@hypecastpodcast: VE SNÍDANI S NOVOU JSME SI S MÍROU ŘEKLI, BUĎ KAŽDÝ BUDE JEZDIT SVÝM AUTEM NEBO BUDE ROZVOD 🤣 celá epizoda na Hype-Cast YouTube!

Hype-Cast
Hype-Cast
Open In TikTok:
Region: CZ
Friday 24 January 2025 17:00:44 GMT
489214
38213
91
417

Music

Download

Comments

gduf678
gduf :
A ve 12 je doma 👍👍👍
2025-01-24 23:09:07
771
valcajekocka
valča🤍 :
perfektní podcasty posledni dobou!!
2025-01-24 19:40:50
546
denona40
DeNoNa :
Snidade s novou asi nejvic zbytecny porad co existuje kdyby tam furt necpaly reklamy tak uz to davno zkrachuje
2025-01-25 21:53:25
389
velkagazela
Velká Gazela :
Tak to bych nevstala ani za zlatý prase 🤣🤣🤣
2025-01-24 23:03:00
207
kmo9653
Kámoš :
to jsou rozpustilí lidé ,normalně pracující stavají tak normalně a nevím co by dali za to aby mohli jedním autem.
2025-01-24 20:19:37
59
ivka_matkaroku
Ivana Kantorková :
tak já jsem Míra 😂
2025-01-24 19:54:41
284
patrick_9410
Patrik_9410 :
Za ty prachy se to dalo vydržet ne 🤪😎
2025-01-24 22:17:54
102
hakumamatata94
danecek94 :
To bych nedal co mate z toho večera, chodíte spát v 18
2025-01-24 21:30:25
31
rka.rousov
Šárka Rousová :
Vstávám ve 2:00 takze plně chápu tuhle ranní depresi🤣
2025-01-25 08:40:44
1
_b.e.t.y_
Beth✌🏼 :
já jí obdivuji 🖤
2025-01-25 00:13:44
2
maruska_1998
Mája :
Tak to si pak musím poslechnout 😃
2025-01-24 19:16:04
0
icefactory
icefactory :
🥰🥰🥰
2025-01-24 17:42:31
1
ttv.marwyyyyyy
ttv.marwyyyyyy :
🙏🙏🙏
2025-01-25 00:44:59
0
matejgym
Mateěj :
👍💪
2025-01-25 12:22:13
0
tyny_ny
Týna Šmrhová :
@Marie Šmrhová @Áňa
2025-01-25 20:02:41
0
whoisshe._.1
🕷 :
Kazdej clovek proste neni ranni ptace no a co?😀 to ze je to “bezny” neznamena ze to nikdo nemuze nesnaset, mne se blbe vstava i v 6.
2025-01-26 16:44:50
49
_bohdym
Bohdym :
já který na ranní stává v 3:30 fabrika life
2025-01-25 00:12:08
8
sabine_burg
Sabine_Burg :
v nemocnici běžně děláme od 5:45 🙈😂 ale joo nebudu tvrdit, že to není hrozný i když je to běžný:D
2025-01-25 11:13:01
4
lar34445
Klara :
Podle mě je to normální. Taky musím být když mám ranní v práci už v pět, nebo o půl šesté. A samozřejmě i lidi co dělají semnou. A to už v pět musíme být nachystaní, převlečení a jdeme dělat.
2025-01-25 11:10:17
3
somnakajperez77
Somnakaj Pérez :
@Anetta Sancheź každý spač má svoje ranný ptáče 😂😂😂😂😂😂😂
2025-01-24 20:21:57
2
petraces
petraces :
chudinka a teď tam vydrž ještě 10h
2025-01-25 20:24:38
1
adambohda159
A.B.29.5.98 :
vstávám 4:15 😅 ale jsem vzhůru kolikrát už od 2-3 rána a stejně si zapnu psko než jdu do práce 😅
2025-01-25 03:57:54
1
djkolmaha
Petr Váchal :
já už 20let vstávám ve 3h rano
2025-01-24 22:47:07
1
motlix82
Motlix :
bych se rozved😅
2025-01-27 01:14:59
0
breichova_
Elliot :
Půl hodinu po tom co vstanu na mě nemůže nikdo mluvit 😀
2025-01-26 20:23:03
0
veselylucik
Luca :
👍👍👍
2025-01-26 17:09:22
0
czech2106
czech2106 :
jsem jako Míra,raději vstávám před čtvrtou než před šestou
2025-01-30 06:12:18
0
helena_kucza
Helena Kucza :
Taky vstávám ve 3.30 a spát chodím ve 22 hodin a nejhorší byli první 3 měsíce pak už jsem vstávala a vstávám dokonce 5 min před budíkem
2025-02-08 09:32:45
0
lauri_a_
Lauri💋 :
Maj dite?
2025-01-25 22:35:52
0
czechwarrior1
czechwarrior :
já vstávám ve 3.10 a pak 100km autem do práce 😏
2025-03-13 02:54:37
0
annagagasversion
Anička (Gaga’s version) :
Ve 3:30 normalne vstavam do prace
2025-01-25 17:10:09
0
zabizna
zabizna :
Ja takhle vstavam ve 2:20😂😂 jako Mira
2025-01-25 14:12:28
0
vali192947
Valinek :
😆😆😆si dela srandu ne ?
2025-01-25 12:33:05
0
kubikubikulala
Jakub dablwí :
🤣🤣🤣
2025-01-25 10:29:03
0
mooonikesss
mooonikesss :
jsem jako Míra 😂
2025-01-25 08:55:07
0
danielgasparik
Daniel Gasparik :
😍😍😍
2025-01-25 08:47:48
0
romaneffan
Roman EFFAN :
taková zenska není zvyklá pracovat
2025-01-25 03:45:55
0
nikol_gery
nikol_gery :
chudáčci🤔
2025-01-24 22:27:34
0
To see more videos from user @hypecastpodcast, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About