dlatego tkwię bo zostanę z niczym brak zdrowia czy sobie poradzę z niską rentą chrobową
2024-12-11 15:50:32
2
MONIX :
bo myśli się że nadejdzie zmiana na lepsze jutro??
2024-12-13 20:10:31
2
Arleta Świdurska :
Bo nie kochają siebie.Tez tak miałam .18 w związku
2024-12-11 19:45:12
1
Kaja01.03 🇩🇪 :
Bo to trudne,przykre,bo żyje się złudzeniami....ale trzeba.Wolna🥰
2024-12-11 21:07:40
1
DawiD :
kurczę ale cz to naprawdę toxyczny związek może trzeba coś naprawić i żyć albo kto jest tym toxykiem czasem zaczynam wieżyc że to ja i ja to zniczylem niszczę....
2024-12-11 22:03:55
1
Marianna :
Czy ty też tkwisz w takiej relacji i boisz się odejść? Daj znać w komentarzu. Zapisz na później.
2024-12-11 14:59:59
0
monisia mniej wazna43 :
mój woli dzieci niż mnie. jestem ta druga
2024-12-18 13:12:55
0
dorotaszymusik :
Jestem w takiej relacji lecz nie mogę odejść choroba mnie dobiła co sprawia że nie jestem niezależna finansowo
2024-12-25 19:30:58
0
To see more videos from user @paniodhipnozy, please go to the Tikwm
homepage.