@vivi_beauty_makeup: Відповідь користувачу @Liudmyla пензлі Patricia Ledo🤎 #patricialedo#eva#пензлі#пензлідлямакіяжу #макіяж

ViVi beauty👄
ViVi beauty👄
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 18 October 2024 12:08:27 GMT
79220
2130
90
156

Music

Download

Comments

myakish_tut
myakish💅🏻 :
там ще є щільно набитий пензлик з одної сторони для тона, а з іншої менший для консилера, я його обожнюю
2024-10-18 15:20:54
53
love192514
𝓴𝓪𝓻𝓮𝓰𝓵𝓪𝔃𝓪𝔂𝓪 1525289 :
А звідки Ви?
2024-10-20 09:46:10
1
user70413058115707
Олеся :
Мені сподобались
2024-10-18 19:09:19
1
melnykn_nails
natashamelnik :
Я взагалі в захваті від цієї фірми)🔥
2025-01-06 17:31:01
2
anakira_price
anakira_price :
Один мінус це те що вони двох стороні, бо зберігати ці пензлі тільки у лежачому положенні
2024-10-18 19:16:08
14
ksenia140390kolomoets
14ksu90 :
Вони неймовірні, купила після Вашого відео.
2025-01-29 12:06:04
1
liubovmilo
liubovmilo :
В мене теж є пензлик від Патрісія Ледо, вони супер. В Єві коли акції із можно придбати разом з косметикою 🥰
2024-10-18 19:14:41
1
._m_._h._
🦉 :
як вам цей тональний, схожий на сс, цієїж фірми?
2024-10-18 14:09:43
1
nata_shmonyak
natalia :
Дякую за відео)
2024-10-18 14:06:47
4
nastyareznik73
nastyareznik73 :
На моменті коли Віка почала наносити пудру, я трохи випала 😅 На відео там(коробочці) пудри взагалі не видно😂😂
2024-10-18 19:05:47
2
lyuba_3112
Lyuba_3112 :
я ними користуюся, після пензликів з Аврори , то небо і Земля. Тільки Патрісія, не пожалієте купіть і макіяж буде супер.
2024-10-18 19:36:58
3
user4237118678793
viktorini93 :
користувалась першим пензлем,я в захваті!
2024-10-18 14:52:13
1
user23390918509742
Vika:) :
Напишіть будь ласка який використовується скульптор у відео?
2024-12-10 20:01:21
1
alenafontana
❤️O💎L💎E💎N💎A❤️ :
Так я маю, і тільки Патрісії і купляю
2024-10-19 12:15:09
0
alyabronze
ALYA Bronze 🤎 :
Для брів класний, в мене їх два👍🔥
2024-10-18 12:48:44
0
user4bnrueja33
Татьяна :
Пользуюсь кистью для пудры. Хороший.
2024-10-18 17:21:02
3
love192514
𝓴𝓪𝓻𝓮𝓰𝓵𝓪𝔃𝓪𝔂𝓪 1525289 :
Добрий день, а як у Вас тені сяючі не осипалися, коли Ви наносили плоским пензликом?
2024-10-20 09:39:22
1
nastyareznik73
nastyareznik73 :
Вона непогані, але зберігати важко через 2-сторонність,хіба лежачи
2024-10-18 19:01:05
1
nasyaaa_rrr
nasyaaa_r :
Розводи не робить?💞
2024-10-18 12:17:44
1
viktoria_viktoriii
Viktori_Toria :
Дякую за огляд 👍
2024-10-23 11:45:39
1
valeri.iaaa
✨v a l e r i i a✨ :
Спробуйте пензлики від еssence, будь ласка 🙏🏻
2024-11-10 10:46:17
1
nata_tez
Nata Real Estate 🏘️🌹 :
В них пензлі дуже класні але зробили не зручно дві в одній 👎
2024-11-16 07:21:15
1
oksana.....160789
Оксана🌸 :
Дякую за огляд!🥰
2024-10-18 19:42:50
1
my.art.of.blue
my.art.of.blue :
А пензликом 103 можна наносити тон?
2024-11-20 12:32:03
0
di_taimanova
TAIMANOVA :
Дві сторони це прям добреее 🥰
2024-10-18 13:04:11
1
To see more videos from user @vivi_beauty_makeup, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About