦 :
Аж слюнки потекли. Можна без пергаменту?
2024-10-08 19:25:43
2
✨Anya✨ :
А без пергаменту можна?
2024-12-30 14:56:23
0
Марія Пилипчук :
яка ціна аерогр илю?
2024-10-15 17:23:08
0
🌹🌹🌹 :
Так,переставайте провокувати мене)))
2024-10-08 11:55:18
12
Оксана :
підкажіть, чи модна в аерогрилі готувати в фольгових формах?
2024-10-25 07:40:35
0
Дмитрий :
А для чего замачивать в соли?)
2024-10-13 14:44:36
2
Александр Сиренко :
Пергамент зачем? Он же только мешает, так как воздух не одновременно запекает еду 😏
2025-11-23 16:55:49
3
Opaopa88 :
Підкажіть, будь ласка, а нижня решітка обов’язкова для використання? І якщо так, то чи знімати з неї силіконові пімпочки бокові?)
2024-10-14 18:03:15
2
vadimpnkrnss :
дякуємо за творчість українською мовою з мене лайк підписка коментар 😇
2024-10-15 18:02:23
1
AurikaIvanovna :
Дякую 🥰🥰🥰
2024-11-17 22:27:32
1
Tanya :
Ще часничку і смакота ароматна
2024-11-14 17:02:52
1
Иванка :
скільки кг куриці було?
2024-10-10 08:16:21
3
To see more videos from user @mrs.alexeenko, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.