@siemabojan: Młody ma depresję #dlaciebie #depresja #pl

SiemaBojan
SiemaBojan
Open In TikTok:
Region: NO
Monday 24 February 2025 12:31:25 GMT
97786
5524
139
751

Music

Download

Comments

bartul94
Bartul94 :
Chłopie weź ty jakiś serial nagraj, żeby było co na weekend oglądać 😁
2025-02-24 19:20:06
78
slavic_fox
SlavicFox :
szanuje Janusza za koszulkę 😁
2025-02-24 14:08:01
37
mpldg6
MPLdg :
Janusz ma trochę racji
2025-02-25 03:01:22
10
piotrdjbeza_budowlaniec
Piotr😎DJ🎧DJBeza :
Mlody głowa do góry 😂😂😂
2025-02-24 13:01:48
8
macius_.._
Maciuś Pierwszy :
ooo podoba się to dla mnie. 🫣🫣😂😂
2025-02-24 20:32:20
7
dawidturczak305
Mr.PlayHard :
motywator hahahaha 😂
2025-02-24 15:15:49
7
car__litos
Carlito :
aż mnie samego zmotywowałes 😂
2025-03-24 18:01:08
6
oxarczix
oxArczix :
Janusz najlepszy antydepresant
2025-02-24 21:17:02
9
robercik441
Robercik97 :
hehe skad Ty mordzia te pomysły masz
2025-02-24 13:03:36
4
lotr2137
Lotr :
Do tej pory mialem jeden ulubiony odcinek - ten z drabiną. Teraz mam dwa ulubione. Dziękuję, że jesteś Bojan 🥺
2025-03-04 20:23:02
2
dyziek36330
Dyziooo 🤙💪 :
Jakby Janusz został trenerem Reprezentacji to by się nie wypłacili Squrbysyny jedne 🤣🤣🤣
2025-02-24 15:11:29
3
asta.goja
asta.goja79🐶🐶 :
Życiowe🤣🤣🤣👌👌👌
2025-02-27 09:14:51
3
swanwielki
swansuren :
gdzie jest Ryszard😅
2025-02-26 12:11:48
2
brandi568428536
Brandi😎 :
Ja dawno już nie oglądałem ale ten odc jest Kozak 😂😂👏👏👍
2025-04-01 13:14:42
2
soltys995
Łukasz S. :
Koszulka Perfect
2025-02-24 17:12:01
2
kamyk0105
Malinowy Kamyk na tirach ⚡️⚡ :
Janusz mistrz 😁😂
2025-02-24 17:05:31
2
voronesste1
VoronWagner :
koszulka z braunem 💪
2025-03-12 17:38:42
2
barti3142
Bartek3142 :
zrób odcinek o śmierci Ryszarda skoro go nie będzie już 🙏.
2025-02-24 13:19:23
2
grzegorz1988_04
Grzegorz :
To jest racja i cała prawda😏
2025-02-25 13:13:30
2
user763482675
To właśnie Ja. :
Robisz robotę 💪🤣
2025-02-24 20:42:56
1
grzes0612
Grzegorz :
aż mi się przypomniała scena z wieckiewiczem o depresji 😂
2025-02-24 18:08:54
1
kaczeratti
Kaczor :
czasem mysle,ze tez mam depresje. często objawia się to o tej porze roku- szaro,buro i ponuro.Janusz jak nigdy został moim motywatorem! "nie chcem ale musze"więcej mi nie trzeba! brakuje tylko rycha😥
2025-02-24 18:04:39
1
bartek_kwiatkowski88
Bartek Kwiatkowski :
mistrz 😀
2025-03-29 20:36:02
1
user1083550063517
Andre :
Ryszard mógł by już wrócić 😳
2025-02-24 18:38:40
1
To see more videos from user @siemabojan, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About