@vag.master.plus: Проблеми з DQ250 і DQ500 #vag #dsg #ремонт #коробка #vw #tiguan #passatcc

VAG Master Plus
VAG Master Plus
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 03 February 2025 15:06:54 GMT
201025
2062
108
451

Music

Download

Comments

romanrudenko_
Роман Руденко :
Газ 52 з двойним вижимом треба брати , і все надійно🤣🤣🤣
2025-02-04 20:43:11
4
user3cvk7ig8i3
Serhii :
не хочу стверджувати, але 2011рік і 250тис.км.???
2025-02-03 16:00:40
7
user23791353811754
Vasyl :
350 тис км шкода А5 працює ідеально 👍 всім бобра
2025-02-03 20:24:12
8
voroshilovvitalik
Віталік :
в мене дсг 250 е маленькі удари коли кладу на паркінг або на драйв і то не завжди коли як ні помилок нема в їізді все шикарно їіде добре які можуть бути причини, і то після того як поміняв маховик
2025-02-03 16:11:46
1
vania_ar_m
ARM :
а що скажете про DQ 381?
2025-02-03 16:11:22
1
tvoy_olexey
Алексей Петренко :
Підскажіть будь ласка zf8hp55 блок керування кпп не виходить на звʼязок, зняли з гідроблока електронну частину помили вистачило на 10км і знову те саме
2025-02-03 22:34:46
0
haivasneebe1983
MenMen :
А DQ200 єсть така проблема?
2025-02-03 15:20:30
0
vaskamironets
Васьок Миронець :
А чому в мене 2006 року ще мехатронік не робився dq250 , заре така якість або так обслуговують.
2025-02-04 20:33:52
2
berd_nik_
BURNS :
Повага власникам що ремонтують,а не скидають в люди👌
2025-02-03 19:03:50
2
miner1218
miner :
Как по мне на данный момент на рынке лучшая АКПП это вариатор на гибридных тойотах
2025-02-03 20:50:48
0
stepanshaynoha
Stepan Shaynoha :
така сама проблема на dq 500, скажіть будь ласка міняли датчик чи плату ?
2026-01-13 09:11:08
0
anton06833
user5374542552345 :
добрий день яка ціна ремонту мезатроніка ошибки р1815,р1814,р1835?
2025-04-25 10:26:55
0
dmytro8902
Dmytro :
айсін голову не робить?
2025-03-31 19:35:17
0
one_life_one_chance87
One_ life_ One_chenc :
Цена на мехатрон dq 250
2025-02-03 17:00:06
4
roman_kal
Roman_82 :
Passat 2013 пробег 600000 нет проблем , то мне кажется там брак с завода
2025-02-06 07:18:31
1
alexanderivano334
Александр Ивано17316 :
Пробег у сс уже пол миллиона а не 250
2025-02-05 12:39:11
2
zoltan_15
Zoltan_15 :
То есть 250 тысяч это мало для dsg?))
2025-02-04 10:02:05
2
tudorvasilachi2
tudorvasilachi2 :
P0868 DSG dq 250? Что может быть ?
2025-03-29 17:55:03
0
chipoohaa
chipoohaa :
Шукав у вас відео про айсін не бачив жодного що можете сказити про нього?
2025-02-03 17:24:37
7
fvjfsy
master :
порадьте кращий двигун та коробку на шкоді А5, та двигун та коробку на тайоті корола
2025-03-29 05:39:17
0
user1486692852618
Мария Степанова :
Я 200ый делала у оф-ов. Никто не хотел брать в работу ☹️вышло 80к грн
2025-03-19 18:41:50
0
user8163175511078
user8163175511078 :
Николай !, посоветуйте масло в ДСГ 250....(название)..
2026-06-21 09:03:47
0
lexonzp
LexonZP :
Це Бурунов чи його брат?
2026-03-29 12:21:53
0
vadimrailean2
Vadim Railean :
sto skajezi pro dq200 ..84000km probeg..kagda predati masinu
2025-03-30 13:34:21
0
voroshilovvitalik
Віталік :
масло фільтра все обслужено не економлю на цьому
2025-02-03 16:12:58
0
To see more videos from user @vag.master.plus, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About