пане Василь, у верховній раді, дуже багато пацієнтів для вас. ласкаво просимо спитати із тих, хто займає анти Українську позицію. дякую.
2025-02-12 13:29:08
1653
user467643138 :
Цей негідник вихвалявся до 2014 що у нього дядька служить у ФСБ
2025-02-12 21:41:15
7
user843617596935 :
Пане Василь від такого позору вам треба об'явити про свою відставку цей кріт сидів в тебе на голові з 2016 року,а ви всі жували соплі.
2025-02-13 06:12:00
58
Алла Дроздик :
А чому так довго він працював на ворога???
2025-02-12 14:01:02
87
Lilya311054 :
дякуємо за службу
2025-02-13 08:50:11
4
user3357977925376 :
Ви наша гордість! Героям слава!🥰
2025-02-16 16:00:43
3
jorik :
9 рокiв його шукали ? це пиздець!!!
2025-02-12 19:43:14
25
Ala :
Чекаємо, вишукуйте♥️
2025-02-13 06:00:53
3
Ольга :
Люди вам не вгодиш. Ловлять когось критикуєте, не ловлять критикуєте. Я пишаюся наним СБУ, тими нереальным операціями що проводяться в таких важких умовах де через одного зрадник України.
2025-02-13 18:32:58
5
Жанна Вітальївна :
ви справжні герої🙏🙏🙏
2025-02-13 05:37:09
2
Артем Артюх :
Василь Васильович. СБУ Ви не побачите цей комент. Але хочу сказати що ваш керівник ДУЖЕ КРУТИЙ МУЖИК. Люди СБУ знає багато , але є правові дії. Василь Васильович вірю що ви доберетесь до кожного з них
2025-02-12 18:50:18
14
Валентина Каленовська :
дякуемо вам за вашу працю молодці
2025-02-13 13:30:22
2
Valentinka :
молодці!!! праця не дарма, хай здає всіх хто так само продався(( Україна переможе!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
2025-02-12 23:15:10
4
Анатолій :
Слава Україні
2025-02-14 22:09:34
2
Lidiya Ponomaryova :
ВАСИЛЬ МАЛЮК!!! ВИ ГЕРОЙ. БРАВО. БРАВО. БРАВО. УКРАЇНА ПОНАД УСЕ.......СЛАВА УКРАЇНІ!!!
2025-02-13 08:32:05
10
Natali Repeha :
Дякую Вам за захист! 🤩
2025-02-12 14:23:59
20
Nika :
бережи Вас Боже 🙏❤️
2025-02-13 20:19:55
3
Gorka720455 :
А вы могли бы нам объяснить почему чтобы вступить в сбу нужно отваливать 5000 $?
2025-02-13 09:30:24
37
user2199527314045. СЕМЕН :
Дякуєм вам слава Україні слава ГЕРОЯМ
2025-02-13 04:58:38
6
Руслан Мельничук :
Красавчики!!
2025-02-14 10:44:58
2
Юлия Маслова :
красавчик!
2025-02-15 16:07:52
2
exe_ua :
кращі
2025-02-13 07:41:16
1
Алия :
кажуть Малюк працює,що йому говорить Єрмак..чи правда?..так мені цікаво..як простій україночці..бо СБУ..кажуть Служба Божа України..а Єрмак не від Бога😳😳😳
2025-03-27 10:23:45
1
E.L.L.A. :
Дай Бог Вам здоров'я!🙏🙏🙏
2025-03-31 17:50:56
1
To see more videos from user @sbu_bavovna, please go to the Tikwm
homepage.