@demiwiththedogs: Replying to @nana guess who started her full time apprenticeship 🤪 #fyp

Demi With The Dogs
Demi With The Dogs
Open In TikTok:
Region: GB
Tuesday 14 January 2025 09:53:46 GMT
12868
304
10
6

Music

Download

Comments

demon_king749
DemonKing749 :
Dunkin in hand
2025-01-14 10:56:51
1
xkeisha_spams
Keisha :
Love it being a full time girly🥰
2025-01-14 19:56:36
1
sineadleah22
Sinead-Leah 😜 :
🥰🥰🥰
2025-01-20 23:17:25
1
trix_n
Trish_N 💀 :
🤩
2025-01-26 17:56:21
0
yusuf_mohammed1238
victoria_Cici_555 :
😘😘What kind of support do you want? Check out my profile and send me a private message.
2025-01-17 03:47:29
0
nathan_r1993
NathanR93 🐺ᚾᚨᚦᚨᚾ🐺 :
amazing news! gonna smash it Keisha! 👌
2025-02-10 11:38:40
1
collette9.0
Collette02 :
awwww congratulations babe xxxx
2025-01-14 10:12:43
2
To see more videos from user @demiwiththedogs, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Біля магазину «Епіцентр» у Києві сталася ситуація, яка змушує замислитися. Наша громадська організація помітила автомобіль, припаркований на місці для людей з інвалідністю. Ми не конфліктували, не провокували — лише ввічливо звернулися до молодого чоловіка з проханням переставити автомобіль на інше місце. Тим більше, що вільних паркомісць навколо було достатньо. Ми пояснили, що сьогодні місця для людей з інвалідністю мають особливе значення. Через війну дедалі більше наших захисників повертаються додому з важкими пораненнями, ампутаціями та на протезах. Для них ці місця — не привілей, а необхідність. Та найбільше здивувала реакція. З автомобіля вийшли ще дві дівчини, і замість того, щоб замислитися над ситуацією, їх найбільше хвилювало те, що вони потрапили на відео. Хочеться поставити просте запитання: чому багатьох більше турбує камера, ніж власний вчинок? Чому так складно проявити повагу до людей, які втратили здоров’я, захищаючи нашу країну? Ми нікого не принижуємо. Ми лише хочемо нагадати: повага починається з простих речей. Якщо поруч є десятки вільних місць, залиште паркомісце для того, кому воно справді потрібне. Бо саме там може припаркуватися людина, яка віддала своє здоров’я заради всіх нас.
Біля магазину «Епіцентр» у Києві сталася ситуація, яка змушує замислитися. Наша громадська організація помітила автомобіль, припаркований на місці для людей з інвалідністю. Ми не конфліктували, не провокували — лише ввічливо звернулися до молодого чоловіка з проханням переставити автомобіль на інше місце. Тим більше, що вільних паркомісць навколо було достатньо. Ми пояснили, що сьогодні місця для людей з інвалідністю мають особливе значення. Через війну дедалі більше наших захисників повертаються додому з важкими пораненнями, ампутаціями та на протезах. Для них ці місця — не привілей, а необхідність. Та найбільше здивувала реакція. З автомобіля вийшли ще дві дівчини, і замість того, щоб замислитися над ситуацією, їх найбільше хвилювало те, що вони потрапили на відео. Хочеться поставити просте запитання: чому багатьох більше турбує камера, ніж власний вчинок? Чому так складно проявити повагу до людей, які втратили здоров’я, захищаючи нашу країну? Ми нікого не принижуємо. Ми лише хочемо нагадати: повага починається з простих речей. Якщо поруч є десятки вільних місць, залиште паркомісце для того, кому воно справді потрібне. Бо саме там може припаркуватися людина, яка віддала своє здоров’я заради всіх нас.

About