@aquele_ph_: #fy #fypシ #foryou #viral #fyp #gta #gta5 #pavel #kosatka

ph
ph
Open In TikTok:
Region: BR
Monday 13 January 2025 00:49:22 GMT
170885
15834
167
3349

Music

Download

Comments

yamumsfav17
yamumsfav17 :
I’m sorry ok😭😭🙏 give me a break
2025-01-13 12:49:48
632
onaicul29
Onaicul29rp :
"eh? oh yes yes im a submarine" ahhh kosatka😭🙏💀
2025-01-13 18:15:58
185
fl_sk
FlSk4 :
I hate it when I call the kosatka and he delivers it literally under me in the middle of the city 😂
2025-01-17 01:01:40
28
kukimatyi0
kukimatyi0 :
wich one I buy toreador or deluxo
2025-02-10 13:35:55
5
svartsklle2
Negarahkku🕳️ :
is that deluxo?
2025-01-17 23:10:53
2
dieselv6
🔱𝑫𝑰𝑬𝑺𝑬𝑳🔱⚡️ :
after 38 heist with the siminstito
2025-01-16 16:15:44
20
isthat3rl1
E.H :
Bro this happened to me and I got stuck under it and couldn’t escape
2025-01-13 19:23:42
15
kerrykachota0
Zyro :
me compro el deluxo o el toreador? soy nuevo y no tengo el centro de operaciones todavía y tengo 4 millones
2025-02-23 00:08:01
4
dontrapetheglass
Foxa⛓️ :
he promised not to drink it 😭🙏
2025-02-12 15:05:49
1
eitan_shalev
Eitan|S :
yesterday it happend to me too 🤣
2025-01-14 12:06:11
3
sib__khan
sib__khan :
Bro just go and buy a good pc for better processing and graphics otherwise you will keep flying all the time 🤣
2025-01-13 16:22:08
1
davidsegadoo_
davidsegadoo_ :
what is bro doing with your kosatka😭
2025-01-19 11:15:55
6
eth4n008
E👍 :
What you up to ahh pavel
2025-12-31 02:42:09
1
tkpedrowz
TK pedro :
why bro is spikando engles if brazillian? 😭🙏🙏
2025-02-10 23:07:55
1
manuuu_425
Manuuu_425 :
This is a skill kapitan
2025-01-19 12:36:42
4
ric.vpz
ric.vpz :
This are my idea💀
2025-02-04 08:47:43
6
mrdollar990
Merk :
мне вообще под карту лодку заспавнил
2025-01-14 07:31:28
58
4elik_91
чайник :
Павел соло всё ГТА тащить
2025-03-03 09:02:43
1
chay10290
[<чай>] :
Павел удивляет он мне вообще на небоскрёб Maze Bank засунул как-то
2025-02-27 09:53:47
0
llllll1ll1l1lllll1lll
Xx_lIIlllIllIlllIIIllllIll_xX :
あの状態のコサトカを操縦するととんでもないスピードで動くようになってめっちゃ飛ぶ
2025-03-02 15:28:45
0
maks_tumako
tmv002 :
у меня он под такой же косаткой заспавнил
2025-04-09 06:56:12
0
nikoobelliclol
Nikk / A :
this is now a mechanic of the kosatka
2025-09-12 21:54:58
0
boracicwren7
boracic-wren7 :
устал от воды, хотел усвоить воздух
2025-03-10 12:04:05
0
suppshk
suppshk :
Sorry capitan
2025-03-08 07:29:25
0
mijeai_servus
SERVUS :
that happened to me too and it fell over my oppressor and I got stuck in it,after that I died and spawned all the way near eclipse tower and couldn't move😭🙏
2025-01-16 13:50:16
0
To see more videos from user @aquele_ph_, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About