@anix.fxx: the most written character in the game fr | #GenshinImpact #hoyocreators #genshinimpactedit #edit #genshin #game #anix #геншинимпакт #hoyoverse #fyp #recommendations #scaramoucheedit #scara #scaramouche #wanderer #wandereredit #heartlez #scaramouchegenshinimpact
Hes SO well written like Furina but theyre BOTH so mischaracterised
2024-11-14 06:36:19
1840
Dawn☆ :
Hes so well written i love it[happy]
2024-11-13 17:33:47
2119
🪽𝕬𝖓𝖌𝖊𝖑𝖎𝖈 𝕾𝖙𝖆𝖗🪽 :
it's quite sad how fandom ruined such a well written character like Scara...
2024-11-14 10:37:43
632
KD :
I literally couldn’t care less how the fandom have “ruined him” just because of what people say doesn’t ruin the beauty of his story as well as his complexity.
2024-11-14 18:04:57
487
Slug 😔 :
wait this might just be THE best scara edit omg
2024-11-14 03:14:38
17
Sae :
How has it been 2 years already 😭🙏
2024-11-13 21:25:46
240
Little Tea :
now this edit, deserves the crown
2024-11-13 17:53:55
261
⭐️M0th(Reki version)⭐️ :
I love the whole Scara line (Kunikuzushi, Wanderer, etc etc) but then again I'm embaressed because of all those weird Ppl sexualising him and stuff. I'm glad to see this🙏
2024-11-13 18:38:40
123
𖤐⃝Kentamine𖤐 :
Tan bien escrito es que ahora tengo sentimientos reales por el
2024-11-13 20:38:25
423
lethalthrow :
когда Скара произносит "my creator, my mother" прям до слёз доводит
2024-11-13 23:57:07
1731
.mitskilvr0 :
Everyone already moved on but I'm still here 😞
2024-11-13 19:19:07
43
Юса🃏 | ae :
он - моя римская империя
2024-11-13 16:25:26
989
воу :
когда-нибудь люди поймут, что такие персы как он — огромное сокровище
2024-11-21 20:06:40
758
ALEKS (elina)(๑>◡<๑) :
Some of my friends don’t have TikTok so when I wanna send smth I have to save the vid/screenrecord it 😞
2024-11-13 20:58:23
0
madu :
eu amo a lore dele
2024-12-11 20:48:28
26
Rosaline Bloodnes :
лучшая сюжетка в геншине, единственную не скипала и полностью прониклась персом
2024-11-14 00:51:13
484
Анэси :
лучший по прописанности персонаж геншина.
2024-11-14 10:55:01
47
Эрид :
как на лоб прилепить
2024-11-14 04:21:36
53
DIPXXI :
Почему то это единственный персонаж которого мне правда жаль
2024-11-14 04:55:05
109
Anastasia (*´﹀`*) :
До сих пор для меня этот лор самый сложный, в ментальном плане. Но Скарамуча - моя Римская империя...
2024-11-20 17:12:53
86
Alikuarso✨️Open Comms✨️ :
THE TRANSITION AT THE YOU ARE EVIL WAS SO PERFECT HELPPP
2024-11-13 20:55:13
211
nox.weimei :
WHERES MY DRAGONSPINE EVENT WITH SCARA AND DURIN
2024-11-14 15:03:40
121
⊹ ࣪ ˖ . ⌗ ༅ Domi ! ୨୧ :
My mother....
2024-11-13 23:23:11
60
никушка :
почему этот эдит длиться второй час?
2025-06-08 07:40:39
15
SHIDOU‼️🔛🔝 :
He’s so written for sure!!
2024-11-13 18:31:47
70
To see more videos from user @anix.fxx, please go to the Tikwm
homepage.