@d.o.s.m.c: S.T.A.L.K.E.R.2 - Секретний портал до тайника з флешкою через бар "100 рентген". #stalker #сталкер #сталкер2 #stalker2 #бар100рентген #росток
Як йшов до Шрама,заскочив подивитись як там бар 100 рентген,в мене сталкер не стояв,я спокійно пройшов і забрав,але це ще була перша версія,без патчів
2025-01-16 09:33:05
8
Marlboro :
А не легше ззовні ростка пройти в аномалію ?
2025-01-15 20:32:47
36
Психований_Медик :
в мене ніхто не стояв, навіть у першому патчі
2025-01-16 20:05:48
1
Живе срібло :
Ну не прям такий і секретний😅
2025-01-16 16:50:22
1
MakeLeader :
ви використовуєте якісь модифікації на кращі відображення?
2025-01-18 13:54:15
1
Валера Мітін Брат :
На вулиці до нього підходиш і теж саме
2025-01-17 14:13:26
0
pryanichniymoloh :
Це просто баг, на нових сейвах він там вже не стоїть, у патч ноуті навіть було написано шо його прибрали
2025-01-16 18:56:10
0
Anesthesia :
А я просто йшла і там не ьуло челіка того. А в портал потрапиза ззовні)
2025-02-19 14:52:59
0
☢️🚷Skif_kievskiy🚷☢️ :
А обратно как
2026-01-09 23:43:28
0
Дамир Акжигитов125 :
Я наоборот оттуда пришел, он мешал мне пройти
2025-01-17 13:31:08
0
🇷🇺☦️никто☦️🇺🇦 :
🥰
2025-12-02 12:58:49
0
Valentine Kavetskyi :
Commenting on every S.T.A.L.K.E.R. 2 video I find #2026
2025-01-16 07:21:39
0
Haykarin :
я думал "секретный" это не тот, который отовсюду видно и в который так легко попасть, что ты делаешь это первым делом
2025-01-16 02:27:33
17
ov.boyko :
Коли перший раз приходиш, то там ніхто не стоїть. Ти заходиш туди доходиш до аномалії і такий: нєє піду назад. А там вже стоїть тіп який тебе не випускає. І тоді один шлях, в аномалію.
2025-01-17 07:49:55
2
vlad marusenko :
в аномалію і так можна попасти без цих маніпуляцій😅
2025-01-16 05:57:52
1
Yamori :
графика мыло
2025-01-16 19:53:29
0
dmitrynevmer :
вчора, случайно попав в неї, не подивився вгору 😁
2025-01-17 18:55:57
0
To see more videos from user @d.o.s.m.c, please go to the Tikwm
homepage.