Ezt nagyon jól megfogalmaztad!🙏 Pontosan ezt vallom én is. Lehet, hogy orvosilag gyógyíthatatlan és az én esetemben a nagykönyv szerint folyamatosan romlania kellene de rengeteget számít a hozzáállás
2025-02-27 08:25:02
4
dy0xorsykqfr :
🥰😻csoda vagy🥰😻
2025-02-25 18:41:16
2
🌻🌻Dóri 🌻🌻 :
Szia! örülök hogy látlak!!! az egyik ápolónénid a HPK-ból🥰😊😊❤️
2025-02-25 17:40:01
2
sarkanygyongyi :
kívánok jó egeseget tiszta szívből
2025-02-25 11:31:48
2
Timea :
Minden tiszteletem a tiéd nagyon fiatal vagy ! Én már öregebb de nem tudom feldolgozni mer a covid oltás után lettem beteg ! Gyógyulást kívánok neked 🥰🥰
2025-02-25 13:40:49
2
Timea :
🥰🥰
2025-02-25 13:39:27
1
arva edit :
🥰
2025-03-06 19:30:30
1
Panna Bartal :
❤️❤️
2025-03-02 20:37:45
1
Marcsi :
❤️❤️🙏🙏
2025-02-25 20:49:19
1
icaszilagyine :
🙏🙏🙏
2025-02-25 19:39:38
1
alizka :
🙏🙏🙏
2025-02-25 19:30:07
1
maja :
🥰
2025-02-25 14:42:19
1
Renáta Benkő :
én is gyógyíthatatlan beteg vagyok az egyik gyerek köröm óta azt el fogytam a másikat május óta tudom de az nehezeb fel dogozni sajna tudörákos letem
2025-02-25 13:41:38
1
Reni Hamikus :
🙏💖💖💖💖💖
2025-02-24 17:36:52
1
sarkanygyongyi :
♥️
2025-02-25 11:26:46
1
hsu :
jó látni hogy így gondolkodsz ♥️🥰 én össze omlottam lelkileg hogy már többé nem nem leszek a régi 😔
2025-02-25 11:16:29
1
Éva :
A feldolgozása még most is nehéz, hiszen a rosszabbodások gyorsan jönnek. Így nehéz az elfogadás. Sok bennem a "miért". Az állandó oxigénhez kötöttség is nagyon nehéz.
2025-02-25 07:57:54
1
Angel&Angel :
♥️
2025-02-24 23:29:21
1
Deák Alexandra :
🥺❤️❤️
2025-02-24 21:35:06
1
szerena21.10 :
❤️❤️❤️❤️
2025-02-24 17:39:24
1
zsóka :
az én két testvérem is ezzel született sajnos már nincsenek velünk😪
2025-02-25 12:55:18
0
sarkanygyongyi :
ászt szeretném kérdezni hogy mijen betegséged van
2025-02-25 11:26:36
0
Éva :
A genetikai vizsgálat azt igazolta, hogy én is beteg vagyok, nem csak hordozó. A tüdőmben csak jóval késöbb manifesztálódott. Nagyon dúrván romlottak a légzésfunkciós értékeim. Transzplantációra várok
2025-02-25 07:54:39
0
Éva :
Én felnőttként lettem beteg, ugyanakkor gyerekkoromtól voltak problémáim a felszívódással, szültem két gyereket, ikreket, a lányom CF-esnek született. Akkor vizsgáltak ki engem is, meg a férjemet is.
2025-02-25 07:51:45
0
erikazlinszky :
PAH…?
2025-02-24 20:51:27
0
kis Erzsebet :
❤️
2025-02-24 20:27:24
0
To see more videos from user @rezsnyakjohannadora, please go to the Tikwm
homepage.