@dr.alisa_klishch: Дисгідроз та як його лікувати NB правильна назва утворень пухирці (порожнисті утворення), а не піхурець (безпорожнисте утворення)

Alisa Klishch | Dermatologist
Alisa Klishch | Dermatologist
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 31 December 2024 18:11:38 GMT
4437692
51217
2262
38767

Music

Download

Comments

tatianapospolita
Фіалкова секта :
воно ще й добряче свербить, час від часу, особливо вночі. з'являється тільки на тильній стороні долоні та інколи переходить на внутрішній стороні пальців
2025-01-01 09:39:20
2226
olgaiva297
Advokat Olga Ivashchenko :
Маю таку проблему 22 роки, і за цей час помітила, що пухирці зʼявляються коли зʼявляється довготривалий стрес. Коли зникає стресова ситуація і екзема проходить.
2025-01-01 07:12:31
1242
poets_dream_
Poet's Dream 📖 :
У мене влітку з'являються в спеку поодинокі на руках, а потім самі зникають 😅 Але чешеться ця зараза добряче
2025-02-24 19:09:43
257
kateryna_haidai
kateryna_pm :
Дякую блін, нарешті хоч хтось пояснив що це. Бо колись пішла до державного дерматолога і він так і не визначив, що це🥲
2025-01-01 22:54:33
185
annya.s.d
Annya.s.d. :
По серед ночі може чухатися на скільки сильно що хочеться наждачкою терти шкіру, в такі моменти рятує крем або в моєму випадку завжди в морозилці лежать рукавички, іноді рятує👇
2025-01-02 19:42:25
113
s.o.u.l_a.r.t
Soul Art 🎨✨ :
В мене така алергія була від гель лаку, дуже сильний свербіж всих пальців рук.
2025-02-24 20:14:52
20
yevheniasavytska
Yevhenia Savytska :
Теж мала таку екзему, вже майже 10 років в ремісії, які тільки кортикостероїд не використовувала, допоміг лікар з с. Стара Сіль, сам робить мазі, через місяць забула, до того долоні одна суцільна рана
2025-01-01 13:38:48
8
natashakhudashkova
Наталя худашкова :
15 років борюся з цією проблемою,молескін, елідел,тридерм,синуфлан,елідил,фукорцин,борна кислота, все перепробувала.Допомагає на певний період часу і потім знову, свербить просто жах,розчічую до кров.
2025-02-24 22:07:11
10
nataliasaliy
Наталия Салий :
30 років хворію. На початку було страхіття, а зараз загострюється декілька раз на рік.Кремген рятує
2025-01-01 18:57:29
49
sacramint
Sacramint :
в мене вилазить коли я стресую і нервую багато
2025-01-01 20:00:31
97
tati_5511
Tati_ :
Нарешті хтось про це сказав! Починається з 1-2 пухирців які сверблять, потім зʼявляється сухість шкіри (навіть якщо взагалі не чухати), пересихають руки, починає тріскатись шкіра просто до ран, з яких
2025-01-03 02:42:44
23
okno.plus.llc
okno.plus.llc :
Маю таку проблему вже років 12, зазвичай проявляється в жару. Ніякий лікар, не допоміг, знімаю симптоми дексаметизоном та змащую флуцинаром гель., але це лише знімає симптоми, проблема десь глибше
2025-01-01 13:32:38
7
frogy56788
Maryna :
не використовуйте той кортизол, ну це вже крайня міра. маю також таку екзему, підсушую судокремом, увлажняю La Roche Posay, пью проти алергії, щоб не чухалось. бувало вже і на оці
2024-12-31 19:11:47
5
kseniia_kitsune
Kseniia_Kitsune :
перше літнє сонце. використовую сінафлан. 2 -3 дня і забула
2024-12-31 20:26:03
19
user4436526249198
Наталі :
В мене появилось після родів 22 роки назад.Появляється травень,червень і так всі роки.Чим не мастила нічого не допомагало .Полегшив перебіг крем дермовейт
2024-12-31 21:21:07
5
iloveua22
Тина Игоревна :
стоит понервничать, что-то не то съесть, не таким мылом руки помыть - все, приплыли. а ещё они сливаются в один пузырь и лопаются. больно ппц как😡 с 97 года так
2025-01-01 13:00:17
141
oksana9111
Oksana9111 :
у меня тоже такая была пока была замужем как розвелась сразу пропала уже 8 лет
2025-01-01 15:39:46
32
user21345926201318
Mira :
у мужа было такое,изначальноуйму денег выбросили на лечение без толку. , Мы вылечили, соседка дала записи своей бабушки ( она лечили людей) , там рецепт мази. Забыли навсегда,что это такое!
2025-01-03 21:36:51
6
zgrs34kjdf
Наталья :
У мене таке було років 20 тому, пішла до доцента каф дерматовенерології сказав, що алергічна екзема ( на миючі). Призначив лікування: 1. Дієта!!!!! Ніяких червоних продуктів, солоного, гострого
2025-01-02 21:39:33
9
bonniparker20
Bonni Parker :
в мене таке було в молодших класах - на початку 99х(видавила пару прщиків на палці - і почалося).чим тільки не лікували(навіть УФ випромінюванням).вилікували нетрадиційним способом.
2025-01-01 10:44:19
13
irinayakovenko07
AYRENBAR🧸 :
Мене спас тільки крем-ген.
2025-01-01 06:46:16
5
ksenija.mikitiuk4
Ksenija Mikitiuk :
В мене ця екзема з'являється,коли їм першу полуницю чи перші огірки з пухирцями,а на тепличні такої реакції немає.
2025-01-01 00:07:50
6
krasotka809
krasotka809 :
Я рятуюсь кремом тридерм (може ще кому пригодиться) бо деколи так багато вилазить, а вночі хочеться до крові роздерти руки. Місяць назад вилізло на шиї. Теж чухається капець. При виркористанні миючих засобів завжди використовую рукавички, так що це не миючі засоби. А ось нервішки можливо впливають.
2025-01-02 21:57:27
8
natalibarabash2
NAT :
Мазь Кремген. 👍Дерматолог мені виписувала, тепер завжди маю
2025-01-01 07:29:49
2
user791785733613
user791785733613 :
ага, в мене така "не алергія" на гель лак, пробувала різні марки, всерівно така "не алергія" постійно тільки на гель лак🥺
2025-02-26 11:31:54
1
To see more videos from user @dr.alisa_klishch, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About